2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hemen çalışmıcaksan ne güzel kendin emzirirsin
çocuk kaynağından içsin dimi

Yinede alin derim disari cikmada kolaylik oluyo ilk baslarda sut cok pluyo sagin depolayin bi yere gideck oluyosun haydi emztmeye yer ara onun yerine sutu veriyon 4 5 saat disarida takiliyon uoksa disati cikmak isknce bidr bnm oglum cok uzun emerdii masada millet beni beklerdi gicik bi durum oluyodu

ben de okudum canım , burun kanaması normal diye biliyorum ben çoğu gebede oluyomuş, aldıkların da hayırlı olsun canım güle güle kullanın inşallah

Benimki kız her gece saat başı kalkıyorum ama bu gece çok garipti sanki karnımda da gerginlik vardi

Yarın 3.trimester e giriş yapıcam , offf çok heyecanlıyım Allah hepimizekalan hamilelik zamanımızın çok rahat geçmesini bebişerimizin sağlıkla bize gelmesini nasip etsin.

Gunaydin zumrem. Sen kac haftalik oldun? Ben de artik.merdiven cikamiyorum nefesim yetmiyo yaslilar gibiyim 😯😯

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın canım 26+2 yim hele akşam yemeğinden sonra hepten berbat oluyor durumum sen kaç haftaliksin

Benimki kız her gece saat başı kalkıyorum ama bu gece çok garipti sanki karnımda da gerginlik vardi

ya o kasılmalar sertleşmeler
şu aralar sık sık olmaya başladı bende
ama dün akşam çok komikti
bacağıma kramp girdi
ben nasıl bağırdım kocaya kalk kalk kalk die
o da korkmus doguruyorum zannetmiş

hamişlerrrr günaydın nabersinz?Kasılmalarınız için en iyisi magnezyum bence.Bana çok iyi geliyor.

tünaydın göbüşlüler
ya ben özürlü müyüm neden bi türlü kaçıncı hafta hangi ay oluyo hesaplayamıyorum nette de hep farklı gösteriyo

Yok hiç bir sorun yoktu, benim profesörü bulmuşken aklımdaki soruları soramamam haricinde. Meğer adamın huyu böyleymiş, ters bir durum olmadığı sürece, kendisine soru sorulmazsa hiç birşey anlatmazmış. Bende muayane bitsin öyle sorayım dedim, tabii adamın bekleyeni çok, pırr uçuverdi. Parlak bağırsak için amniyosentez olmuştum. Çok az bir parlama kalmış ama test sonucun normal çıktıına göre dikkate almaya gerek yok dedi. Yani herşey yolundaymış sağolasın teyzesi

Evet taktım, ablamın oğlu arabaları çok seviyor herşeyi arabalı. Bir aileye bir arabalı yeter bence... Benim ki de denizde gitsin.

23+6 olduk bugün. Senin önceki mesajını okumuştum, yükleme yapıldıktan sonra bile şekerin düşük çıkmıştı değil mi? Benim tam tersi durumum işte, ancak yapmamız gerekenler aynı hemen hemen... Bana olduğu gibi sana da unlu şekerli gıdalar filan yasaktır. İki saaten fazla aç kalmaman gerekiyordur. Ben 6 öğün yemeye çalışıyorum. Ana öğünlerde tıka basa yemiyorum ki, ara öğünlerde acıkıp ağzıma birşey atayım. Şekerin sürekli düşük olması da tehlikeli. Benim şekerim düştüyse hemen hissediyorum, bayılacakmış gibi oluyorum zaten ölçüp bakıyorum 70 küsür... Hemen birşeyler yiyorum. Senin vücudun fazla insülin salgıladığından dolayısıyla sen daha düşük şekerle yaşıyorsun herhalde. Doktorunun söylediklerine harfiyen uy derim, düşük şekerinde diabete çevirme olasılığı var çünkü. Bir kere diabet oldunmu da kurtuluşu yok. (şimdilik) Günde 4 defa insülin iğnesi vurup canını yakmak hoş birşey değil. Doğuma kadar şekerini normal seviyede tutarsan doğumdan sonra normale dönebilirsin inşallah. Allah sağlık versin canım, inşallah herşey yolunda gidecek...

ben de okudum canım , burun kanaması normal diye biliyorum ben çoğu gebede oluyomuş, aldıkların da hayırlı olsun canım güle güle kullanın inşallah

Bizde hemen araştırdık netten, gebelikte rastalanan bir durum deyince rahatladık. Bu gebelik te neymiş arkadaş, dünyada ne kadar hastalık varsa üstüne çekiyor.

Gebelikte Bulantı Kusma
Gebelikte Kanama
Gebelikte Karın ve Kasık Ağrısı
Gebelikte Bel ve Sırt Ağrısı *
Gebelikte Oluşan Çatlaklar **
Gebelikte Baş Ağrısı ve Migren*
Gebelikte Bacak Krampları *
Gebelikte Uyku Problemleri *
Gebelikte Hazımsızlık ve Karın Şişliği
Gebelikte Gaz Sancısı *
Gebelik Reflüsü (Ağza Su Gelmesi) *
Gebelikte Mide Yanması ve Mide Ağrısı*
Gebelikte Baş Dönmesi ve Bayılma
Gebelikte Vajinal Akıntı *
Gebelikte Nefes Darlığı
Gebelikte Kabızlık ve Hemoroid (Basur) *
Gebelikte Kaşıntı
Gebelikte ve Doğumdan Sonra Saç Dökülmesi
Gebelikte Yüzde Oluşan Lekeler
Gebelikte Ellerde Ayaklarda Şişme *
Gebelikte Ellerde Uyuşma, Güçsüzlük *
Gebekikte Yüksek Ateş
Gebelikte Sık İdrara Çıkma *
Gebelikte İdrarda Kan Görülmesi
Gebelikte İshal ve Dizanteri
Gebelikte Besin Zehirlenmesi
Gebelikte Burun Tıkanıklığı *
Gebelikte Burun Kanaması *
Gebelikte Grip
Gebelikte Nezle ve Soğuk Algınlığı
Gebelikte Varisler
Gebelikte Halsizlik, Yorgunluk *
Gebelik Depresyonu *
Gebelikte Yemek Yiyememe, Beslenememe, Yeme Bozuklukları
Gebelikte Sivilceler
Gebelikte Ateş Basması
Gebelikte Ağız Kuruluğu *
Gebelikte Memede Ağrı ve Kaşıntı

Söyleyin bakalım bunlardan kaçını yaşadınız? :44: Ben benimkilerin yanına * işareti koydum. Çatlak daha olmadı ama olacağı için onada ** dedim. Diğerleri de herhan olabilir:18::18:
Allah hepimize sağlık versin, inşallah eşlerimiz kıymetimizi bilirler bunca şey yaşadıktan ve onlara bir evlat verdikten sonra..

tünaydın göbüşlüler
ya ben özürlü müyüm neden bi türlü kaçıncı hafta hangi ay oluyo hesaplayamıyorum nette de hep farklı gösteriyo
6 ayi bitirmissin cnm.6 ay + ? Günlüksün...yani sana kac aylik diye soranlara 6 ayligim diceksin.ya da 6 bitti 7 nin icindeyim diceksin.

Valla hangibirini yazim yarisi var :))

6 ayi bitirmissin cnm.6 ay + ? Günlüksün...yani sana kac aylik diye soranlara 6 ayligim diceksin.ya da 6 bitti 7 nin icindeyim diceksin.

sağol kuzum 24+3 günlüğüm inanmıyorum 6 ay bitmişşşşşşşşşş
kocam herkese eşim 5 aylık yeni gebe diyo ben yarılıyorum gülmekten

bak nası biliyo günü gününe
ben neye giriyom neye çıkıyom hesaplayamıyom

Daha önce de yazmıştım ama arada kaynıyor tabi ... iphone kullanıyorsan FMC diye bir aplikasyon var.Senin yerine takip ediyor günü,ayı,trimster herşeyi ...Kilo takibi,muayene gunlerini falan da girebildiğin takvimi var,çok kullanışlı tavsiye ederim :) Diğer akıllı telefonlarda da olabilir diye düşünüyorum bu uygulama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…