2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sevgili anneler ben bu aralar çok internete giriyorum kablosuz modem var evde ve tablet pc den giriyorum internete dolayısıyla hep kucağımda elimde duruyor. Bunların zararı olur mu diye düşünmeye başladım.

Sevgili anneler ben bu aralar çok internete giriyorum kablosuz modem var evde ve tablet pc den giriyorum internete dolayısıyla hep kucağımda elimde duruyor. Bunların zararı olur mu diye düşünmeye başladım.

Çok zararlı hem de doktor bana telefonu cebine bile koyma çok konuşma şu sıralar çocuk için çok önemli dedi ama insan sevdikleriyle konuşmak istiyor nete bakmak istiyor ne yapalım azaltacağız bazı şeyleri ben gece telefonu uçak moduna alıyorum zor olsa da eşim de alışacak.şu telefonlar bluetooth bağlantıları kaç yıllık ki bilmediğimiz ne kadar fazla zararı vardır kimbilir.bence çok fazla zaman geçirme tabletle

Haklısın ya modemde hep şarjda salonda duruyor kimbilir onun ne kadar zararı vardır... Telefonuda en iyisi yattığımız odada bulundurmamak çalar saat alsak daha iyi.

bende şu modem internet olayına takmıştım ilk kızıma hamileyken ,benimde oturduğum odada duruyordu ve sürekli kk daydım ,çok araştırdım ama sonra sonra bıraktım net bir cevap alamadım çünkü ,ama allaha şükür bebeğime bişey olmadı .sağlıkla doğdu ..

Kızlar bir de güneş ışığından yararlanmamız lazımmış kış güneşi çok yararlıymış bizim için ben birazdan çıkıp yürüyeceğim gözümü açabilirsem tabi.şimdiden rapor almaya başladım ben.ohh ne güzelmiş sabah tv karşısında kahvaltı yapmak çok özlemişim

cnm bnm ellerine sağlık ne güzel yapmışsın maşallah el becerin var çok güzel ben kek bile yapamam ama tabi çok uzun saatler çalışıyorum sabah 7:00de çıkıorm evden akşam 19:30da evdeyim o yüzden hiç vakit kalmıyorrr.. gerçi kalsada öle bi becerim yok ahhahah walla sen bu işi yapabilirsin bencee cnmmm :)

:))) bence karnımız büyümeden ne tarafaa yattığımız çok önemli değil kızlar.. ama yinede aklınıza takılan soruları doktora sormakta fayda var ben cuma günü gidicem artık doktoraaa ozaman bunuda sorarımmm
normal hayata çok ani hareketler yapmadan ve çok ağır kaldırmadan devam etmek gerekiyor ablama doktor öyle tavsiye etti çok kafaya takmamak gerekiyor zaten bazen diyorum ki şimdiki teknolojiye bakınca biz şansa olmuşuz yaniii

ben de ayni durumdayim canim.hatta 3gundur pcyi bile acmiyorum ama nafileee tel.elumden dusuremiyorum nolucak sonumuz cok tedirginim uzaklastiramiyorum..

kızlar bende karın değilde göğüslerim çok sert dolgun ve irileşti yaa sizde varmı böyle bişi
Olmaz olurmuuuu gece 2lerde uykuya daliyorum yerimde donmekten cunki yuzustu yatmayi seven ben simdi bi turlu rahat edemiyorum ve tum gun evde olmamdan dolayi sutyen kullanmiyorum cunki aciyo

Doktormu soyledi offf allahim bisey olmasin ben de cok kullaniyorum vok korktummmmmmm.insallah bebislerimiz saglikli sekilde gelisir insallahhhh

Ben çalıştığım halde çıkardım 2 gündür sütyeni, zaten maşallahı vardı, daha bi coştular
2 kat atlet giyiyorum şimdilik, işten erken çıkabildiğim bi gün sporcu çamaşırı almaya gidicem bu böyle olmayacak

Sağol cnm benim bişiler yapıyorum işte hoşuma gidiyo uğraşmak :)
bende sabah 8,30 akşam 19,00 çalışıyorum eve gel yemek bulaşık kasık cocuk
hıc vaktım olmuyo ama bu defa annem oglumla ılgılendı ben yaptım severım pasta borek ugrasmayı tek sevmedıgım sey yemek yapmak ne bıcım kadınım bılmıyorum kı yemek dedın mı bana kacacak delık arıyorum
versınler temızlık utu vs...mutfak olum gelıyo ama bole oyun hamuru gıbı ıslere hastayım

ahahahahah saldın çayıraa yeniii ooohhh nası duruosun yaa ben takmadan duramam :)
çok komikkk yaaa evet aslında mantıklııı ama sanırım geçiyormuş kısa bir süre sonra...

walla çokta güzel olmuş canım benim yetenek gerektirir böyle şeylerr... ya uzun saatler çalışınca insanın halide kalmıo
sende yine temizlik ütü falan var ben hiçbirini sevmiyorum yaaa bi çamaşır yıkayıp asıyorum haftada yarım gün kadın gelio halledio saolsun :) yemeklerimi ben yapıyorum ama arada dışardan sölüyoruz. şimdi bunları düşününce nası çocuk bakıcam bi soru işaretleri oluşmadı değil

ahahahahah saldın çayıraa yeniii ooohhh nası duruosun yaa ben takmadan duramam :)
çok komikkk yaaa evet aslında mantıklııı ama sanırım geçiyormuş kısa bir süre sonra...

ben normalde hiç duramam ama bu sızıyla hiç takamıyorum, alıştım 2 günde
daha çok başındayız ama neyseki çözüm mevcut..

midem çok bulanıyor 2 haftadır, kraker dediler yedim, limon bile yedim bana mısın demiyor
ama yemek yememi hiç bişi etkilemiyor, bu iştahımı nasıl kapatabilirim

yok kız urunun ornegını onume alıyorum kalıpla oluyo hersey yaratıcılık gerektıren bısı yok yanı
temızlık ve duzen bende azcık hastalık boyutunda bıde mınnak sıpam dagıtıyo evde kucuk sımdılık basedıyorum 70m2 evım
camı kapısı kucucuk catı katında otruyorum ben zorlanmıyorum ama 160-170m2 ev hayalım var oyle olursa bır yardımcı almam gerekecek yarın bırgun.... bakarsın bıtanem evladını gun yuuzyle bır gor herseyı onun ıcın dahada gusel ve keyıflı yaparsın asktır yavru aşkkk onun ıcın hıc uykusuz bıle kalsan dokunmuyor adama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…