2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Slm kızlar,
Bugün giremedim sabahtan,dışardaydım hep ,işler vardı baya.
İnternete bugün yeni girdim daha,çok büyük bir eksiklik benim için
:))
Biz iyiyiz Allah ıma şükür.
Sizler de iyisiniZdir umarım.
Çok yorgunuz ,yatıyoruz.
İyi geceler herkese.

Bugün herkes çookk yorulmuş belli ki
Bende 7 de evdeydim pc başında uyuyakalmışım
1 saat önce uyandım. heralde 1 saat sonra yine uyurum
Bugün bütün temmuz annişleri yorgun olduğu için topicimiz sakinmiş heralde

slm kızlar
dr a henüz gidemedim muhtemelen yarın randevusuz gidicem
bebek arabası için kararımı verdim hastane eve cok yakın ve bizim arabamız yok tercih etme sebebim çok kullanışlı tek düğme ile katlanıyor ve çift yönlü ayrıca hafif fiyatı 400-450 tl civarı puantiyeli modeli alıcam puantiyeler bebek zekası ve ilgisi için iyimiş
ismi baby 2 go 8809 proton çift yönlü bebek arabası pembeli kırmızılı turncu yeşil ve siyah beyazı var

Eki Görüntüle 626264

Son düzenleme:
Bende Bebek arabası konusunda çok kararsızım. En son m_s_c nin önerdiği bebe confort çom hoşuma gitti. Gidip bir yakından görmek lazım. Bende bakıcam yakın zamanda
baby 2 go 8809 proton bunu hiç duymamıştım ama şuan oda güzel geldi. iyice kafam karıştıı :44::44:

evet onu gördüm tamda istediğim gibi pratik bişey iyi yapmışsın bencede inernette var mı satılan site aynı modelden ? sen ne kadara aldın indirim var demişsin ya merak ettim sakıncası yoksa

yukarıda -82. sayfadaki- kendi yazımdan alıntı yaptım canım; bir de sorduğun soruların cevaplarını kırmızı yapıp altını çizdim üşenmeden:106:. keşke okusaydın
**bir de bir arkadaş jokerin internet sitesinden baktım kampanya devam ediyor dedi.

Son düzenleme:

Bende çok beğendim bunu araştırdım internetten videolarına baktım kullanımı gerçekten çok pratik görünüyor.
birde Bebe Confort Streety Travel Sistem buda bebek arabası ve oto koltuğuyla birlikte satılıyor 700 tl civarında sanırım fiyatları.
Bakalım son karar ne olucak

ben ayrıca elde taşımak için anne kucağıda alıcam taksiyle bi yere giderken onu kullanırım yakın cevrede bebek arabasını kullanıcam

streety travel baston olmuyor loola' da streety'de ağır geldi bana. mila

çok güzelmiş canım ama takip edip kampanya bekle bana kalırsa nasıl olsa vaktimiz var

Günaydın Temmuz'un anneleri.. Bakıyorum herkes alışverişe başlamış odasını alan bile var..
Ben hiç birşey almadım daha doğrusu alamadım..
Sizin içinizde de bi korku yok mu Rabbim tamama erdirsin inşAllah ama en azından bi 30. Haftaya gelsek mi yoksa tek ben mi böyleyim ??? )):

Rabbim daima yar ve yardımcınız olsun.
Sıcacık gönüllerinize pırıl pırıl yeni bir gün diliyorum.
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.
Günaydın, günaydın herkese..

bu arada herkese günaydın
benım dunden beri sol tarfımda bir ağrı var kasık değil ama
belden başlayıp bacağa doru inen bir ağrı
ayaga kalkarken resmen batıyor bu ağrı aynısını yaşayan varmı
ne oldu bilmiyorum salı gunu dr gidince sorucam magnezyum kalsıyum eksıklıgı falan mı var acaba

ya evet yazmışsın bende yazdıktan sonra fark ettim tek arabaya odaklanmışım sanırım o an :) buldum bende sana sorduktan sonra hepsi buradada da var teşekkür ederim siz fiyat olarak gayet iyi almışsınız genelde 600-800 arası hep.

missyaman

canım yalnız değilsin ben de senin gibi düşünüyorum daha bebişimin hiçbir şeyi yok sadece 2-3 zıbını var onları da ben almadım :) Allah hepimizi tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde ..eşim de aynı düşünüyo bir gün de her şey alınır yeter ki sağlık olsun

KIzlar mrb nasılsınız dualarınızı okudum allah kabul etsin Nasılsınız bakalım dün giremedim evde dinleniyordum allaha şükür çok hasta olmadan hafif atlattım gribi şimdi iyiyim inş bebeğime bişi olmamıştır bu arada kızlar bebeğimin tekmelerini hissettim 2 kez hemde çok güzel bişi bu yaa herhalde anladı oda annesinin hasta olduğunu tekmeledi yavrum yani iyileştim çok şükür nane limon ıhlamur içtim c vitamini yedim bol bol............

Kızlar dün hiç siteye bakamadım migren ağrısından kıvranıyordum bir ara giriyim dedim yok 1 yazıyı bile zor yazdım midren ataklarım bu ara sıklaştı ağrıkesici de almak istemedim zor bir gündü. Bugünde uyuşukluk var başımda sizdede baş ağrısı olan migren ağrısı olan varmı?

Canım umarım hamilesindir iyi haberlerini bekliyorum.

ben ayrıca elde taşımak için anne kucağıda alıcam taksiyle bi yere giderken onu kullanırım yakın cevrede bebek arabasını kullanıcam

canım sana tavsiyem anakucağı alırken hafif olmasına dikkat et ben kızımda mclaren almıştım zaten ağırdı birde bebek büyüdükçe 2 kişi zor taşıyorduk ona göre seç maxi cosi daha hafif diye hatırlıyorum.

banada oluyordu dr kalsiyum eksikliğinden dedi suda eritilen cal-dvit var onu verdi etkisini gördüm ama artık kullanmıyorum sadece elevit yeterli geliyor. Seninde büyük bir olasılıkla kalsiyum eksikliği olabilir geçmiş olsun

günaydın herkese.iyi sabanlar...
bu sabah uyandım yatakta ayılmaya çalışırken prensesimin pıtlarını hissetim yine sanki günaydın dedi bana ..
çok güzel bi his tekmelediği günleri göstersin allahımmmmm...

bizde aynı şekilde birşey almadık daha. sadece 1 takımı var onu çok beğendiğimiz için aldık o da 6 ay için.. ilk hamileliğim boş gebelik olduğundan bunda da hala korku var. sağlıklı olurlar inşallahh..

benim hemşire arkadaşım da öyle dedi kesik olması daha iyi diye ama nedense kortum o sözünden yine de önceki normal doğum yapanlardan tam destek aldım her seferinde :))dua edelim de hem normal hem kolay olsun doğumumuz öyleyse bebişlerimiz de sağlıklı olsun :)

kaos cok sevındım
gözünaydın :)
biz kız olsaydı eğer derin yada berrak ismini çok ıstemıştık
şimdik oğlumuz olacak nasıpse rüzgar ismine karar verdik

ben de kuzey mi koysak dyorum ama kocam istemiyor

Kizlarrr ikigindur bel agrim var iste yapmadim sabah uyandim agriyodu daha dogrusu tutulmus gibi sizdede varmi korkuyom
Bisey oldu bebege diye 15+6 yim dr aradim kasiklarinda bi sanci yoksa cok idrara cikmiyosan yat dedi

canım benim bu sabaha karşı sağ tarafımda bir ağrı hissettim hala da var, ama korkutmak istemem de bir arkadaşım hamileyken bel fıtığı olmuştu öyle bir riskin varsa aman dikkat et

Arada bir küçücük kıpırtılar hissediyorum.Bağırsak hareketi gibi değil. sanki içten bişeyler dokunuyomuş gibi oluyor. Bende onların bebişimin hareketleri olduğuna inandım :))

ya ben de kendi kendime bir çok şeyi tekmesi diye seviniyorum ama her bir hareketin şekli diğerinden farklı kimi kasılma kimi balık dişlemesi gibi, kimi cama vurduğundaki gibi dalgalanıyor kimi de kelebek gıdıklaması gibi anlamadım hangisi doğru

canım ben taa 2,5 aylıkken badem kakao kayısı yağı kullanmaya başladım dün de bella b diye bir krem aldım doktor tavsiyesiyle güzel kokuor ama ama sanki benim yağ karışımlarım daha iyi nemlendiriyor gibi hissettim,

ılık su, bir fincan yeşil çay falan denesen

cnım ben değiştirmedim ama küçük geliyorlar tembelliğimden alamadım yenisini bir tek geçenlerde ıslaklık hissettim ama neden olduğunu anlamadım bir daha da olmadı

anneannem bağırmamak için çorap tıkmış ağzına :)) ama bence bu konuda kar zarar hesaplaması yapmak gerekiyor, ben en çok vücudum yenilenecek ve bebişimin anneye bağlanması kendini güvende hissetmesi daha iyi olacak diye normal doğumun avatajlı olduğu düşünüyorum, tabi bunlar kişisel inançlar :))

ben her türlüsünden korkuyorum valla... Allah hepimize en az acıyla kurtulmamızı nasip etsin inşalllah...:18:

amin canım inş.

göremiyorsa henüz 7 haftalık bile değildir sanırım

ben de 7. ay olsun bakarız diyorum ama öte yandan o zamanlarda gezecek hal derman kalmıyormuş şimdiden bakıp beğenin hele mobilyaları vernik boya kokusu gitsin diye 6. aydan alınabilir diyorlar

canım kramplar için muz ve su öneriyorlar ama :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…