2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ıyı aksamlar annecıkler..kızımın eksıklernı tamamlıyoruz yavas yavas bgn ana kucagı hastane cıkısı banyo takımı vs aldık..yavas yabas hazırlanıyoruz bakalm.bazen karnıma agrı gırıyor sankı ıshal olmusum gıbı..cok gerılıyor karnım sertlesıyor sancımı acep dıyorum..anlamadım gıttı..dokrora randevuma var daha.hareketlerı gayet ıyı.varmı karın agrısı ceken

Yani son 2 aydir felan hep 2 hafta geri cikiyodu bu sefer nerdeyse 3 hafta geri cikti doppler dediğin kordona bakio kan akışına o dimi ? simdiye kadar daha iyiydi ama bu sefer idare eder dedi cok iyi değildi anladim kadarıyla o grafik gibi olan şey bira silik çıktı yani bi sıkıntı war demio bünye olarakda küçük olabilirmiş kafa çevresi haftasina göre cikiyo gövde ölçümü düşük cikiyo :/ 2 jafta sonra cagardi bidaha hareketlerini takip et.dedi okadar poff kafama takmadan yapamiom işte :KK43:

Anladım cnm kafa çevresi de önemli .doppler çocuğa giden kana bakıyor. az giderse kan gelişmiyor bebek benim kızimda öyle oldu o da 2 hafta geriydi gelişimi . doppleri bozulmuştu zaten erken doğdu o yüzden. Bende bu gebeligimde sik takip oluyorum ayni şeyi yaşamamak için bugün benim bebekte 5 gün geride çıktı benimde moralim çok bozuk umarım bi daha ki kontrolde arayı kapatır bu da erken doğmaz inş yaa.

Bi de hareketlerine dikkat et benim kız çok az hareket ediyordu. Kan gitmediği icnmis. Bu bebeğim daha ii kizsima gore senede takip et yavrunun. Hep ayni dra mi gittin? İstersen bi başkadra daha ggörün yani yerinde olsam ben bi başkasınada giderdim uumarım herşey yolundadir

ıyı aksamlar annecıkler..kızımın eksıklernı tamamlıyoruz yavas yavas bgn ana kucagı hastane cıkısı banyo takımı vs aldık..yavas yabas hazırlanıyoruz bakalm.bazen karnıma agrı gırıyor sankı ıshal olmusum gıbı..cok gerılıyor karnım sertlesıyor sancımı acep dıyorum..anlamadım gıttı..dokrora randevuma var daha.hareketlerı gayet ıyı.varmı karın agrısı ceken

merhaba benimde ağrım var bağırsak ağrısi mi sancı bende anlamadim. nstde ağrı 50 çıktı hep ama doktor yok dedi ondan bir hafta önce 10daydı ağrı anlamadim.

Anladım cnm kafa çevresi de önemli .doppler çocuğa giden kana bakıyor. az giderse kan gelişmiyor bebek benim kızimda öyle oldu o da 2 hafta geriydi gelişimi . doppleri bozulmuştu zaten erken doğdu o yüzden. Bende bu gebeligimde sik takip oluyorum ayni şeyi yaşamamak için bugün benim bebekte 5 gün geride çıktı benimde moralim çok bozuk umarım bi daha ki kontrolde arayı kapatır bu da erken doğmaz inş yaa.

Bi de hareketlerine dikkat et benim kız çok az hareket ediyordu. Kan gitmediği icnmis. Bu bebeğim daha ii kizsima gore senede takip et yavrunun. Hep ayni dra mi gittin? İstersen bi başkadra daha ggörün yani yerinde olsam ben bi başkasınada giderdim uumarım herşey yolundadir

Normal doğum mu oldu erken yoksa gelismedigi icin dr sezaryen mi yapti bide kaç kilo doğmuştu off sağlığında bi problem olmaz insallah. Başka dr eşim istemio kafani bulandirma sorun olsa soyler bu dr dio :/

iyi geceler kızlar öyle bir bakayım dedim kaç gündür giremiyorum nete. herkes iyidir inş. çok öpüyorum...

Normal doğum mu oldu erken yoksa gelismedigi icin dr sezaryen mi yapti bide kaç kilo doğmuştu off sağlığında bi problem olmaz insallah. Başka dr eşim istemio kafani bulandirma sorun olsa soyler bu dr dio :/

Seninkinde tam adet tarihi belli değildi degil mi hani ondan olmasin.birde iki haftaya kadar sorun görmüyorlar doktor demediyse kafanı bulandirma

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Günaydın kizlar neredeyse sıfır uykuyla geceyi tamamladım desem yeridir bazen böyle hiç uyuyamiyorum ya butun gün kendimi toparlayamam artık :KK43:

Günaydın herkese... :KK16:

Günaydın kizlar neredeyse sıfır uykuyla geceyi tamamladım desem yeridir bazen böyle hiç uyuyamiyorum ya butun gün kendimi toparlayamam artık :KK43:

al benden de o kadar artık iyice ağırlaştık sanırım ondan oluyor deliksiz bir uykuyu özledim ama artık uzun süre öyle bir uykuyla hasret gideremeyeceğim galiba

Bndeki agriyinin adini buldum cati kemigi agrisiymis olduruyo beni yaaaaaa daha cok nasil dayanicam bn bu agriya ilkinde hic agrim fln olmamisti :KK43:

canım tarif ettiğin şey yalancı doğum sancısı dr. paylaş bu durumu günde 3den fazla olursa erken doğum belirtisi demişti bizim dr. öyle olduğun durumlarda sola dönüp ayakları hafif karna çekip dinlenmek gerekiyomuş

günaydın kızlarr keyifler nasıl bebişlerinnn,canlarım bebişler karnımızda büyüdükçe yerleride iyice daralıyor sıkılıyorlar....

Günaydın ben de öyleyim bazen uyuyabiliyorum gerçi saatte bir uyanıp tuvalete gidiyorum bazen saatlerce hiç uyuyamiyorum önceden tarla bahçe işleri varken insanlar ne yapıyormuş merak ediyorum

bimin pedleri çok rahat değil bebek bezleri de rahatsız olabilir gibi geldi bana... kullanmış bir tanıdığın var mı yoksa deneme amaçlı mı jenny willy'ye yönelmeyi düşündün ?

yok tatlım kullananlar var ve memnun kalmışlar.evet ped konusunda kötüler ama gerçekten bir kaç tanesini kıyasladık pudralı falan bakalım bebeğimizde kabul ederse kullanırız yoksa teker teker diğerlerinide deneyeceğiz bizde.:KK49:

günaydın tatlım. bende aynı durumdayım bu gece uyuyamadım. sağa dön sola dön, dönerken zaten ayrı bir işkence. bende iş yerindeyim ama kafamda felaket ağrıyor sanki yük taşıyormuşum gibi. bugün bitmez herhalde:KK50:

canım aynısı bendede olmuştu ve yalancı doğum sancılarıymış doktorum demişti. vücud kendini doğuma hazırlıyor böyle bir durum olduğunda hemen ayaklarının altına yastık koy ve dinlen dedi. zaten yalancı doğum sancısının en büyük belirtisi dinlenme pozisyonunda geçmesidir. gerçek doğum sancısı hangi pozisyonu alırsan al geçmiyormuş. bol bol dinlen tatlım. geçmiş olsun.

Bndeki agriyinin adini buldum cati kemigi agrisiymis olduruyo beni yaaaaaa daha cok nasil dayanicam bn bu agriya ilkinde hic agrim fln olmamisti :KK43:

Bu çatı tam bikini bölgesindeki kenarlardaki kemik ve genital bölgenin üst kısmı değil mi..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Cnm benim bebek 30 . haftadan itibaren az gelişti 34+5 te kontrolde Dr dedi bebeği almamız lazim diye .zaten doppleri bozulmuştu ve kalp atisi yavaslamisti normal dogum sancisina dayanamaz bu bebek dedi sezeryan oldum 11" gun kuvezde kaldi dr a cok kizginim hala en azindan bu ihtimali erken farketseydi ciğer geliştirici iğne vurulurdum kuveze girmezdi çocuğum ssütum azalmazdi ....

Cnm sende ödem var mi bi de son 3 haftada mi başladı gerilik ..bnm kızdan sonra çok araştırdım nette diyor ki gelişme geriliği varsa önce çocuk depoladığı yağları harcamış karin çevresindekileri. Yani senin son uultrason kâğıtlarına bi bak AC yazan ölçüm çok mu geride..nbende dra çok güveniyordum ama çok pişman oldum bence esini ikna et cnm hic birşey bebislerden onemlindegil

• Beğen
Reactions: 2k1
günaydııınnnn güzel anne adayları,

herkes nasıl,umarım herşey yolunadır.
doğum izni başvurusu yapan var mı bu hafta içi alıcam nerden başlıyoruz ilk önce?

X