2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim üzülme demek uzaktan kolay biliyorum ama bebişin günahı yok. Başka şeyler düşünmeye çalış.

Ben de karnımın sık sık sertleştiğini hissediyorum ama kasılma diyemiyorum çünkü tam olarak burada arkadaşların söylediği gibi olmuyor.
Yani nefesim kesilmiyor, bebek bir yerde toplanmıyor. Sadece gaz var gibi geriliyor.

Arada bendede sertlik oluyor ama dedikleri gibi toplanma nefes kesilme yok Seninkide değildir. ..üzülme canim sen zaten hepimiZden daha çok streslisin kaç aydır yapıyorsun boşver unutulacak şeyler için üzme kendini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arada bendede sertlik oluyor ama dedikleri gibi toplanma nefes kesilme yok Seninkide değildir. ..üzülme canim sen zaten hepimiZden daha çok streslisin kaç aydır yapıyorsun boşver unutulacak şeyler için üzme kendini

Kac aydır yatıyorsun

anlatmak ıstermısın tatlım rahatlarsın belkı sınırın gecer..bebıste rahatlar :26:

Sağol canım benim , şu an eşim de yanımda rahat yazamıycam, eşime patladım napayım bir de..deşarj olmak için yapabileceğim hiç bişii yok..Allah'ım günler çabucak geçsin tek isteğim bu...

Hırs yapma canım sakin ol. Git kendine bir çay al, uzat ayağını rahatla. Kontrolde de herşey yolunda çıkacak merak etme inşallah.

Allah korusun birşey olsa onlara bağırmak aklına bile gelmez canın çok yanar. O yüzden olmadan evvel önlemini al sakinleş.
Sağol canım desteğin için evet sakinleşmenin bi yolunu bulmalıyım hemen, offf..

Evet haklısın canım siz de olmasanız kafayı yiycem galiba..Allah'ım sabır versin, çok stresliyim..
ben kendimi kötü hissettiğimde ağladığımda filan bebeğim sanki hiç hareket etmiyor beni dinliyor gibi aradan bir süre geçtikten sonra tekrar hareket ediyor... çok güzel ama bir o kadarda sorumluluk isteyen zor süreçten geçiyoruz... Allah yardımcımız olsun.. böyle zamanlarda bana en iyi gelen ılık bir duş uzun uzuuunnn... yada bebeğimin eşyaları ...
Bebeğe aldığın cicileri çıkar hemen :KK16: Bana çok iyi geliyor :KK37:

aynen bende öyle yapıyorum çok rahatlatıyor.. :))

ben kendimi kötü hissettiğimde ağladığımda filan bebeğim sanki hiç hareket etmiyor beni dinliyor gibi aradan bir süre geçtikten sonra tekrar hareket ediyor... çok güzel ama bir o kadarda sorumluluk isteyen zor süreçten geçiyoruz... Allah yardımcımız olsun.. böyle zamanlarda bana en iyi gelen ılık bir duş uzun uzuuunnn... yada bebeğimin eşyaları ...

aynen bende öyle yapıyorum çok rahatlatıyor.. :))
canım öyle kötü bi durumdayım ki doktorum ayağa kalkmayı bırak oturmama bile izin vermiyor.hamileliğim aşırı riskli olduğu için dedim ki 7 aylık olmadan bişii almıyayım bebişime ve alamadım da, deşarj olmak için dışarı çıkamıyorum aylardır dört duvar, balkona bile çıkamıyorum, duş almak bile lüks bişi, ancak 5 dk çabucak girip çıkmam lazım , tvdeki bütün programları ezberledim artık kusasım geliyo resmen, izliye izliye aylardır film cdsi bırakmadım etrafımdaki arkadaşlarda, gün gün sayıyorum hamileliğimi, ve her gün bi günü daha geçirdim diyorum şükrediyorum, evimin duvarlarından mobilyalarımdan kendi tipimden herşeyden bıktım, bazen saatlerce karanlık yatakodamda yatıyorum sırf zaman geçsin diye gündüz de uyumaya çalışıyorum bu sefer de gece uyku tutmuyor..bunun üzerine de annemle kayınvalidem anlaşamıyor, onlarla uğraşıyorum, eltim dünyanın en acımasız insanı onun söylemlerine ister istemezmüzülüyorum, daha neler neler...çok iç kapatıcı yazdığımın farkındayım ama benim hamileliğim böyle geçiyor..

kızlar gün geçtikçe mi bilmiyorum dünden buyanan sık sık tansiyonum düşüyor ayaga bile kalkamıyorum anne olmak zormuş:KK43:(ama bebeğim hareket ettikçe herşeyi unutuyorum

canım öyle kötü bi durumdayım ki doktorum ayağa kalkmayı bırak oturmama bile izin vermiyor.hamileliğim aşırı riskli olduğu için dedim ki 7 aylık olmadan bişii almıyayım bebişime ve alamadım da, deşarj olmak için dışarı çıkamıyorum aylardır dört duvar, balkona bile çıkamıyorum, duş almak bile lüks bişi, ancak 5 dk çabucak girip çıkmam lazım , tvdeki bütün programları ezberledim artık kusasım geliyo resmen, izliye izliye aylardır film cdsi bırakmadım etrafımdaki arkadaşlarda, gün gün sayıyorum hamileliğimi, ve her gün bi günü daha geçirdim diyorum şükrediyorum, evimin duvarlarından mobilyalarımdan kendi tipimden herşeyden bıktım, bazen saatlerce karanlık yatakodamda yatıyorum sırf zaman geçsin diye gündüz de uyumaya çalışıyorum bu sefer de gece uyku tutmuyor..bunun üzerine de annemle kayınvalidem anlaşamıyor, onlarla uğraşıyorum, eltim dünyanın en acımasız insanı onun söylemlerine ister istemezmüzülüyorum, daha neler neler...çok iç kapatıcı yazdığımın farkındayım ama benim hamileliğim böyle geçiyor..

Sanırım çok iç kapatıcı yazdım , gerçekler acıdır, bu da benim hamileliğim işte, herşeye rağmen hamileyim daha ne olsun, şükür yarabbim, kimsenin içini sıkmak da istemedim, sıktıysam kusuruma bakmayın ...

kendını uzme canım ama anneler ıle ılgılı sen kendı annenle konusucaksın esınde kendı annesıyle asla ve asla tartısmayacaklar..bunu sız saglayacaksınız dünürler genelde anlaşamaz zaten benımkıler de oyle bıraraya geldıgınde laf sokuyorlar bırbrıne salla gıtsın senden ve beebgınden onemlı bırsey yokçbu gecıcı bır surec oyle dusun sonra sen esın bebegın kalacaksınız..bu sürecı ıyı atlatmalıyız..bebekler sınırlı olucak..sakınles canım esınle konus herseyı..annesıyle konussun sende annenle konus

Oraya yanina gelip o eltinin sacini basini yolmak kaynananin ................. İstediğin şeyi koyabilirsin annen de boyle yapmamali onada kizardim kesin iyi dayaniyorsun valla helal olsun benim en ufak biseye pek tahammulum kalmadi zaten normalde de sinirli bir insanim en ufak biseyde bile herkesi bogasim geliyor su anda sinirliyim nenyazdim konuda bilmiyom aslında

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sonunda varya herkese bascam gideri defolun gidin isimmi yok benim yaaaa gereksiz gereksiz şeylerle tiplerle ugrasiyorum Allahim sabir versin ne diyim ya sabir ya sabir ya sabirrrrrrr

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kıyamam canım yaaa... her şeyi geçtimde senin engellenmen sıkıılman sana yeterken başkaları bari sorun olmasa.. Allah yardımcın olsun neyseki yarısını bitirdik.. 7. ayımızın dolmasına az kaldı.. hareketli olmayı seven bi insan olarak seni çok iyi anlıyorum.. 3 ay sonra Allahın izniyle artık yatabilmek uyuyabilmek için can atıcaz :))):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kendını uzme canım ama anneler ıle ılgılı sen kendı annenle konusucaksın esınde kendı annesıyle asla ve asla tartısmayacaklar..bunu sız saglayacaksınız dünürler genelde anlaşamaz zaten benımkıler de oyle bıraraya geldıgınde laf sokuyorlar bırbrıne salla gıtsın senden ve beebgınden onemlı bırsey yokçbu gecıcı bır surec oyle dusun sonra sen esın bebegın kalacaksınız..bu sürecı ıyı atlatmalıyız..bebekler sınırlı olucak..sakınles canım esınle konus herseyı..annesıyle konussun sende annenle konus
Erkekler kendi annesine laf söyletmiyo ki , artık bıktım herkes ne hali varsa görsün diycem içim el vermiyor..

Oraya yanina gelip o eltinin sacini basini yolmak kaynananin ................. İstediğin şeyi koyabilirsin annen de boyle yapmamali onada kizardim kesin iyi dayaniyorsun valla helal olsun benim en ufak biseye pek tahammulum kalmadi zaten normalde de sinirli bir insanim en ufak biseyde bile herkesi bogasim geliyor su anda sinirliyim nenyazdim konuda bilmiyom aslında

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
aynen canım içimde aynen bööle fırtınalar kopuyor..hislerime tercüman oldun..

kıyamam canım yaaa... her şeyi geçtimde senin engellenmen sıkıılman sana yeterken başkaları bari sorun olmasa.. Allah yardımcın olsun neyseki yarısını bitirdik.. 7. ayımızın dolmasına az kaldı.. hareketli olmayı seven bi insan olarak seni çok iyi anlıyorum.. 3 ay sonra Allahın izniyle artık yatabilmek uyuyabilmek için can atıcaz :))):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah canım zaman geçiverse de kalksam şu yataktan, sadece bebişim ve ben olsak..

Benim de ayni durum ama doğumdan sonraya atamiyor muyuz o izinleri biz acaba ya. Ben bizim memura sordum atarsin bişi olmaz demisti ben rahat takiliyodum 😯
Ben ilk donem okula gitmeyecegim seneye diye ayarlamistim kendimi ama ucretsiz izin görünüyor öyleyse.

Yok cnm atilmiyo malesef dogum oncesi izinimiz bosa gidiyo anlayacagin dogumu ne zaman yparsak sonrasi hesaplanack 40 gunde rapor hakki var 5 5 alcam onuda bakalim kismet artik yetismiyo sabahci olup sut iznimi kullanmayi dusunuyorum sabah esim olack evde oglende bn en azindan annem bakiyo oglumada ikisine de bakmak zor olur die boyle bir cozum bulduk oglum zatwn 1 aydr annemi gorunce agliyo o gelince anne baba gisiyo die anladi istemiyo onu cok zor oluyo aglarken birakmak :KK43:

Sanırım çok iç kapatıcı yazdım , gerçekler acıdır, bu da benim hamileliğim işte, herşeye rağmen hamileyim daha ne olsun, şükür yarabbim, kimsenin içini sıkmak da istemedim, sıktıysam kusuruma bakmayın ...

Canım Allah icine genişlik rahatlik versin ya zor bi durum habire yaninda üçüncü şahıslar olması bide seni nie yatirio dr ne riski var hamileliginin ?

X