2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

E-bebekte lansinoh süt sagma pompası 40 ml göğüs kremi 24 tane göğüs pedi 25 tane süt saklama poşeti temizleme ve bakim mendilleri 199 liraydi ben aldım inşallah memnun kalırım almak isteyen varsa diye yazdım sadece göğüs pompası 159 liraydi boyle çok daha uygun

Su an cok uzuldummmm e bebekten dun geldi sut pompam sadce 159 tl :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı kandiller annişler.. :KK16: Allah sağ salim evlatlarımıza kavuşup, onları hayırlı bireyler olarak yetiştirmemizi kısmet etsin inşallah:KK16:

bi sorum olacak alışveriş yapan arkadaşlara.. e bebek mağazalarıyla internet sitelerindeki fiyatları aynı mı?
yani ben bir ay sonra mağazasına ancak gidebilicem. ordan mı alayım. yoksa siteden alsam daha mı avantajlı olur, fikir verecek olan varsa sevinirim:KK12:

Merhabalar,
Biz epey araştırdık bazı malzemeleri alırken çoğunu da internetten aldık e bebek'te uygun olan şeyler oluyor ama almadan önce mutlaka akakçe.com'dan en ucuz nerelerde var n11de de uygun fiyatlar bulabiliyorsun.. Şunu da söyleyeyim fiyatlar aynı e-bebekte yani internetten de alsan aynı.. 😊

E-bebekte lansinoh süt sagma pompası 40 ml göğüs kremi 24 tane göğüs pedi 25 tane süt saklama poşeti temizleme ve bakim mendilleri 199 liraydi ben aldım inşallah memnun kalırım almak isteyen varsa diye yazdım sadece göğüs pompası 159 liraydi boyle çok daha uygun

Güle güle kullan canım ben de aldım aynılarını ,gittigidiyordan aldım ben

80×200 ölçülerinde kebelek motifli hali ariyorum çok beyaz olmaması lazim çünkü duvarlarimiz pembe mobilyamiz beyaz ama illaki kelebek desenli olacak ben bulamıyorum fikirleriniz varmi kizlar ?? Yoksa çok sinir olcammmmmmmmm :KK43:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

hanımlar merhaba,
hepinizin kandili mübarek, duaları kabul olsun inşallah.... Rabbim hepimizi sağlıkla sıhhatlae huzurla mutlulukla evlatlarımıza kavuşturuşun inşallah:)))

benim bir sorum var.... ebebek interenet sitesi alışverişlerinde kargo ücreti ne kadar???? ben henüz hiçbir şey almaya başlamayan bir anne adayıyım da ama inşallah 1-2 haftaya başlayacam... (şey biraz elimiz sıkışıktı, rahatlayacaz inşallah birkaç haftadan:))

herkese sağlıklı günler..

Bu lansinoch göğüs kremini doğumdan önce sürmeye başlıycaz mı?

bazıları doğumdan 1 ay önce sürün diyor ama benim bizzat tanıdığım 3 kişi var lansinoh krem kullanıyorlar ve doğumla beraber başladılar, daha önce hiç sürmediler gayet de memnunlar demekki önceden sürmeye de çok gerek yok:)

hanımlar merhaba,
hepinizin kandili mübarek, duaları kabul olsun inşallah.... Rabbim hepimizi sağlıkla sıhhatlae huzurla mutlulukla evlatlarımıza kavuşturuşun inşallah:)))

benim bir sorum var.... ebebek interenet sitesi alışverişlerinde kargo ücreti ne kadar???? ben henüz hiçbir şey almaya başlamayan bir anne adayıyım da ama inşallah 1-2 haftaya başlayacam... (şey biraz elimiz sıkışıktı, rahatlayacaz inşallah birkaç haftadan:))

herkese sağlıklı günler..

Kargo Ücretleri
Yurtiçi Kargo ile sipariş bedeli farkı olmaksızın her bir siparişinizin kargo bedeli 6,99 TL’dir.
UPS Kargo ile 50 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 5,99 TL’dir.
UPS Kargo ile 50-100 TL arasındaki siparişlerinizin kargo bedeli 3,99 TL’dir.

100 TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir. demişler. :KK34:

Bu lansinoch göğüs kremini doğumdan önce sürmeye başlıycaz mı?

30. haftadan itibaren sürmeye başlayanlar olduğunu okumuştum. Ben doğuma birkaç gün kala sürmeyi planlıyorum, herhangi bir çatlak acı vs. olmazsa. Olursa olduğu zaman başlarım. :KK49:

Kargo Ücretleri
Yurtiçi Kargo ile sipariş bedeli farkı olmaksızın her bir siparişinizin kargo bedeli 6,99 TL’dir.
UPS Kargo ile 50 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 5,99 TL’dir.
UPS Kargo ile 50-100 TL arasındaki siparişlerinizin kargo bedeli 3,99 TL’dir.

100 TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir. demişler. :KK34:

ay çok sağol canım ben siteye çok iyi bakamadım demek sadece 100 tl üzeri ücretsizi görebildim:))))

Kızlar bugün nette bebek odası ararken reklam olucak belki ama benim gibi uygun fiyata mobilya arayanlara yardımcı olur diye sizede haber vermek istedim www.erolmobilya.com da bebek odaları çokk uygun fiyatlarda hatta 1000 tlye bile oda var bilgininiz olsun :)

X