2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese iyi pazarlar anneler günümüz kutlu olsun inşallah seneye bu zamanlarda kuzucuklarımız kucaklarimizda olur da günümüz anlaml bizle musmutlu oluruz Amin

Amin canim. Inşallah 😍😍
Senin de anneler günün kutlu olsun 💐💐

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkescikler kutlamış ben üzerime alındım
hepinizin anneler günü kutlu olsun kızlarr iyi ki anneyim
iyi ki ALLAH bu duyguyu yaşamayı nasip etti

Günaydın zümrem bizim de alternatiflerimiz arasında defne var bir türlü karar veremiyoruz isme

Aa zumrem senin de mi kiz :)) diger alternatiflerin ne? Bizimki kesin artik.adina tisortleri falan var

Eklentiler

• $1399802194656.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 77
  • $1399802220216.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 57

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN GÜZEL ANNELERRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Birkac yil sonra su fotograftaki gibi kizimla kutlayacagim insallah! :)

Sabahtandir söyleniyordum ama buraya yazilanlari okuyunca bütün derdimi unuttum. :) Kizim bana ilerleyen hemoroidleri hediye etti bugün ama olsun ne yapalim, her zaman güzel hediyeler gelecek diye bir sey yok.

Annem ve babam

) yazarken arama geldi yollamisim demek. .annem,babam eşimde sabah kalkar kalmaz annmler günümü kutladı çok tuhaf oldu duygulandim ama en çokta anne ve babamın anneler günün kutlu olsun demesi mahvetti zaten çok uzaktayım ağlama tuttu..bugün zaten rüyamda bi moonlight birde annem bana nişan çantasıni vermişti çok güzel onu kaybettim rüyamda aradim durdum. .bilinc altım manyak aslında annem beni doğum yaptığinda giydiği sabahligi vermişti onunla ilgili konuşuyorduk ablamla rüyama çanta girdi ama çok özledim ben yakın olanlar çok şanslisiniz..şimdi annemle babamla yatmayi söyle doya doya öpmeyi çok isterdim. ..

Hayır canım benim , kasılmalar yeni olmaya başladı daha doktora anca gidip söyliycem salı günü, progestanı vermişti doktorum rahim ağzı boyum kısalmasın diye..

canım ben anlamadım ya
kasılmaların yeni başladıysa
rahim boyunda normalse neden durup dururken kısalmasından tedirgin oldu ki doktor??? kasılmanda yoksa madem

GeceKelebegi çok güzel bir yazı olmuş, duygulanarak okudum. Bende sürekli konuşuyorum yavrumla, doğunca yapacağımız şeyleri, gezeceğimiz yerleri, yiyeceğimiz yemekleri anlatıyorum. Babasını, dedesini, anneanneyi, teyzeleri ve ona abi gibi olacak ablamın oğlunu anlatıyorum. Babası kısa hikayeler masallar anlatıyor. Ona aldığım şeyleri yüzümde kocaman bir gülümseme ile gösteriyorum. Çıtçıtlı tulumları göbeğimin üzerinde tutuyorum. Her tekmesinde bir mucize yaşadığımı hissediyorum

Kuzum, annen seni çok ama çok seviyor. Sen gelince biz karı-koca, artık tam bir aile olacağız. Tüm herşeyin önceliğini sen alacaksın. Sağlıkla sıhhatle gel aramıza.

Annemde arayıp, yarım anneler günün kutlu olsun dedi.

(Babam anneme taşlı bir yüzük almış, meraktan çatlıyorum. Akşam üzeri gidip bakacağım. Eşimin bir arkadaşı eşi doğum yaptığı zaman (ikiz bebekleri oldu) 5 taş pırlanta takmıştı karısına, hatta kayınvalide de bilekliğini hediye etmiş. Bebek ziyaretine gittim ama pırlantalar göz kamaştırıyor, gözümü alamıyordum. )

Son düzenleme:
Merhaba guzel anneler, hepimizin bu ozel gunu kutlu olsun. Bedenimizde yasayan hayat verdigimiz minik kelebegimizle girdigimiz ilk anneler gunumuz bir cogumuz icinn.. bu muhtesem duyguyu yasadigim icin kendimi cok sansli sayiyorum. Bize bu muhtesem duyguyu yasatan Rabbime sonsuz sukurler olsun.. bir an once saglikla kucaklayalim insallah yavrularimizi.. hepinizi cok opuyoruzz

Sen en çok pirlanta ile ilgilenmissin belli :)) eminim bunu esinede anlatmisindir bende anlatıyorum boyle şeyler ama benim kocam okadar pahali bisey alamaz bide hala daha benim anneler günümü kutlamadi bu gidişle bizim evde akşam savaş cikicak

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kiz ben düğüne gidiyorum bi dünya makyaj yaptimya niye aglatiyon beni şimdi çok güzelmiş çok duygulandim

çok güzelmiş yaa:)

çok güzelmiş........duygulandm

Cok guzeeeel 😢

Aslında eşim dün hediyesini almış ve verdikten sonra bu paylaşımı yapmış..
Benim haberim sonradan oldu. (hatta sizlerden sonra)

İLK ANNELER GÜNÜ HEDİYEMİ GÜZEL BİR SÜPRİZLE ALDIM.. :)

HEPİMİZİN ANNELER GÜNÜ TEKRARDAN KUTLU OLSUN..

Valla ilgilendim yalan değil. Ama o kadar pahalı birşey istemiyorum, kaybedeceğim diye aklım çıkacak sonra onun stresi ile mi yaşayacağım? Bir ara bilezik istediydim, ondan da vazgeçtim. Onları da taktığım yok bir kere bile, sadece arada çıkarıp bakıyorum. Altını seviyorum ya ben, çalışırken de çeyrek altın biriktirirdim. Çil çil diye ses çıkartmalarına bayılıyorum. hehe

Benimki de kutlanmadı ama bakalım daha gün bitmedi.

Çok dusunceliymis esin gerçekten ne güzel :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bende aksama kadar bir umut bekliyorum ama hic sanmam gorcez bakalim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım ben anlamadım ya
kasılmaların yeni başladıysa
rahim boyunda normalse neden durup dururken kısalmasından tedirgin oldu ki doktor??? kasılmanda yoksa madem

Canım ben burda daha önce de yazdım çok , sen görmemişsindir , 20 haftalık doğum yapmıştım daha önce , rahim ağzım bir anda kısalıp açılıvermişti, o yüzden doktorum bu hamileliğimde progestan kullandırıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…