2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

okurken eywah dedim suyu bosalmis nasi korktum dogum yaptim diceksin diye..Allah korusun cok gecmis olsun..

teşekkür ederim arkadaşım
ilaç kullanmadım henüz ama biraz azaldı gibi birazdan işe gideceğim bir sorun yaşarsam :) dr gidip ilaç alayım diyorum

Geçmiş olsun canım
okurken eywah dedim suyu bosalmis nasi korktum dogum yaptim diceksin diye..Allah korusun cok gecmis olsun..

Sağolun kızlar. Valla panik bir eşe sahibim, dün doktor baktı herşey yolunda dedi ama eşime anlatamıyorum illa kendi hastanemize gidelim diyor. Yarın gideceğiz kısmetse. Zaten bu hafta gidecektim gerçi...

Bazen diyorum ki eşime, keşke karnımda bir pencere olsa arada bir açıp baksam bebek iyi mi diye ne iyi olurdu. Şimdilik sadece tekme atarsa anlıyorum iyi olduğunu buna da şükür.

Haziran annelerinin doğumları Mayıs'ta başlamıştı. Bizim çoğu annede temmuz 20'den sonra doğum yapmaya başlayacak sanırım. Kolay doğumlar, sağlıklı anne ve bebekler olsun inşallah.

teşekkür ederim canım inşallah kabul olur dualarımız...

Canımmmm korkuyla okudum yeminle ama sonu iyi bitti çok şükür. Çok çok geçmiş olsun. Kendimize dikkat etmeliyiz sanırım. Ben de normalmiş gibi hareket ediyorum bazen eşim kızıyor :18:

Geçmiş olsun, dikkat et kendine

hepimizde aynı düşünce var sanki ...
bende öyle düşünüyorum çok kıskanıyorum bu aralar ben hiç çekici gelmiyorum diye düşünüyorum...
göbüşüm de çıktıkça kocaya hiç ulaşamıyorum

canım annem 8 doğum yapmış ama 2 si vefat etmiş.6 kardeşiz şu an çok dayanıklı ve sabırlılarmış eskiler maşallah

canım ben internetten çok güzel baskı modelleri buldum.Hem kapağa hem kavanozun üzerine baskı yaptırıp minik fiyonklarla süsleyeceğim süper olacak

bende kendim yapmak istiyorum ama daha ne modelim var ne malzemem :)
canım eğer seviyorsan sende keçe den şekerler yapabilirsin ben onlardan da yapmayı düşünüyorum çünkü bayılıyorum keçe şekerlere.Karışık olsun istiyorum hem kavanoz hem keçe.Sende internetten bak keçe bebek şekerleri diye harika şeyler var ve yapımı çok kolay hem de eylenceli

canım annem 8 doğum yapmş ama 2 tanesi vefat etmiş bebekken 6 kız kardeşiz şu an.Bence sende 2.yi düşün bizim ofiste bir bayan 42 yaşında 1 ay önce doğum yaptı hiçbir sıkıntısı olmadı.Diyer bayan 37 yaşında oda hamile sağlık sorunun olmadığı sürece bi kardeş yap derim ben

dört gözle bekliyorum şekerlerinin bitmiş halini:)))) mutlulukla dağıt inşallah..
sağol canım arkadaşım teşekkür ederim bitirince hemen paylaşacağım sizlerle.Birde kapı süsü ve lohusa şerbeti takımı hazırlıyorum bardağı sürahisi falan hem çok uygun fiyat açısından hemde çok eylenceli inanılmaz stres attırıyor.Bitince hepsini paylaşırım

vallaha süpersin canım bayılıyorum ben bu keçelere ya.Özellikle son zamanlarda keçeden yapılan baykuşlar moda biliyorsundur belki.Onlarla kapı süsü,şeker yastık herşey yapabilirsin elinde malzemen fazlaysa.Bende yapıcam ama önce gidip keçe almam lazım

bende minik kavanozlara dolduracam renkli şekerlerden şimdi yapsak erken olurmu ?
bide ben üstüne yapıştırıcgm modeli bulamadım nerden çıkartayım mucar???

nehnehcim çok teşekkürler canım, inşaallah bişey olmaz hergün dua ediyorum,ve büyük bi heyecanla bekliyorummm..

bende minik kavanozlara dolduracam renkli şekerlerden şimdi yapsak erken olurmu ?
bide ben üstüne yapıştırıcgm modeli bulamadım nerden çıkartayım mucar???
canım benceşimdi yapsan erken olmaz zaten yavaş yavaş yaparsın ancak biter.İstersen ilk önce üzerine yapacağın baskıyı bul. Hatta ben sana bikaç örnek yollayım bak bunlar sana yardımcı olabilir belki.Dış baskısı bittikten sonra en son şekerleri alıp koyarsın böylece taze kalır

kızlarrr şeker modellerimi yukarıda paylaşmıştım.Birde lohusa şerbeti bardağı falan süsleyeceğim onlarda size belki fikir olur diye paylaşıyorum.Bu arada baştan söyleyim maliyeti çok ucuz ve yapımı çok basit yani her bütçeye uygun yapamayan alamayan olacağını sanmıyorum.Bardakların tanesi 20 kuruş falan ben çok beyendim tepsisi bardağı ve sürahisi takım yapacağım.Evdeki tepsimi süsleyeceğim yeniden almama gerek yok.Ve yine evdeki sürahiyi süsleyeceğim.Böylece masraf yapmamaış olacağım hemde konuklarıma şık bir sunum sağlamış olurum tavsiye ederim sizede.

teşekkür ederim tatlım , hem ucuz hem kendin uğraşınca daha bi değerli valla keceden hayvan figürleri ile kapı süsü yapmaya çalışıcam boş bi vaktimde . çalışırken zaman ksııtlı oluyor hafta sonu hep farklı koşturmaca. yine yaptıklarımı paylaşırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…