2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

olabilir canim :) esim yapmistir.valla ben giriyom habire

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar merhaba 2014 Agustos Anneleri blogunu gorunce bende katilmak istedim , 25. haftamiza girecegiz bizde bi oglum olacak insallah 62 kg ile hamile kaldim suan 68'im boyum 1.70 sizlerde durum nedir ? Kilo artislari normalin disinda olan var mi dikkat etmeye calisiyorum ama su aralar oglan surekli yemek istiyo durduramiyorum kendimi ama olsun hersey evlatlarimiz icin degil mi hic sorun etmiyorum dogum sonrasi hemen spor 😊

Sent from my iPhone 5 S

Hoşgeldin canim merak etme dikkat etsende kilo aliyosun benim istahimda hic acilma olmadi ama yinede bu ara kilo alimim hizlanmaya basladi 24+2 deyiz beş alti kilo aldim iki kilosu bu ay oldu yine iyiyim ama biyandan da çok korkuyorum sismekten birden ama dediğin doğru bebislerimizin cani sağolsun :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Hoşgeldin canim merak etme dikkat etsende kilo aliyosun benim istahimda hic acilma olmadi ama yinede bu ara kilo alimim hizlanmaya basladi 24+2 deyiz beş alti kilo aldim iki kilosu bu ay oldu yine iyiyim ama biyandan da çok korkuyorum sismekten birden ama dediğin doğru bebislerimizin cani sağolsun :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Hosbulduk , tesekkur ederim
Evet aslinda elimizde degil vucut bi sekilde kilo alimini sagliyo mecbur son aylarda sisme oluyormus oyle duydum ama bakalim birde yaza denk geliyor dogum sicaklarda allah hepimizin yardimcisi olsun

Sent from my iPhone 5 S

canim 2tatli kasigi kuru turk kahvesinin icine limon Slklp yemek iyi gelir diyebiliuorum.birde haslanmis patates ye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bişeyde yemek istemiyor..
midem bulanıyor
sabahtan beri aynıyım..yedim kustum..bi de ishal
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canim haftaya doğum yapacak arkadasimla konuştum bugün onda da kan ilaci ishal yapmiş dr. İlaci kesmiş dr sor istersn bende de aksine kabizlik berbat:KK43:(

ben de normalde kabızım
2 günde bir o da tatmin etmiyor rahatlatmıyor
ama hamileliğim sürecinde bu 5 . olacak
mide bulantısı ve ishal
:KK43::KK43::KK43:

kızlar bişey sorcam
hamileliğim süresince bugün de dahil olmak üzere
5 . kez ishal oluyorum
bağırsaklarıma bıçak saplanır gibi sancılar giriyor..ve kusuyorum
alttan üstten
kusura bakmayın açık açık yazdım ama
bugün mahvoldum midemde yanma olarak başladı..sanki kezzap dökmüşün gibi..sonrada mide bulantısı ve sonra ishal..perişan oldum
var mı böyle şeyler yaşayan?????:KK25:
cnm gecmis olsun ama sunu bunu yemeyle olmaz doktora git derim cunku vücut su kaybediyo.yarina kadar gecmezse gut bence bol su ic.

evde su anda muz yok
zencefil yaptım limonlu onu içiyorum
bi de erik yedim
garıl gurul karnım sesler geliyor
anam naptin sen erik iyice circir eder gülüm

Ya gecen konusuyodunuz sanirim bu doğum izni 32+6 oluyor diye okumuştum doğruydu dimi

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Dogum izni 32+0 da 8 hafta once 8 hafta sonra oldugu icin ama 3 hafta daha dr izin verirse calsilabilyor bnm dogum izni malesef kotu zmaana denk geliyo 1 temmmuz da zarwn okul bitiyo oncesi iznim bosa gidiyo ilk donemi kapasaydim iyi olackti supriz beebk olunca ayarlanamadi

Dogum izni 32+0 da 8 hafta once 8 hafta sonra oldugu icin ama 3 hafta daha dr izin verirse calsilabilyor bnm dogum izni malesef kotu zmaana denk geliyo 1 temmmuz da zarwn okul bitiyo oncesi iznim bosa gidiyo ilk donemi kapasaydim iyi olackti supriz beebk olunca ayarlanamadi

Saol canım benim ozaman ben doktorumla o haftalarda konuşup ayarlarım artık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Off ya ayda bir kilo aliyodumne guzel son bir aydr on gunde 1 kilo almaya basladim yuhhh yaaa hamurisi beyaz ekmek cikolata abur cuburu da kestim anlamadim gitti nasil aliyom bn yaAaaaa

Off ya ayda bir kilo aliyodumne guzel son bir aydr on gunde 1 kilo almaya basladim yuhhh yaaa hamurisi beyaz ekmek cikolata abur cuburu da kestim anlamadim gitti nasil aliyom bn yaAaaaa

Bebek büyüdükçe karin Ici genisleniyor su artiyor falan herhalde ondan benimde birden hizlandi çünkü kilo almam eskiden farklı bisey yemiyom ama bu aksam pasta kacirmis olabilirim:KK70:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

X