2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Hadi gel bebişinle seni de götüreyimmmmmm

Hadi gideliiiiim cidden:) benim de kizimi goresim geldi ama randevum 5 martta daha bu arada az ince yazmamusum onu farkettim bebisinin saglikli olmasina cok sevindim Allah anali babali saglikli sihhatli buyutsun insallah:))

Hadi gideliiiiim cidden:) benim de kizimi goresim geldi ama randevum 5 martta daha bu arada az ince yazmamusum onu farkettim bebisinin saglikli olmasina cok sevindim Allah anali babali saglikli sihhatli buyutsun insallah:))

Amin canım Hepimizinkini inşallah

Kizlar bebek odasini komple kagit mi kaplatsam yoksa boyasam mi.hangisi daha saglikli.ablamlar tutturmus kagit yaptir diye.ben de hava almaz oda diye istemiyom.siz ne dersiniz.

İlk defa bugün cd aldım canım ama bundan önceki muayenelerimizde babası telefonla kameraya çekiyordu hemşireye de verip çektirtilebilir, dr vermezse siz çekin kızınızı

Son düzenleme:
Kizlar bebek odasini komple kagit mi kaplatsam yoksa boyasam mi.hangisi daha saglikli.ablamlar tutturmus kagit yaptir diye.ben de hava almaz oda diye istemiyom.siz ne dersiniz.

Biz yeni boyatmıştık dediğin gibi duvarkağıdı sağlıksız onun yerine ben bordür ve bebek odaları için yapışkanlı duvar desenlerinden yapıcam. duvarkagitcim.com

İlk defa bugün cd aldım canım ama bundan önceki muayenelerimizde babası telefonla kameraya çekiyordu hemşireye de verip çektirtilebilir, dr vermezse siz çekin kızınızı

Evet cok dogru soyluyosun demokraside careler tukenmez:) bundan sonra biz de oyle yapalim kocam cekiversin kameradan:)

kızlar ben geldım
paşam 258 gram olmus
herseyı sağlıklıydı masaalh
bırdahakı aya detaylı ultrasona gırıcez
dr bana cals-d3 kalsıyum vıtamın
balık hapı
ve gyno-tardyferon verdı
elevıte devam
mıde yanmama ıcın rennıe duo surup verdı
hersey yolunda kanamayla ılgılıdı sordum
cok yorulmussun o gun ondan dedı
veee bugun hamıs kıyafetlerı aldık
bıtane jıle karelı karelı bıtane tayt bıde badı
bıtane gebeden elbıse
gebede ındırım var kızlar sevgıllıler gunune ozel %20 falan gıdın gıdın

ıste boyleee dua eden etmeyen herkeseden allah razı olsunn
hepimzii sağsalım allahım kurtarsın

Cok sevindim canim her seyin yolunda olmasina:) bu arada ben de yeni katildim araniza:)

Oh ne güzel hiç yabancılık çekmeden doğum yaparsın ben olsam hiiçç düşünmezdim. Doğum korkusuda yaşamazsın hem.
Keşke benimde öyle bir şansım olsa :44::44:

Kuzuumm çok sevindiimm. Güzel haberlerini bekliyorduk heyecanla
Ben dün oğluşuma çorap almıştım. Bugünde kendime aldım kıyafetler
Tayt ikide tunik gibi kazak aldım bende kendime
Güle güle giyinelim inşallah

Biz yeni boyatmıştık dediğin gibi duvarkağıdı sağlıksız onun yerine ben bordür ve bebek odaları için yapışkanlı duvar desenlerinden yapıcam. duvarkagitcim.com

Ben bilmiyordum sağlıksız olduklarını. Eşimde bütün odayı kaplatalım diyordu. Şuanda vazgeçtim ben
bende en iyisi sadece yapışkanlı desenlilerden alayım. Çokta şirin şeyler görüyorum internette

ben tam bir sütaş oldugum için su tv de olan bra bra sütyenlerden aldım 3 renk memnunum tavsiye ederim

bartu,utku,sarp,gurur dedim beyime yokuma dedi

Erkek ismi arayanlar erdemERDEM koysun..ben koydum herkesssss hayran oğluma...erdem cooookkkk guzel bı isim maşallah...onehirim yani
peki ya ben ne yapicam...ayse mı koysammmm

erdem bizim tarafça cok bilinen bir isim vu da değil bu hiç diil

cnm cok sevindim iyi olmana neymiş bundan sonra yorulmuyormuşuz güle güle giy cnm

Cok sevindim canim her seyin yolunda olmasina:) bu arada ben de yeni katildim araniza:)

hg cnm aramıza

Canım isim konusunda işiniz zor gözüküyor. Eşinin aklından geçen isim var mı peki??

Heheheh
Çok güldüm yaaa
Bebiş doğana kadar bir ortak nokta bulursunuz inşallah

Bir de neden Kubilay ?

Menemen Olayı ya da Kubilay Olayı, 23 Aralık 1930 günü gerçekleşen, İzmir'in Menemen ilçesinde, askerliğini yedek subay olarak yapmakta olan öğretmen Mustafa Fehmi Kubilay'ın ve yardımına koşan bekçiler Hasan ve Şevki'nin şeriat isteyen bir grup tarafından öldürülmesiyle başlayan olaylar zinciri.

şehit askerin soy ismi oldugu için herhalde kulağınada hoş geldi falan filan

Yalnız annesinin hiiiç hoşuna gitmemiş kulağına da hiiç hoş gelmemiş
Keşke bebişler kendileri söyleseler anne baba ben şu ismi istiyorum bana çok yakıştı falan deseler

Yalnız annesinin hiiiç hoşuna gitmemiş kulağına da hiiç hoş gelmemiş
Keşke bebişler kendileri söyleseler anne baba ben şu ismi istiyorum bana çok yakıştı falan deseler

he yaaa valla ne süper olurdu

oku oku bitmiyor 4 gündür yoktum maşallah almış başını gitmiş bu akşam gözlerime daha fazla yazık etmiyim azınıda yarın okurum artık yeni katılan bütün arkadaşlara hoşgelmişler diyorum iyi geceleeerrr

Kaç günlerdir görünmüyosun diye aklımdaydın canım :)
Arada göster kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…