2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bu arada ankette kızlar bir anda atağa geçmiş,geç görüldü yaa ondan oldu sanrım ben 18.haftamda öğrendim...

ya bakıyorum devamlıda bu eğitici oyuncaklar ne kadar pahalı arkadaş :) aslında her ay 2-3 tane almak lazım. dün haberlerde de izledim bu oyuncak olayı gerçekten çok önemli

evet ya gerçekten zor erkek için. bende çift düşünüyorum ama bakalım eşim hiç bir ismi beğenmiyor :)

ya evet insanın çok canı yanıyor. ama işte işten çık yemek yap topla derken insan yoruluyor hareket etcek hali kalmıyor gerçi bi kaçgün yapsam alışırım en iyisi başlayayım hemen bende :)

Ben de sabah yafaktan kalkinca ve yatmadan once yapabiliyorum uc bes dk

Tünaydın kızlarrrrrrrrrrr

Bendensin bende 28 şubatı bekliyommm

hoşgeldinnnn aramızaaa

havuç değil şeker avuç avuç

allah allah sağlık ocağı banada 22. hafta dedi

Hımmm güzel paylaşım sağol benim tetanoz aşımın üzerinden 3 sene geçti ama dr yaptır dedi yani yaptırmasamda olur aslında

:)))

Kizlar doktorum bebegi sesleri ses seklinde degil de yitresim ve tonlama seklinde duydugunu soyledi.bizim ses dalgalarimizi otomatik olarak aliyormus.ama babanin sesi ya da diger sesleri temas olmazsa duymazmis.konusurken ya da bisey dinletirken temas ettirmek gerekliymis karnimiza.elini karnina koyarak konus dedi esime.dogar dogmaz senin kucagina verirlerse susar bebek dedi.ben de osman aga sarkisini dinliyord karnima koydum kulakligi uyandi bebegim:KK1:nasil dönüyor karnimda.cok sevdi osman agayi:KK9:

oynak etcen yavrucağıı

kızlar ben de birşeyler dinletmek istiyorum, artık vakti geldi sanırım, ama şarkı falan dinletmek istemiyorum, ne olabilir alternatif aceba :44:

şarkı derken klasik müzik de mi?

kızlarrr nil ismi sizce nasıl?bu aralar buna taktım ben de...

bence çok güzel bir de sanki sadece nil güzel, bizim arkadaşın kızı da nil çok sevimlidir maaşallah

Benden bir hafta sonra görceksin sende inşallah:)kesinlikle zaman geçmio.Bazı arkadaşlar iki doktora birden giderek 15 günde bir görüolar aslında biz de öle bişi mi yapsakki?:)

Ben gibi:KK17: aramızda:21: 1haftadır memleketteyim, annem ameliyathane hemşiresiydi(anestezi) annemle tanıdık iyi bir dr a gittik azönce geldik, bugün 17+1 olduk kızımın boyu 16 cm 200 gr olmuş :KK9: dr amcası yarım saat baktı 3boyutlu da baktık kordonu uzun değil çok güzel, akışı da çok güzel dedi, kalbini dinledik, parmaklarını saydık kulaklarına burnuna baktık utangaç kızım sağolsun elleriyle gözlerini yüzünü kapattı uğraştırdı bizi nazlı şey dr amcamız bütün usg görüntüsünü cd ye kaydetmiş, tahlillerime baktı, demir takviyesine gerek yok dedi, çokk güzeldi biz gibi fındık burunlu kızım, Allah isteyen herkese versin kimseye acısını yaşatmasın

Son düzenleme:
Kızlaar hepinizi öpüyorum en çokta bebişleri.
Benim kociş işten geldi. Gezmelere gidicez biraz. Akşama görüşürüzzzz :KK16::KK16:

Kızlaar hepinizi öpüyorum en çokta bebişleri.
Benim kociş işten geldi. Gezmelere gidicez biraz. Akşama görüşürüzzzz :KK16::KK16:

oh ben daha yeni işten çıkacağım başım çok ağrıyor bir de eve gidip yemek yapma derdi var :KK43:(( neyse canım iyi gezmeler size :))

bana da müsade cicişler öptüm

Ben gibi:KK17: aramızda:21: 1haftadır memleketteyim, annem ameliyathane hemşiresiydi(anestezi) annemle tanıdık iyi bir dr a gittik azönce geldik, bugün 17+1 olduk kızımın boyu 16 cm 200 gr olmuş :KK9: dr amcası yarım saat baktı 3boyutlu da baktık kordonu uzun değil çok güzel, akışı da çok güzel dedi, kalbini dinledik, parmaklarını saydık kulaklarına burnuna baktık utangaç kızım sağolsun elleriyle gözlerini yüzünü kapattı uğraştırdı bizi nazlı şey dr amcamız bütün usg görüntüsünü cd ye kaydetmiş, tahlillerime baktı, demir takviyesine gerek yok dedi, çokk güzeldi biz gibi fındık burunlu kızım, Allah isteyen herkese versin kimseye acısını yaşatmasın
Canimmmm ne guzel haberler ne guzeelllll...
aallahimmmmm hemen Temmuz olsun kucağımıza alalım su cennet kokululariiiiiii cenneeeetttttt

Canimmmm ne guzel haberler ne guzeelllll...
aallahimmmmm hemen Temmuz olsun kucağımıza alalım su cennet kokululariiiiiii cenneeeetttttt

Seninle son adet tarihimiz ayni olmasına rağmen nedenbebislerimizin büyüklüğü farklı biz bugun 17+ 4 uz

suzan6638 blgn08 canım dualarınızı okudum allah kabul etsin inşallah

canım çok sağol allah razı olsun rabbim hepimizin dualrını kabul etsin inşallah

Bugünki duayı okudum Allah kabul eder inş..:KK16:

amin inşallah cnm ağzına yüreğine sağlık

bel ağrısı benimde oluyor bende bazen kırmak isitiyorum belimin acıyan yerini bazen bacağıma doğru bir ağrı oluyor am bence hareketsizlikten en azından ben benimkinin öyle olduğunu düşünüyorum. çünkü bebekten önce çok hareketliydim ister istemez bebeğe bişey olmasın mantığı ile kısıtladım kendimi. mesela geçenlerde uykumda gerilirken kasığıma bir ağrı saplandı ve çok canım yandı. artık yavaş yavaş esneme hareketlerine bel güçlendircek leğen kemiğini güçlendircek hareketlere başlamak lazım.

benimde son 3 gün belimden yana çok sıkıntım var. sanki sağdan soldan kimse çekiştiriyor belimi.
geceleri uyuyamıyorum bile.ufak yeğenim varda allahtan masaj yapıyor miniğim ya:)))halasına kıyamıyor:KK16:

Benim de her gittigimde degisiyor bi iki gun.cocugun buyuklugune gore veriyor haftasini.
Anladiiimmmm cAnım..cok saol

Sen hele :13:bir yanağına oğluşunu bir yanağına kızını koyarsın ohhh misssssss:KK16:

İnsallah...hersey boyle mükemmel gittikçe ya kotu bı şey olursa diye cok korkuyorum..

Erkek ismi arayanlar erdemERDEM koysun..ben koydum herkesssss hayran oğluma...erdem cooookkkk guzel bı isim maşallah...onehirim yani:nazar:
peki ya ben ne yapicam...ayse mı koysammmm

ne kadar sanslisin canim vallahi imrendim simdi sana:)) benim doktor kisa sureli bakiyo bi cd olayi da yok sanirim:KK43: cok sanslisin bence:))

Benim de her gittigimde degisiyor bi iki gun.cocugun buyuklugune gore veriyor haftasini.

Seninle son adet tarihimiz ayni olmasına rağmen nedenbebislerimizin büyüklüğü farklı biz bugun 17+ 4 uz

Kızlarr Benim sat 15 ekim ama ben her ay 14.gün yumurtlayanlardan değilim heray yımurtlama tarihim değiştiği için adetim düzensizmiş,bazen 30 bazen 27 bazen 34 günde bir adet oluyorum, dr lar yumurtlama tarihlerimizi bilemediğinden sat dan sonraki 14.gün yumurtladığımızı kabul ediyorlarmış, bu yüzden de değişebiliyormuş bebeğin gelişimine göre de değişebiliyormuş :KK53: kordonun uzun olmaması akışının çok güzel olmasından mı bilmiyorum benim de sat a göre 17+1 fakat boyu 16küsur kilosu 200 küsur kilosu çok iyi 17+5 gibi dedi dr muz ama ben doğum tarihi değişsin istemiyorum hatta24ünde doğsun:KK9: aslan olsun:KK52::21: şuan videosunu izliyorummmm sanırım ben burda doğurcam dr çok harikaaa eğer burda doğurursam doğumuma beni büyüten öz teyzemlerden ayırmadığım annemin arkadaşları giricek evde doğum yapıyor gibi olurum. Napsam ki yaaa

X