2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim sağol , evet doğum tarihlerimiz aynı , Allah'ım birbirimize burdan müjdeler vermek nasip etsin...

Tesekkur ederim, isimler guzel eray kardesimin ismi 😊 aslinda ben en basta kaya ismini istemistim kendi ismimin analizinde kaya cikiyor esim aykan olsun dedi fakat kayinvalide sonu kan li biten isim olmasin dedi simdi tekrar isim arastirmasina girdik daha iyi bi isim bulana kadar kaya da kalacagiz herhalde sagol bu arada 😘
Sanada hayirli olsun kiz mi oglan mi bende isim konusunda yardimci olabilirim , burda isim koymakta zor secici oluyosun

Sent from my iPhone 5 S

günde 1- 2 kasılmaya ilaç mı verdi doktor????

merhaba ben 3 ay kullandım progestan,agız yoluyla alındığında bas donmesı yapıyor haylice,ben bır donem ağızla bı donemde fırıl olarak aldım,fıtıl olarak alınca yan etkısı olmuyor.

sen neden kullanmıstın??
hangi dönemde kullandın??
kasılma sertleşme oluyor muydu sennde???????

çok sağol canım
ya bide korkum genelde anlıyorum kasılmaları hatta bazen acıyor
ama bazen ayağa kalktıgımda acımadıgı halde karnım sert oluyor
işte o kasılma mı değil mi onu bilemiyorum

Vallahi al benden de o kadar. Bütün gün ben çalışıyorum o uyuyor. Sabahın köründe ve bütün gece de gayet uyanık arkadaş

eğer böyle olursa inanılmaz zor olur bizim için .. ilk oğlumdan biliyorum ben bebeğin tadı çıkmıyor

Doktorum mutlaka kullan dedi kullanacağım erken doğum riski yaratıyormus yoksa

tabiiki de fayda zarar oranına göre hareket etmek iyi olur canım.. ALLAH şifa versin..

hiçte iç kapatıcı yazmamışsın tabiiki de burda birbirimize destek olucaz..
canım ama ailenin sana destek olması lazım kırılırsa kırılsınlar uyar onları sen üzülcene kırılcana onlar kırılsın..
sen hem hamilesin hemde kendi sorunlar kendine yetiyor kimsenin sana daha fazla sorun çıkarmaya hakkı yok..
inş sağ salim alırsın bebeğini kucağına canımm ..

Kızlar yoğurdu evde mayalanmis yesek sorun olmuyor değil mi? Sütü açık içermiyoruz yoğurtta mı aynı. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Derin kiz ismi :)

İnşallah canım beni en iyi siz anlıyosunuz , buraya yazınca gerginliğim azaldı..Allah hepinizden razı olsun..

Canim biraz zor geciyo, arada bunalman cok normal. Emin ol bebisi kucagina aldiginda hepsi gececek. Cok bir zaman da kalmadi bak cogunu atlattin azi kaldi. Icin SIKILDIKCA tabiki yaz paylas, yoksa daha kötü icinde tutman. Bir akrabamizin cocugu olmuyormus, bir hastaliktan, her seferinde düsüyormus. Sadece bir kere tutuyo, onda da cidden dogurana kadar yatmis. Cok zor günlermis ama simdi kizi evleniyor. :) Hepsi gececek, yine disari cikacaksin, bebisle gezeceksin, o günlerin hayalini kurmaya calis. Kolay degil ama...

Sanada hayirli olsun kiz mi oglan mi bende isim konusunda yardimci olabilirim , burda isim koymakta zor secici oluyosun

Rica ederim, bize de küçük bir erkek geliyor kısmetse... Mert, Atakan, Umut... koyacağız birini herhalde gene de kesin değil

Derin kiz ismi :)

Kızlara daha çok kullanılıyordur belki ama unisex bir isim. Bende "abd'de bebeklere isim koymak" adlı bir anketten aldım bu isimleri, en az üç kişi oğluma "derin" ismini koydum yazmış.

Hadi ya, burda genelde kizlarda kullaniliyor ama... Hic erkege duymamistim. Bence kiza daha uygun bir isim. Narin bir isim cünkü. Deniz ismini de ben kiza daha cok yakistiriyorum mesela.

Evet isimler guzel umut ozellikle , bende cok baktim sitelere heo ayni isimler genelde can koyuyorlar jhon diye soyluyorlar burada isimler aklimda bulunsun degerlendirecegim

Sent from my iPhone 5 S

Kızlar yoğurdu evde mayalanmis yesek sorun olmuyor değil mi? Sütü açık içermiyoruz yoğurtta mı aynı. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
esas evde mayalanmis yogurt yemeliyiz.kaynatiyoruz ya sorun yok haziri hic onermiyorlar.ben bugun mayaladim mesela yogur .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…