2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla burda konuşa konuşa rahatladım açıldım... kendime geldim resmen... onu bu konuda affetmedim ama takmıyorum artık şuan

Konuşma sende ben konuşmam aslan Burcu ama ben konuşmazsam hemen sirnaşir illa minciklar o zaman çok gülesim geliyor konuşuyorum .konuşma küs ben hemen kuserim ...benım ki romantik bisydi ama ders filan çalışıyor şimdi hayat derdine düştü..üzülme sen az kendini geri çek bak nasıl anlıyor..Yalnız doğumda hediye alır mi bende emin değilim zaten tek taş pırlanta alamaz )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 28 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

yaa o rahatlığıyla beni çatlatır ... ben çok heyecanlı aceleciyim oysa çok geniş... nasıl dayanıcam aklım hep onda kalıyor...

Bak bu olabilir, yani benim gözlemlerime göre genelde erkekler kadinlarin onlari cok sevdiklerini bildiklerinde biraz simariyorlar. Kesinlikle birazcik kendini toplayip, hakli oldugun konularda özellikle taviz vermeden beklemen, önemli. Inan ne kadar rahat olursa olsun, seni hic böyle görmedigi icin sasiracak ve o sana gelecektir. Kadinlarin genelde korkusu sey oluyor, ya ben gitmiyorum o da bana gelmezse, adim atmazsa bu böyle uzar giderse, o yüzden barisiliyo direk. Ama aslinda denesen erkegin adim atmasina vesile olacaksin kesinlikle.

Ama uzun süre küs kalinmasi taraftari degilim tabi. Cünkü bugün bir gün ile baslarsa, yillar gectikce uzar o süre. Bunlar hep annemden ögütler.

arkadaşlar hamıle kalmak ıcın 41 hamıleden 41 yasın topluyorum 28 tanesını okuttum sizde bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için.hamıle olup 1 yasın okuyabılecekler msj atabılırmı??

Ben okurum canım.birazdan okuyum sana, adını yazar mısın niyetleneyim senin için?

herkes küsmeyi başarmış bi ben başaramadım demekki :)) bak hırs yaptım ben de küscem.. yok canım benimde çok büyük hediyelerde gözüm yok gönlünden kopsun, beni mutlu etmeyi amaçlasın tek taş olmasada olur :)

Ben de küsemem canım senin gibiyim ama burnundan da getiririm, hem konuşurum hem de onu üzerim ama benimki hemen duygusala bağlar zaten balık burcu..

aynen o korkuyları yaşamaya başlıyorum direk barışıyorum.. bak valla hırs yaptım bekliycem bende ... şimdi işte zaten bu hafta sabah ben işte olucam akşam o.. sadece geceleri bir araya gelicez... uyuycam beklemiycem onu .. bir süre mesafeli davranıcam.. küs değil tabi ama mesafeli... inşallah başarabilirim...

Ben de küsemem canım senin gibiyim ama burnundan da getiririm, hem konuşurum hem de onu üzerim ama benimki hemen duygusala bağlar zaten balık burcu..

anaaa benimkide balık burcu :) aslında duygusal ama dedimya ben onu çok şımarttım ve çok fazla üzerine düşüp bıktırdım.. özgüvenim zayıfladı iyice.. yalnız kalamaz hale geldim.. oda beni çantada keklik görüyor artık

Heyooo evet evet güzel plan hadi bakalim hakli oldugunu unutmayarak kendine gaz ver arada...

merhaba kizlar.ayyy cok agladim yaaa dayanmyorum esimede okuttum oda geldi sulugozlu karim dyp optu.
oglumla babasi yemege gotrdler beni hediye aldilar ilk anneler gunumuz byle kutladik.gezdik tozduk allah razi olsun esimden hic unutmaz onemli gunler
hamile kaldigimdan beri tek korkum var ya bana bisey olursa onu kim buyutr kime anne der tek dua bise olcaksada oglumu gorym koklayim oyle olsun
ayyy cok kotu oldm...

Kizlar bu arada bebislerinize edukids oyun kartları var 0yas bebek zeka gelişiminde eğitici psikologlar ve eğitimciler öneriyor d&r satiyor ama ben capitoldekinde 2 yas sonrasini buldum sizde arastirin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

çok geçmiş olsun canım
bilmiyordum
inşallah sağsağlim kucağımıza alırız bebeleri
walla ödüm kopuyor
salı günü gidicem doktora
ilaca başlamadım daha
bi doktorumda baksın bakalım
kasılmalara sertleşmelere
ondan sonra başliim dedim
bugün 5 kez sertleşme oldu
öyle çok olmadı

Kızlar sizin de anneler gününüz kutlu olsun:) tecrübelerinizle yardımcı olmuştunuz bana:) kutlamadan geçemedim:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…