2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun canım
bilmiyordum
inşallah sağsağlim kucağımıza alırız bebeleri
walla ödüm kopuyor
salı günü gidicem doktora
ilaca başlamadım daha
bi doktorumda baksın bakalım
kasılmalara sertleşmelere
ondan sonra başliim dedim
bugün 5 kez sertleşme oldu
öyle çok olmadı
En iyisi kendi doktorun canım , belki de önemsiz kasılmalardır, benim de günde 2 defa falan oluyo ben de salı gitcem doktora sorcam..

Kızlar benim bu gün dişim sızlamaya başladı, bu çürüyor demek mi oluyo yoksa biraz süte sararsam geçer mi ki ? Diş sızlaması olan var mı?sanırım diş tedavisi yapılamıyor artık bu dönemde diye biliyorum.en korktuğum şeylerden biridir diş ağrısı inşallah o boyuta gelmez ..

Kızlar benim bu gün dişim sızlamaya başladı, bu çürüyor demek mi oluyo yoksa biraz süte sararsam geçer mi ki ? Diş sızlaması olan var mı?sanırım diş tedavisi yapılamıyor artık bu dönemde diye biliyorum.en korktuğum şeylerden biridir diş ağrısı inşallah o boyuta gelmez ..

nasıl diş tedavısı olmuyor mu? 3 ay bittikten sonra doktor dolgu vs yaptırabılırsın demişti..inşallah ağrımaz benimde 20likler alındı bir tanesı kaldı ara ara

yokluyor zalim ama şükür daha önce çok ağrısını çektim bu hafif kalıyor

Kizlar hepinizin anneler gunu kutlu olsun.. gecen sene nisan ayinda tup bebek yaptirmistim ve yeni negatif almıştım.ustune aneler günü gelmisti esime dedim ki neden benim anneler günümü kutlamiyorsun ? Bana dedi ki niye sen annemisin ki ... butun gun aglamistim. Rabbime milyonlarca sukur ki bu sene anneler gunune karnimda cocugumla girdim.allahim her isteyene nasip etsin bizleri de evlat acisiyla sinamasin insallah

nasıl diş tedavısı olmuyor mu? 3 ay bittikten sonra doktor dolgu vs yaptırabılırsın demişti..inşallah ağrımaz benimde 20likler alındı bir tanesı kaldı ara ara

yokluyor zalim ama şükür daha önce çok ağrısını çektim bu hafif kalıyor
Bi billgim yok canım, yapılıyosa iyi..

Simdi dedim eşime dayanamadim neden benim anneler gunumu kutlamadin diye cvp ne sence seninki ile ayni okuzluk oranlarına sahipler demekki aynen boyle dedi sen daha anne olmadinki milletin kocalari çocuğum olacak diye cildiriyor çiçeklere boğuyor karilarini bizimki ona bile layik görmüyor öküz iste öküz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ben benimkinin oküzlüğünü bildiğim için 2 gün önce karşıma alıp tane tane ve kısa cümlelerle benim anneler günümü kutlaması gerektiğini ve kutladığında ve kutlamadığında olacak sonuçları açıkladım o da kutladı hediyesinide almış ha pek bi kıymeti olmuyor o kendisi düşünmeyince ama seneye kendisi düşünmüş gibi olcak :)

çok geçmiş olsun canım
bilmiyordum
inşallah sağsağlim kucağımıza alırız bebeleri
walla ödüm kopuyor
salı günü gidicem doktora
ilaca başlamadım daha
bi doktorumda baksın bakalım
kasılmalara sertleşmelere
ondan sonra başliim dedim
bugün 5 kez sertleşme oldu
öyle çok olmadı
Geçmiş olsun bdnde de oluyodu idrar yollarında enfeksiyon çıktı bir idrar tahlili yaptir istersen sabah ilk idrarla

Gece böbreğim çok agridi ya bir defa daha olmuştu gaz mıdır bebe böbrek mi çalışti anlamadim ben kivranirken oradan Pıtır pitir geziyor gibiydi o neydi yahu eşimede uyuzum öküz uykusunda uyandıramadim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın taze anneler!!! :nazar::nazar:

Gece böbreğim çok agridi ya bir defa daha olmuştu gaz mıdır bebe böbrek mi çalışti anlamadim ben kivranirken oradan Pıtır pitir geziyor gibiydi o neydi yahu eşimede uyuzum öküz uykusunda uyandıramadim

Bende bütün gece uyutmadım adamı... Tayinimiz çıktı malum, 1 Ağustosta Ankara da göreve başlaması lazım, illa diyor beraber gidelim doğumu orada yap. Ben sana ordan dayalı döşeli ev tutayım bir aylığına, lojman çıktığı vakitte gelir eşyaları taşırım diyor. Bende diyorum sen git başla işine, bende annemi alayım yanıma, hastaneye gitmek gerekirse de babam bir araba tutup götürür beni. 15 gün çalış, sonra senelik iznini al gel yanıma... Eylül 15'e kadar kal yanımda lojmanda belli olur o zamana onu da taşırsın, bebeğimizde doğar Allahın izniyle buradan hep beraber gideriz. :KK34::KK34:

Yok diyor yav adam, 15 günlük bebek o kadar yol gidermiymiş? Bende mikrop kaparmışım zaten. (sanki at arabasıyla gideceğiz) Herkes üzüldü aileden bebeği göremeyecekmiyiz diye. Annemle ablam oturup ağladılar bile. Burada olursam kendimi daha iyi hissedeceğim dedim en son, tamam bir daha düşünelim dedi. :nazar: Bana çok düşkündür sağolsun, biraz da paniktir. O yokken başıma bir iş gelir diye endişeleniyor farkındayım ama şimdilik en iyi yol bu. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak? Herşeyden önemlisi bebeğin sağsalim istediği vakitte gelmesi, o ne derse o...:KK16:

Doğumdan sonra taşınacak birkaç kişi daha vardı. Siz ne zaman götüreceksiniz bebeği? Sabah çok erken yola çıkarız, sık sık durup emzirip altını değiştirip, terlerse de üzerini değiştirip devam ederiz yola diyorum. Annem kırkına kadar kalalım beraber diyor ama eşim bir gün dahi ayrı kalmak istemiyor haklı olarak. Hakkımızda hayırlısı, benimki de dert mi yani halledilir hepsi:KK34:

Günaydın taze anneler!!! :nazar::nazar:

Bende bütün gece uyutmadım adamı... Tayinimiz çıktı malum, 1 Ağustosta Ankara da göreve başlaması lazım, illa diyor beraber gidelim doğumu orada yap. Ben sana ordan dayalı döşeli ev tutayım bir aylığına, lojman çıktığı vakitte gelir eşyaları taşırım diyor. Bende diyorum sen git başla işine, bende annemi alayım yanıma, hastaneye gitmek gerekirse de babam bir araba tutup götürür beni. 15 gün çalış, sonra senelik iznini al gel yanıma... Eylül 15'e kadar kal yanımda lojmanda belli olur o zamana onu da taşırsın, bebeğimizde doğar Allahın izniyle buradan hep beraber gideriz. :KK34::KK34:

Yok diyor yav adam, 15 günlük bebek o kadar yol gidermiymiş? Bende mikrop kaparmışım zaten. (sanki at arabasıyla gideceğiz) Herkes üzüldü aileden bebeği göremeyecekmiyiz diye. Annemle ablam oturup ağladılar bile. Burada olursam kendimi daha iyi hissedeceğim dedim en son, tamam bir daha düşünelim dedi. :nazar: Bana çok düşkündür sağolsun, biraz da paniktir. O yokken başıma bir iş gelir diye endişeleniyor farkındayım ama şimdilik en iyi yol bu. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak? Herşeyden önemlisi bebeğin sağsalim istediği vakitte gelmesi, o ne derse o...:KK16:

Doğumdan sonra taşınacak birkaç kişi daha vardı. Siz ne zaman götüreceksiniz bebeği? Sabah çok erken yola çıkarız, sık sık durup emzirip altını değiştirip, terlerse de üzerini değiştirip devam ederiz yola diyorum. Annem kırkına kadar kalalım beraber diyor ama eşim bir gün dahi ayrı kalmak istemiyor haklı olarak. Hakkımızda hayırlısı, benimki de dert mi yani halledilir hepsi:KK34:

gece yola çıkmanız daha iyi olur bence çok kçük bebek çok dikkat etmek lazım hayırlısı olsun.yol kaç saatlik yoksa sen ve bebek uçakla gidin daha kolay olur.

X