2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

de canım haketmiş seninkide.. ne güzel istediğini söyleyip rahatlıyorsun .. bense kırgınlığımdan onu bile söyleyemiyorum.. bundan sonra beklentiye girmiycem.. bekledikçe üzülüyor üzüldükçe oğlumuda üzüyorum.. ne halleri varsa görsünler...

tum annelerin aneler günü kutlu olsun Allah hepimize yavrularımızı kucagımıza almayı nasip etsın insallah

Aynen ne halleri varsa gorsunler konismicam suratina bile bakmicam bak nasil yalvarttiriyorum ben onu

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Selam kizlar burda Beberium die mağaza açıldı ordan geldim simdi ankarada varmis bide Şubesi galiba 300 liralık alışverişe 100 hediye çeki veriyo fırsatı değerlendirim diorum Kraftin aura travel sistem arabasıyla pregonun park yatağına baktim varmi bu ürünler hakkında bilgisi olan ????

kıyamam ben sana.. inşallah yavrun sağ salim doğunca eşin de senin "anne" olduğun gerçeğiyle yüzleşecek, daha sevecen olacak... çevremde hem kadın hem erkek çok insan var anne-baba olduktan sonra daha ılımlı daha sevgi dolu olan.. senin eşinde inşallah olumlu yönde değişek...

teşekkür ederim .. inşallah dediğiniz gibi olur.. bende oluruna bıraktım artık.. sizler sayesinde sakinleştim biraz daha ..

Vay be ceyda amma sözün gecio senin gaza geliom yazdiklarini okuyunca daha baskın karakter sensin heralde sizde :))))

Evet canim bizde benim borum öter :)) aslan burcuyum zaten ozelligimide tasirim yani Esim sakin yapiya sahiptir biraz tabi onunda etkisi var ama sinirlendimmi gözüm hicbisey görmez benim onu bile silerim oyuzden biraz çekinir benden

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim eger genel anlamda böyle bir duyarsizlasma basladiysa o zaman konusmayi dene. Ki sen ona süprizler de hazirlamissin ve anlamamis. Demek ki gösterme yoluyla ögrenmiyor o zaman acik acik ifade et. Eger konusurken cok kötü tartismaya dönüyorsa, icinden gecenleri mektuba yaz ver, okusun. Bazi erkeklerin de yapisinda yok, degismeyen bir sey. Hediye vermek süpriz yapmak illa para ile de olacak bir sey degil ki ya, bir kart yazarsin, ne bileyim, bahar geldi, tarladan papatya toplasan yine olur ama iste erkeklere bazen dank etmiyor. Bence hazir mevzu acilmisken tekrar konusmayi dene, ya da dedigim gibi yaz ver. Degismeyecekse de oldugu gibi kabul etmek bizim icin her zaman en hayirlisi, annem öyle der, evlendik bütün romantikligi bitti, baktim degismiyor, ben de aramiyorum, üzülmüyorum.

Ceyda seni hic eli masali hayal etmemistim. Masallah diyorum, hakkindan geliyorsun adamin.

Emin ol basarcagima yapmadigim şey değil kinciyimdir biraz beş gün ayni evde konusmadigimizi biliyorum surunmustu resmen ozledi herhalde ogunleri

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

küstüğümüzde hep ben barışırım dayanamam .. en fazla 1 saat konuşmadan dururum, sonra ilk adımı ben atarım.. nasıl başarabiliyorsun yaaaahemde 5 günn....

küstüğümüzde hep ben barışırım dayanamam .. en fazla 1 saat konuşmadan dururum, sonra ilk adımı ben atarım.. nasıl başarabiliyorsun yaaaahemde 5 günn....

Yesil sis, hic o adim atmiyorsa sen de bekle. :) Yoksa adamlar biraz havalaniyorlar. Kendini tutunca sonu cok güzel oluyor. Bir kere denemeye calis, tabi hamilelikten sonra, kendini üzmeyecegin bir zamanda, bak neler oluyor. :)

genel anlamda yapısı bu değil.. beni tavlamak için neler neler yaptı.. evliliğin ilk yılında da nişanlıykende daha iyiydi.. ama sanırım ben onu bu hale getirdim.. yaptıkları bazen bana yetmedi.. bazende fazla bağımlı gibi davrandım ona, bıktırdım sanırım.. artık bişey yapmak istemiyor çünkü benim onu çok sevdiğimi biliyor, çok peşinden koşuyorum galiba.. azıcık dayansam uzak davransam belki işler daha çok düzelecek .. ben öyle birçok bayanın yaptığı peşinden koşturmaları beceremiyorum çok düzüm galiba..

Yesil sis, hic o adim atmiyorsa sen de bekle. :) Yoksa adamlar biraz havalaniyorlar. Kendini tutunca sonu cok güzel oluyor. Bir kere denemeye calis, tabi hamilelikten sonra, kendini üzmeyecegin bir zamanda, bak neler oluyor. :)

yaa o rahatlığıyla beni çatlatır ... ben çok heyecanlı aceleciyim oysa çok geniş... nasıl dayanıcam aklım hep onda kalıyor...

Valla bilmem yapim öyle canim eğer ben hakliysam bir konuda çok sinirlendiysem umrumda dahi olmaz bence sende yüz verme ozaman anlar gerçekten kirdim demekki kalbini der erkeklere fazla yüz vermeye gelmez yeri geldiğinde tersliceksin haddini bildireceksin valla daha kiymetli oluyosun inan tecrübeyle sabit

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

eminim daha iyi oluyordur.. ben egosunu fazla şişirdimde noldu...

Canım üzülme gerçekten benimkide kutladı hatta bizim yarın evlilik yıl dönümümüz ilk hemde ailesiyle kalıyoruz belli bir süre bana aklıma gelmiyor açıkça söyle alayım dedi bende yok öyle yağma dedim dün annesine anneler günü hediyesi aldık biraz pahalıdı eve gelirken dedim hediye alma bana dedim neden dedi ara sıkışıgiz boşver seneye daha güzelini alırsın dedim yemeğe gidecektik zaten hediyeden geçti . şimdi kutladı ama hediye vermedi smsn boşver ben nedense boşvermislige vurdum herseyi üzülme canim salla gitsin. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…