2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlaaaaaaaaaaaaaaaarr
karar verdim
spinal sezeryan olucam
çok korkuyorum ama paşayı ilk ben görücem
kızımda genel olmuştum
bu farklı olsun dedim
canlı canlı kesçekler beniiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK53:

canım bende spinal sezeryan olacagım..

Eki Görüntüle 1148459 Eki Görüntüle 1148460 Eki Görüntüle 1148461

günaydınnn
kızlar bunlar çikolatayla birlikte verilecek sabun hediyelerimiz.nasıl? 50 adet yaptırdım şimdilik

bende sabul alıcaktım ama karar degiştirdim. çok guzellerr. benimkiler de bunlar. 50şer tane aldım bende :)

$ata.jpg $ata...jpg

arkadaşlar günaydın ağrıdan çok fenayım 2 gündür ızdırap çeke çeke çalışıyorum yine taş düşürüyorum galiba korkuyorumda başka bişeymi acaba diye .....geçen hafta yine böyle oldum dr a gittim o da ürologa gönderdi 6 tane taş çıktı biri yola girmiş taş düşürüyormuşum:KK43:( bu seferki daha şiddetli aynı yerde sancım bazen kıpırdayamıyorum kalıyorum öyle ilaçta vermiyorlar bol su iç diyorlar içiyorum zaten napıcamı şaşırdım daha 2 ay var napıcam ben dr erken doğuma sebep olabilir dedi rahim kasılmalarına sebep olduğu için rabbim hepimizin yardımcı sı olsun

ALlah şifa versin inşallah... ne diyecem bilemedim... çok geçmiş olsun..

Mrblar bende 28 ağustosda bekliyorum inş oğluşumu ☺️ $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402134549.347320.jpg wei-b gloria travel sistem bebek arabası aldık bebişimize acaba kullanan yada aynı arabadan alan var mı ? Sizce nasıl ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK43:
Doktor kontrolümüz vardı bizim bugün 30+4 haftaligiz daha 1200 gr civari dedi kilosunu boyuda 38 cm felan bezelye bebekmi olcak benimki yaa :KK43: 2 hafta geri cikiyo ultrasonu simdilik oturur vaziyette duruyo doğum için de 7 ağustosta günüm doluyor ama bakalim herkez kız bebekler erken olur dio hayirlisi

Benimde perşembe günü 30 artı 2 de 1900 gr dedi dr. Benimde kesin iri bebek olacak bu gidişle. Çok dimi kilosu???

Burdan bazı arkadaşlar 30. haftada iken 32 haftalıkmış gibi rapor almışlar.Böylece izinlerini birkaç hafta daha uzatmayı planlıyorlar.Böyle bir çözüm bulmuşlar.Ama ben biraz tereddütlüyüm sonradan bir sıkıntı doğarmı diye.İnşallah olmaz.Ben de denicem.HAftaya dr a gidip söylicem bakalım.BAk senle günlerimiz yakın.Sen de yapabilirsin.

benim de gunum sizinle cok yakın arkadaşlar ama hadi yaptık diyelim kaç hafta karımız oluyor ki zaten 31 + larda veriyorlar raporu haftaya alacak olsak ben 28+ larda olucam ne bileyim yinede konuşmalı mı acaba? zaten erken gelırse bebek hiç bir anlamı kalmıyor...

çok teşekkür ederim kızlar
daha iyileri size olsun inşallah
evet sabunlar çok güzel kokuyor
hem islenmeyecek hem de atılmaycak bişey olsun istemiştim.kayseri butik sabunları diye bi yer var face de ordan sipariş verdim gülten hn.a ilgilenenler için.

Deterjan konusunda ben sabun cevizi kullanıyorum bebeğe daha önce de söylemişştim hem yumuşatıcı da istemiyor.doğal bişey.

benim de gunum sizinle cok yakın arkadaşlar ama hadi yaptık diyelim kaç hafta karımız oluyor ki zaten 31 + larda veriyorlar raporu haftaya alacak olsak ben 28+ larda olucam ne bileyim yinede konuşmalı mı acaba? zaten erken gelırse bebek hiç bir anlamı kalmıyor...

Katılıyorum canım.Bu hafta kontrolüm var.Ne yapacağımı şaşırdım.29 dayım bende.

Kızlar eğer vaktiniz varsa sabunlarinizi kendiniz yapın. Kuş seklinde olan sabunu kafesin icine koyucam uzerine fotograftaki beyaz cicekten ve isim karti da hazirladim mi tamamdır yanına da seker hamurundan kurabiye hazirladim mi hediyelerim tamam oluyor :) diğer çiçekli olan sabunuda ev için yapıyorum bu kadar kolay olduğunu biomiyordum yapımı çok zevkliymis

Eklentiler

• $1402142091797.jpg
    $1402142091797.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 25
  • $1402142156910.jpg
    $1402142156910.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 52
32. haftada gidip 37 ye kadar çalışır raporu alıyorsun , sonra 34 te raporu bozdurabılıyorsun , bende öyle yapıp 35 te ayrılmayı düşünüyorum çok zor geliyor artık..

Çünkü benim işim grafikerlik masa başı olduğu için biraz daha bekleyebilirim diye düşünüyorum :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Burdan bazı arkadaşlar 30. haftada iken 32 haftalıkmış gibi rapor almışlar.Böylece izinlerini birkaç hafta daha uzatmayı planlıyorlar.Böyle bir çözüm bulmuşlar.Ama ben biraz tereddütlüyüm sonradan bir sıkıntı doğarmı diye.İnşallah olmaz.Ben de denicem.HAftaya dr a gidip söylicem bakalım.BAk senle günlerimiz yakın.Sen de yapabilirsin.

yine de 37. hafta tatile geliiyor ya olur mu acaba olursa denerim napim ama sonra geç doğurunca sorun çıkmasın

ben de öğretmenim.. 32. hafta raporunu erken almak ilkin kafama yattı ama sonra boşverdim... ne zamana denk geliyorsa öyle olsun, uğraşmayacağım.. bu benim kendi kararım tabi erken almak isteyenler de haklılar çok yanıyor iznimiz...Allah yardımcımız olsun..

Kızlar eğer vaktiniz varsa sabunlarinizi kendiniz yapın. Kuş seklinde olan sabunu kafesin icine koyucam uzerine fotograftaki beyaz cicekten ve isim karti da hazirladim mi tamamdır yanına da seker hamurundan kurabiye hazirladim mi hediyelerim tamam oluyor :) diğer çiçekli olan sabunuda ev için yapıyorum bu kadar kolay olduğunu biomiyordum yapımı çok zevkliymis

Aaa cok güzelmiş bunlar nasıl yapiyosun ki canim :)

Aaa cok güzelmiş bunlar nasıl yapiyosun ki canim :)

Sekilli sabun yapmak için özel böyle kalip sabun gibi sabunlar var onu tereyag gibi cezvede eritiyosun icine azck gida boyası bi kac damla su ve ozel satilan kokular var onlardanda bi kac damla damlatip sabun kakibina dokuyorsun kuruyunca kaliptan cikariyorsun bu kdr :)

Sekilli sabun yapmak için özel böyle kalip sabun gibi sabunlar var onu tereyag gibi cezvede eritiyosun icine azck gida boyası bi kac damla su ve ozel satilan kokular var onlardanda bi kac damla damlatip sabun kakibina dokuyorsun kuruyunca kaliptan cikariyorsun bu kdr :)

Hmm anlatınca kolay geldi de yapabilir miyim ki gerçekten :) bu resimdekiler senin yaptıklarin mi bi de o kafesi nerden alabiliriz ki

X