2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
teşekür ederim:)Allah nasip ederse bir oğlum bir kızım olacak teyzesi.ilk hamileliğim ve acaip heyecanlıyım.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

ohh iki çocuk birden olmuş olcak ne güsel :)kutlarım sizi allah tamamına erdirsin

teşekür ederim:)Allah nasip ederse bir oğlum bir kızım olacak teyzesi.ilk hamileliğim ve acaip heyecanlıyım.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
oyyy maşallah
Allah kucağına almayı nasip etsin meleklerini :))
Çok harika bişey. Ben çok istiyordum ikizim olmasını kısmet değilmiş bana
İsim düşündünüz mü bebişlere

Kızlar size bişey sorucam.
2 gündür hastayım. Dün merkezden aradılar. Sesimi duyunca ne işin orda var git evine dinlen dediler Hem çok şaşırdım hemde çookk sevindim. Allah herkesi anlayışlı yöneticilerle karşılaştırsın
Neyse bende çıktım sağlık ocağına gittim ama orda da kadın doğumcunun bilgisi olmadan biz bakamayız dediler.
Bende eve gittim doktorumu aradım. Anlattım derdirmi o da bana Duocid diye bir antibiyotiği kullanabilirsin dedi.
Eşim işten gelirken almış. Yemekten sonra aldım bir tane. Sonra yattım uyudum. Gece terleyerek mide bulantısıyla uyandım. Hamileliğim boyunca hiç kusmamıştım. Gece tam bir felaketti.
Gerçi kustuktan sonra ilginç bir rahatlama geldi. Bugünde daha iyiyim. Doktorumu aradım hastaneden ama yemekteymiş. Cebide yok bende ulaşamadım.
Birazdan da çıkıcam evden sınava gitmem lazım. Zaten sabahkine gidemedim
Baya detaylı anlattım çünkü çok tedirginim. Bu ilacı kullanan var mıydı aramızda?Böyle bişey yaşayan. Bebeğime bişey olmuşmudur. Çok korkuyorum.
Bilgi verirseniz çok sevinirim kızlar

canım ben önceki hamileliğimde kullandım. Bişey olmaz allah korusun bebeğe zararlı bir ilacı doktorlar sorumluluk üstlenip vermezler zaten. Ducoidi ben 3 aylık bebeğime de kullanmıştım hafif bir antibiyotik

bendeee 83 le dıyete baslayıp 6 ayda 69,5 dustum ve gebe oldugumu ogrendım suanda .ayımız bıtmek uzere ve ben suan 73,5 lardayım gereklı olanları yıyorum hamur ısı kızartma pılav fılan pek tuketmıyorum meyve ve besleyıcı seylere agırlık verıyorum onuda bebegım alıyor hemen 2 st bır bır acıyorum gece yatarkenmıdem kazınıyor ama su ıcıyorumm sadece ben su dada cok fayda var gunduz yerım dıye dr ıı gelısmesı senn kg gelısımınde ıstedıgım gıbı dedıı hayıırlısı daha ıstahım tam acılmadı faydalı olan seyler sadece eee sadecede meyveye aş erdıgım ıcın hehehe sbh aksam meyveeeeeeeeeeeeeee

5.aydayız ve 4 kg mız var bendekı kıtapa gore onu en az 3 kg sı bebegın kesesının vs. tek saglıklı olsunda benn gene dıyet yaparım annemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kk takvımınde bgn yazdıgı gıbı hıckırık meselesııı gn cok sert 3-4 kes yasadım kkk da da yazınca dedım heralde bu hıckırık yoksam bu kaa sert tekme ye daha erken yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

merhabalar.. arkadaşlar bende 18+5 günlük hamileyim bu zamana kadar kullandığınız veya bundan sonra kullanacağız doktor tavsiyesi ilaçlarınız neler.Ben hamilelikten 3 ay önceye kadar folik asit kullandım hamileliğimin 3.ayına kadar hamileliğin başından beride elevit kullanıyorum doktorum 20.haftaya kadar kullan dedi.hemoglobinim 13 normal..çevremdekilere bakıyorum herkes kan hapı demir hapı kalsiyum magnezyum kullanmadıkları yok bende bi anormallik var acaba merak ettim :))

ahh canım bende gecen cuma oldummm bu cuma ya gıttı ancak ılk 3 gun ustune daha yatamadınn hareket ettıyremyorsun fılan ama c1 haftada gecıyor agrısııı bızım de 1 martta ıkıncı asımıs gecmısler olaaaaaaaaaaaaaa

Kizlar ben gidiyorum doktora.optum hepinizi allah a emanet olun yavrularinizla birlikte...

Ben gidiyordum canım tüm vucüt ama tabiki bırakmak zorunda kaldım. O kadar para ödedim yarım kaldı inşallah ben doğum yapana kadar kapanmaz diye dua ediyorum

Canım gözün aydın kız çocukları çok süslü oluyor kıyafetlerinden çoraplarına kadar ben bir kız annesiyim büyüdükçe aldığın şeyleri bile o seçmek istiyor

az önce tartıldım bu hafta 1 kilo almışım şoktayım normalde 300gr falan alıyordum yemem falan hepsi aynı niye böyle oldu ki böyle devam edersem nolurum

Kan basıncı bu aylarda artıyor ve kalp daha hızlı atıp kan pompalıyor ondan bir anda daha fazla kilo aldığını görmen normal canımm

hamileyken gidilmiyor hatta koltuk altı emzirerkende yasak canım.

Hoşgeldin aramıza cinsiyetleri bellimi?

ayyyy ne güzelll benimde 4 yaşında bir kızım var kızımı çok istemiştim. Şimdide bir oğlum olsun istiyorum inşallah bende senin gibi bir erkek evlat hamişiyimdir. Allah bağışlasın.

banada geçen hafta olmuştu bende anlayamadım genelde son aylarda hissettiğim türdendi heralde rahim içinin genişlemesinden olabilir.

Gözün aydın canımm darısı başıma:)

Merhaba canlar

İlk defa görüyorum bu topic i . hakikaten hoş arkadaşlarlar hepsi .. Rabbim sizi ve yavrularınızı korusun..
Bende bir tosunpaşa annesiyim şuan 250 gr oldu paşam .20 cm

aminnn canımmm cümlemizinkini

o ilacı kullanmadım ama antibiyotik kullandım enfeksiyon olmuştum boğazlar göğsüm falan fenaydım antibiyotik benide kusturdu sonra dr aradım kan ilacı kullanıyorsan kullanma dr bana suda erit yada 2 ye kırarak iç ozaman dedi kusuyorum diye iltihabı vücuttan kusarak atıyorsun ama sık sık kusarsan muhakkak dr git ben 1 kere kustum sonra rahatladım senin gibi geçmiş olsun canım

canım ben folic plus kullandım 16. haftama kadar. şimdi vitamin falan vermedi dr ama ben gün aşırı elevit alıyorum. bide yine doğuma kadar apikobal diye bir b vitamini kompleksi kullanacağım. ha bide geçen hafta kan hapı verdi dr. kansızlığın yok ama takviye yapılmazsa bu haftadan sonra kansızlık oluşur tedbirini almam lazım dedi. bide kan pıhtılaşması için iğne vurunuyorum hergün bide troid rahatsızğım var levotiron alıyorum hergün :26:

merhabalar bende temmuz annesiyim inş bir oglumuz olcak inş bu 2. bebişim ilkide erkekti buda erkek inş şuan 18 haftalık hamileyim 2 gun once ogrendik cinsiyetimizi ve uzucu bir haber aldık bebegimin kafasında kistler varmış ole dedi doktorumuz bunlar gecici olabilirmiş ama kalıcıda olabilirrmiş bilmiyorum ama inş sorun çıkmaz içim rahat ama rabbim buyuk inş sag saglim dogar bebişim hepimizin bebişlerini RABBİM KORUSUN AMİNNNNNN

Son düzenleme:
kızlar alt karnınızda ara ara batma hissediyormusunuz bana anlık oluo geçiyor ayrıca şu an kullandığınız ilaçlar neler

Merhaba anne adayları,
Ben de 2 gün önce kızım olacağını öğrendim, çok mutluyum..
Allah herkese nasip etsin..

Yok canım herkezi bünyesi farklı benim dr 4. ay gibi kan ilacına başlıyor ama ben hamileliğimin başından beri kullanıyorum folik asit içerken onuda kullandım. Bende demir eksikliği var ilk bebeğimdede öyleydi bundada sende bir anormallik yok yani bir arada kalsiyum ilacı kullandım diş sızlaması ve kasık ağrıması yüzünden 10 gün kadar kullandım. şimdi ise elevit + gyno feron kullanıyorum. elevite bu hafta başladım.

Canım Rabbim korusun inşallah geçer Allah o kadar büyük ki kusursuz verir inşallah bebeğinizi kucağına

Geçmiş olsun canım ilk defa kafada kist olayını duyuyorum. detaylı ultrasondamı gördü? Hiç üzülme melekler koruyor bebeklerimizi allahın izniyle hiç bişey olmaz.

ikiziz ve nddd güzel dilekleriniz için teşekür ederim.yaklaşık 3 buçuk yıl bebeğimiz olmadı.Allah'a şükür ilk tüp bebek denememizde tuttu.hala inanamıyorum.isim bulmak çok zor,hergün düşünüyoruz ama hala bulamadık.tavsiyelerinize açığım:)

ALLAH hayırlı etsin inş saglıklı bir şekilde kucanada alırsın inş yani hepimiz alırız inş benimde oglum olcak inş ben sadık ensari duşunuyorum seninkiler kızmı erkekmi benim kızım olsaydı livanur koycaktımmm seninkiler kızmı erkekmi ona gore tavsiye edeyim inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…