2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
heheeh
Ben bazen eşime düştüm falan desekte acile gidip bi bebişe mi baksak diyorum

valla ben geçen öyle yaptım. ilk tekmemizin ardından 3-4 gün bişey hissetmeyince korktum acile gittim sancım var biraz dedim baktık bebişime oynuyodu rahatladım geldim

Kizlar kalca agrisi ceken var mi.kuyrugumdan sag tarafi tutmuyor hic.dun gece dusuyordum nerdeyse.belim felc olmus gibiydi.sag bacagim tutmadi.sizde de var mi.doktora sordum hamilelikle alakali degildir dedi.ama bir aydir agri var.daha once olmamisti

canım benim de felaket kalca bel bacak ağrım var doktora sordum hamilelikte normal dedi netten de araştırdım normalmiş zaten. leğen kemiği ağrısı öldürüyor beni ama napacaz mecbur

kızlar ben de birşeyler dinletmek istiyorum, artık vakti geldi sanırım, ama şarkı falan dinletmek istemiyorum, ne olabilir alternatif aceba :44:
canım ben de müzik dinletmiyorum özellikle. sadece duydugu şeyler işte..
ama özel olarak netten Kuran açıyorum onu dinletiyorum bebeeme

valla ben geçen öyle yaptım. ilk tekmemizin ardından 3-4 gün bişey hissetmeyince korktum acile gittim sancım var biraz dedim baktık bebişime oynuyodu rahatladım geldim

Gerçekten yaptın mııı
İyi bari rahatlamışsın. Bende bikaç gündür hiç hareketlerini hissetmiyorum diye çok korkmuştum birde hasta olmuştum bişey oldu sandım bebeğime :18:
Ama dün oğlum hiç durmadı bu kadar çok hiç hissetmemiştim. En güçlü hareketlerini hissetim dün. Bende rahatladım çok şükür

merhaba Kızlar,

heyecanım gün geçtikçe daha da artıyor. haftasonu ultrasonda yine gördüm o minik kalbin nasıl da pıtı pıtı attığını; eşime baktım; onun da gözleri dolmuştu benim gibi. Allahım nasıl bir mutluluktur bu; umarım rabbim dileyen herkese bu duyguyu yaşatır. bugün buraya yazmak istedim çünkü bugün ilk kez bebeğimin kıpırtılarını hissetmeye başladım. sanki bir damar atışı gibi, ya da göz seğirmesi gibi. inanılmaz bir his... önümüzdeki hafta 5. ay bitmiş olacak, çabucak geçiyor aslında, ve geçsin de zaten. bir an evvel onu kucağıma almak, koklamak istiyorum. allahıma şükürler olsun ki hamile olduğumu öğrendiğim günden beri o kadar sorunsuz ve rahat bir hamilelik geçirdim ki, ne bir mide bulantısı,ne kusma, ne bir ağrı sızı, hiç hiç birşey... inşallah bundan sonraki süreç de böyle sorunsuz devam eder ve rabbim benim gibi bir an evvel yavrusuna kavuşmak isteyen tüm kardeşlerime de böyle sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi nasip eder. sevgilerimle...

yaptım valla hatta tahlil falan isterlerse yaptırmadan çıkıp gidicektim sırf ultrason için işte

ne güzel dimi :)) amin

Ani kilo alinca olur dedi sende o yok bi yere carpmissindir belki dedi.hic hatirlamiyom carptigimi da.cekecez artik.
Evet canim ellerini koyarak konussun da tanisin babasini.gece kalkinca susturabilirler boylece
Ayy ya bende de fitik oluyorsa.korktum kizz simdii.

Aynen benimde oralar.biri belime ciksa da kutletsem oohhh ne rahatlarimmgece cok tutuyor agrisi gunduz hafifliyor.kizim icin katlanacam.ben herseye raziydim ona sahip olabilmek icin.sukurler olsun rabbime.5 sene evlat hasretinden sonra bu acilar devede kulak.paylasmak icin yaziyoz iste oyle

Canım maşallah sanada tatlı kızınada
Ne kadar güzel rahat bir hamilelik geçiriyorsun. İnşallah bundan sonrada böyle annesini yormaz üzmez minik Ceylin Tuğçe
Dünyanın en güzel şeyi hamilelik sonrasında da bebişlerimizi kucağımıza almak bence.
Allah isteyen herkese yaşatsın inşallah.

Daha önceden böyle ağrı yaşamadıysan yoktur canım fıtık.
Zaten doğumdan kısa bir süre sonra kesiliyormuş ağrılar.
Benimde tedaviye başlamam lazım.Doğumdan sonra.
Aslında hamileliğimde önce başlamak üzereydim. Ama gitmedim muayneden sonra emara. sonrada hamile olduğumu öğrendim. Meğer ondan gitmemişim

bel ağrısı benimde oluyor bende bazen kırmak isitiyorum belimin acıyan yerini bazen bacağıma doğru bir ağrı oluyor am bence hareketsizlikten en azından ben benimkinin öyle olduğunu düşünüyorum. çünkü bebekten önce çok hareketliydim ister istemez bebeğe bişey olmasın mantığı ile kısıtladım kendimi. mesela geçenlerde uykumda gerilirken kasığıma bir ağrı saplandı ve çok canım yandı. artık yavaş yavaş esneme hareketlerine bel güçlendircek leğen kemiğini güçlendircek hareketlere başlamak lazım.

kızlarrr nil ismi sizce nasıl?bu aralar buna taktım ben de...

Yanına Hanım koyunca havalı oluyor
Ben hep isimlere böyle bakıyorum büyüdüklerinde nasıl olucak hitap ederken güzel duruyor mu diye. Nil Hanım Çok güzel oldu bence

amin inşallah

kızlarrr nil ismi sizce nasıl?bu aralar buna taktım ben de...

keşke kızım olsaydı bende oğluma isim bulamıyorum kız için daha çok sanki ya da benim kızım olmayacağı için öyle geliyor nil güzel. nil,ekin,masal, öykü, duru bence bunlar kız için güzel isimler.

Erkek için isim bulmak zor gerçekten. Ben erkek isimlerinden beğendiklerimi söyliyim belki fikrin olur
Bora , Utku, Tolga , Bartu , Kağan , Oğuz bunlar benim hoşuma giden erkek isimleri. Bizde oğluşumuza Ali Kağan ismini koyduk.

Ben de yatakta gerilirken cok aci cekiyorum.genelde uykuda geriliyorum farketmeden.aci ile uyaniyorum.karnimin ici kesiliyor sankim.yavas yavas basladim egzersizlere ben.ozellikle bel ve bacak hareketlefine.cok iyi geliyor.bi de bol bol masaj yapiyor kocam.beceremiyor ama olsun.benimle ilgilenmesi yetiyor bana

evet ya gerçekten zor erkek için. bende çift düşünüyorum ama bakalım eşim hiç bir ismi beğenmiyor :)

ya evet insanın çok canı yanıyor. ama işte işten çık yemek yap topla derken insan yoruluyor hareket etcek hali kalmıyor gerçi bi kaçgün yapsam alışırım en iyisi başlayayım hemen bende :)

Yanına Hanım koyunca havalı oluyor
Ben hep isimlere böyle bakıyorum büyüdüklerinde nasıl olucak hitap ederken güzel duruyor mu diye. Nil Hanım Çok güzel oldu bence

ben de hanım koydum yanına :):)çok kibar duruyor :)

benim erkek olsaydı ayaz,yağız ve sarp düşünüyordum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…