2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

benim oğlumun oturuşu, kalkışı, mimik hareketleri bile tıpatıp ben
ama keyifli oluyo biliyomusun
sadece kendinde sevmediğin şeyleri çocuğun da yapınca biraz gıcık oluyosun ama yinede bence güzel benzemesi
kızımda bana benzesin istiyorum yaa
bu konuda çok egoistim

işgüzarlar, ben de devlet emuruyum ama işte memur zihniyeti bugün git yarın gel özelde ya da aile hekimini değiştir başka yere al

ya ben küçük boy çekçeklileri düşünüyorum rahat olurmuş gibi geliyor

al bitane browni ye canım napalım :) benimde acayip kızartma istyor biber patlıcan kabak vs ama yapmıyorum :)

ya ben yerim çekinmem ama yapmaya üşeniyorum olaydı iyiydi p

canım o dediğine benzer birşey ben de yapıyorum tamam kötü de olmuyor ama yanyana koyuncayine de bana bolyağdakinin tadını vermiyor ((

gerçekten mi ayda olsa bilmem de günlük pahalıymış,bir de konyada doğum yapcam ben böyle bir imkan olabilir mi acaba

bugün butikbebedekiler fena değil bir bak istersen[/QUOTE]

evet hani bir iki ay verilir de uzun vadede ya da düşün 30 yaşına kadar bekletsen cüzdan dayanmaz, hım bir iki sene ödeyip sonrasında da bağışlanabilir belki, allah korusun ya düşüncesi bile kötü allah sağlık versin bebişlerimize

Allah biliyo ya bende çok istiyorum bana benzemesini... özellikle huyları benzesin çok istiyorum... tüm karakterini anne-babasından alsın... ne anne tarafına benzesin ne baba tarafına benzesin istiyorum... hayırlısını versin rabbim...

Offfff öğle yemeğinin üstüne canım cok fena bi kafe çekiyor... Siz burda sağlıklı beslendikçe ben kendimi cok suçlu hissediyorum;(((((

evet hayırlısı..
ben oğluma hamileyken çok dua ediyordum, Allahım nolur bana benzesin diye
niye bilmiyorumda öyle bi istek oluyodu
eşim bana göre daha sinirli sanırım birazda onun payı var

Offfff öğle yemeğinin üstüne canım cok fena bi kafe çekiyor... Siz burda sağlıklı beslendikçe ben kendimi cok suçlu hissediyorum;(((((

ben içiyorum
ilk hamileliğimde de içiyodum ama 3 aydan sonra başlamıştım
doktor bi sorun olmaz demişti
ama sütle karıştırıp içiyorum

Kızlar bugün doktorumuza gittik kontrole bebeğimi görmeye kaç gündür ciddi tekmeler atıyordu yavrucuk geç kaldınız gelmediniz diye :) geçen ay kontrole gittiğimiz de doktor kalbinde beyaz bir leke var 2 li 3 lü testler temiz dolayısıyla endişelenecek bişey yok ama yine de bi detaylı ultrasondan geçin demişti. Detaylı da da doktor ilk bakınca mide sıvısını göremedim dedi bunun nedeni bebek su yutmadığı için de olabilir veya yemek borusunda tıkanıklık olabilir dedi. Ertesi gün tekrar gelin bi daha bakalım diye konuştuk tabi o gece bitmek bilmedi bana allahım ne zormuş o gece anladım anne olmanın ne demek olduğunu:) çok üzüldüm o gece ama ertesi gün doktor tamam mide sıvısı da göründü bi sorun yok deyince dünyalar benim oldu. Geçen ay böyle geçince ben bi daha da doktora gitmeyeyim bi doğuma giderim diye bile düşündüm.yine bişey çıkar mı korkusundan 1 hafta erteledik doktora gitmeyi ama oğlumun tekmelerine dayanamayıp gittik :) maşşallah bi sıkıntımız yokmuş bir hafta önden giderek 26 haftalık görünüyor yavru kuşum. Ve tam 870 gr 33 cm olmuş çok da hızlı büyüdü bu ay. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah :)

istesende istemesende illa sülaleden birilerine benzicek canım :))) hatta cogu cocuk hiç annesine babasına benzemiyo bileeeeee doganın kanunu böyleee

Selaamm canlar
Bugün güne biraz geç başladım. Oğluşumla yatak keyfi yaptık Dünden beri çook güzel dinlendik. Ama yine işe gidileceekk
Ben bir geçmişe göz atıp geleyim

Selaamm canlar
Bugün güne biraz geç başladım. Oğluşumla yatak keyfi yaptık Dünden beri çook güzel dinlendik. Ama yine işe gidileceekk
Ben bir geçmişe göz atıp geleyim

ohh ne güzel :)) kaç kaç calısıyorsun ki_? bende 2 gün evde calıştım bugün işe geldi
evden calışmak cok rahat oluyooo işimi bu yönden cok seviyorum

ama ofisi ve arkadaslarımıda özlüyorum

canın kahve mi cekiyo??? zararlımıymış ki?*
bende genelde saat 4-5 gibi türk kahvesi içiyordum hiç bi zararını görmedim
hatta dün gece saat 1 de içtim

istesende istemesende illa sülaleden birilerine benzicek canım :))) hatta cogu cocuk hiç annesine babasına benzemiyo bileeeeee doganın kanunu böyleee

aaa çok garip... biz 3 kardeşiz... ablam ve abim aynı babam... tip ve karakter olarak... bende aynı annem... ayrıca 3 aylık yeğenim de huyu suyu tipi boyu posu yapısı hep anne-babası... ben çevremde pek denk gelmedim anne babasına benzemeyen birilerine... biz şanslıyız demekki

Ay o nasıl bi rüya ayol.. Korku filmi gibi.. Neyse ki rüya tatlımmmm

haaa bak simdi sen yazinca anladim dun biz sinemaya gittik esimle ( dogumdan sonra boyle bir luksumuz kalmayacagi icin buara nerdeyse haftada 2 gidiyoruz .film depoluyos bizde aklimizca ileriye yatirim ) ve su yeni bilim kurgu filmi varya gostya tr deki adini bilmiyorum misafir veya ziyaretci olabilri onu izledik..uzaylilar filan.. ( kasik karin sancilarim esliginde cunku oncesinde biraz fazla dolasmistim haminneler gibi arada uyukladim filan :) sonrada eve geldik burayada dogumla ilgili hastaliki bebekle ilgili birseyler yazdim derken etkilendim ve gecede kabusum oldu demek ki !! ama su var gecen nette rastladim bu haftalarda kabus gorulebiliyormus yani gebeligin normal seyrindeki bir durummus.. zaten dogumdan ve bebegimize olan meraklarimizdan dolayi kafamiz karisik birde ustune kabuslar...

bende sen söyleyince hatırladım..dün işten dönüş yolunda anne babası ile özürlü bi bebek görmüştüm..kafası büyük vucüdü küçük..cok etkilendim..nasıl öpüyordu masum masum babasını...
allah ım kaldıramayacagımız yükler verme bize

canın kahve mi cekiyo??? zararlımıymış ki?*
bende genelde saat 4-5 gibi türk kahvesi içiyordum hiç bi zararını görmedim
hatta dün gece saat 1 de içtim

casım ben sizin gibi masum türk kahvesinden hoşlanmıyorum ki benim ki bildiğin bol karamelli bol katkılı bol suruplu bol zararlı frappacıno latte moccha falan filan..zararlı ne varsa yani..
o yüzden bu öğlen kendimi tuttum işe dönerken yalnızca limonata aldım..tabi bi de gofret...

bu arada ayşe ismine de takıldım..
ayşe hayatı boyunca bolluk rahat ve huzur içinde yaşayan kadın anlamına da geliyor..ne güzellll
ayşe mi koysam velede...

Bu rüyalar çok yoruyor insanı yaa.Hayır olsun canım inşallah..

ben Mustela aldım hepsini. En çok onu tavsiye etti herkes. Doktorum da dahil.

bende mustela almayı düşünüyorum bakalım..

Nasıl deterjanla yıkadın peki sonra ?? Bizde öyle yapalım

Olabilir canm belki beni gormussundur ) hoş bulduk bu arada çok güzel paylasimlar var ne alicam ne almicam buradan çok güzel ve daha kesin karar verebiliorm
Kesnlikle canım. insanın kafasında daha bir netleşiyor. E birde burada tecrübeli annişlerimizde var onlarda çok bilgilendiriyor bizi

bana daha erken gibi geliyor hastane çantası hazırlamak için 1 ay daha beklerim ben :44:

henuz almadık almayı dusunduklerım bunlar bı tanesı elektırklı sallanan besık su kucuk olan her kullanan cok memnunmus sızde bılen varmıEki Görüntüle 676179

ya şu beşiği bende çookk beğeniyorum ama evim çok küçük ve çok uzun süre kullanılmıycak bir ürün. ama gerçekten çook sevimli duruyor. Almazsam aklımda kalıcak bişey sanırım. alırsamda sonra ben bunu nereye koyucam ya offf diyeceğim bir ürün

ooo hadi hayırlı haberlerle dönün inşallah canım. bende çook özledim oğluşumu salı gelsin artııkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…