2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bizde inşallah bir babymalle gideceğiz ama ne zaman bilmem :)

sen benden önce gidersen fiyatları söyle nette daha uygunsa netten alayım..

canım mesela biz bir biberona karar veremedik,bir emziğe düşün birde bizim canımız sıkılıyor ne alsak genelde bozuk kötü çıkıyor :)))

Allahımında bildiği var

bende 10 güne kadar gitmeyi düşünüyorum , haber ederim inşaallah,

ben aventin yenidoğan setini aldım emzik temizleme fırçası 2küçük 2 ortaboy bıberon çalıştıgım için bunu uygun buldum süt iznim gelene kadar biberon kullanacak mecbur o yuzden set düşündüm ,

sen çalışıyormusun bilmiyorum da eger evdeysen bence 1 tane yeter ...ama alırsan mutlaka avent al çok memnun kullananlar..

Anladim canim bayaa bi karisikmis senin isler... Allah yardimcin olsun.. Hepsi gecer insallah...

canım hayırdır tayinmi çıktı uzun süredir girmiyorum bende haberim yok valla :26: kız kaynanaya güvenmi olur? Allah kolaylık versin neyse oğluş nasıl sen nasılsın iyimisin

yok çalışmıyorum ben hergün o setlere bakıyoruz netten

şimdi bir tane en küçük boy cam alayım,birde normal plastik boy alayım değil mi ilerki zamanlar için

ayy fantazii gecelkler ne güzel ühühüh koca göbek ,şişko bacak oldum ben :))

leoparıda pek severım

ayy onlara benımde nasıl içim gidiyor ...şimdi hiç yanaşamıyor eşim bana göbüşten inşaallah doğumdan sonra diyomm ondan sonrada bebek ağlar yarıda kalır diyorr ayy nereleri düşünüyor yazık kocacımmm

yok çalışmıyorum ben hergün o setlere bakıyoruz netten

şimdi bir tane en küçük boy cam alayım,birde normal plastik boy alayım değil mi ilerki zamanlar için

Ben sahsen medelanin kasik biberonunu oneriyorum, eger sut az gelirde, mama vermek zorunda kalirsaniz, doktorlar bebek memeyi unutmasin diye kasikla vermeyi oneriyo.. Ben mesela ogluma 40 gun kasikla verdim mamayi.. Ama oda cok zor oluyo bebek ve anne icin. Bu hamileligimde bir arkadasim bunu onerdi, dogum yaptigi hastanede bunu kullaniyolarmis orsa gormus ve cok memnunmus. Benimde aklima yatti.. kasiktan kolay olur sonucta..

Daha yeni gecen hafta aldim valla vardır herhalde netten bulursam resmini koyayim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kiz ben sayende nasil ciddi kazik yedigim öğrendim aldigim gecelik nette english homede 18 sabahlik 25 lira soktayim su an resimleride bunlar ben öyle ayicikli falan sevmiyorum oyuzden bunun sadeliği hem de daha sonrada kullanirim diye bide kumasi çok hoşuma gitti

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Eklentiler

• $1402405586054.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $1402405654581.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 26
ooo ne zaman aldın şimdi varmdır fiyatı çok uygun birde ince olsun ya

Seni eklememisimde :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Allah yardımcın olsun canım benim bu durumuna doktoruna belirttiysen ve bir sorun yok dediyse yoktur inşallah... Allah ne kadar dua isteyen hamile varsa hepsine yardım etsin inşallah...

ayyy canım sağol yanlışlıkla sana negatif beğeni gönderdim. salaklığıma ver. kusura bakma. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun inş. ne olur aklına gelirse dua et...

ya güzelde kolsuz bu ama kapalı olunca şimdi doktoru gelecek odaya ,baş kapalı kol açık olur mu ki..

ne bileyim..iade et netten al :) söyle içime sinen bulamdım bende :)

biz bittik korkuyorum ama şimdiki erkekler anlayışlı halam diyor aman biz bide o halimizle istemezsekte zorluyorlardı diyor..

ya doktorda hiç demiyor eski doktorum hep diyordu yapabilirsiz filan bu birşey demiyor zaten yapmıyoruzda ne bileyim aman eski düzene döneriz zamanla ama hamile kalmaktan korkuyorum

ya güzelde kolsuz bu ama kapalı olunca şimdi doktoru gelecek odaya ,baş kapalı kol açık olur mu ki..

ne bileyim..iade et netten al :) söyle içime sinen bulamdım bende :)

Benim doktorum kadin oyuzden problem etmedim gelen olursada sabahligi uzun ya giyiveririm dedim zaten erkekler ziyarete gelmez herhalde :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ben hep bebeğin bana gösterileceği anı hayal ediyorum diğerlerini düşünmek istemiyorum.. amaaannn diyorum kendi kendime, kiminki içinde kalmışta benimki kalsın :)))

hahahah aynen :) bende oyle dıyorum cıkacak elbet bırsekılde ordan :)

Öncelikle çok sevindim amniyon sıvının normale dönmesine hadi geçmiş olsun. Ama nasıl bi vicdan anlamadım canım senin kayınvalidedeki ayıp yani sınavın olmasada senden bu halinle nasıl hizmet bekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…