2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Dün ne çok konuşmuşsunuz siz öyle şaşı oldum resmen:KK53::KK53::KK53::KK35::KK35:
Dualarınızı okudum kızlar....Şimdi evimi toplayayım az,sonra yürüyüşe çıkayım
site içerisinde.Sonra babamızla ayakkabı bakmaya gideceğiz.Cuma günü
kına gecesi var bir yakınımızın ve ben de gitmek istiyorum.Evde hiç güzel babetim
yok hep topukluuuuu ben artık topuklu ayakkabı giymek istiyorum çok özledim
çokkkkkk:KK31::KK31::KK31::KK31:
Bu arada ben hamile kaldığım andan beri günlük tutuyorum her gün değil aslında
Çok yoğun duygular hissettiğim anlarda duygularımı kağıtlara döküyorum....Şimdi
dönüp bakıyorum da ağlıyorum ne kadar heyecanlıymışım hala da öyle ama
çok kaygılıymışım.Evde gebelik testi sonrası yaşadıklarım,kesesini gördüğüm anı,
kesenin içinde noktayı gördüğümüz anı,minicik halini,ellerini,parmaklarını,kalp atışını,
cinsiyetini,ikili testi,renkli ultrasonu hepsi hepsi detaylı detaylı yazılmış tarafımca:KK31::KK31::KK31:
Her ay göbüşümüzü çekip kenara koyduk,ultrason resimlerini scannerdan geçirip fotoğraf
ebatlarında tab ettirilip deftere yapıştırılacak...Bir kızım bir ben,bir kızım ben şeklinde
sayfalanıp altlarına haftalarını,tarihlerini yazacağım...Kızım için harika bir geçmişi olacak...
Kendisinin gelişimini,annesinin ve babasının heyecanını yaşaması için yapacağım bunları:KK52::KK52::KK52::KK52:

öyle ama kendimi çok kötü hissediyorum saçımı boyatmak isitiyorum olmuyor doktor hayır dedi korkuyorum. birde aldığım kilolar moarlimi bozuyor. abur cuburdan uzak durmaya çalışıyorum dün sadece dondurma yedim o kadar kaçamak. bu arada bende dün akşam yeşil mercimek yaptım :)

bende cok yapıorum yesıl mercımek cık ta severm :) abur cuburdaan nasıl uzak durucaz kı cnm ıslak kek ıstıooo yapıcam bayadır ıstıo cunku :)) oğlum ıstooo napımm amaaaaaaaaa

Hastane çantamı tabi ki henüz hazırlamadım. Güzel kaliteli bir hastane çantası arıyorum. Çok büyük olmasın.Çekçekvaliz gibi olmasına da gerek yok. Victorias Secret'ın seyahat çantaları güzel aslında. Başkabir şey gelmedi aklımamarka olarak. Bilenler yardımcı olabilriler mi acaba? Çok merci.

walla benim için nasıl olduğunun önemi yok çok para vermem onun yerine oğluma bişey alırım kendime alırım. evdeki spor çantalarından birini yada sırt çantamı yapmayı düşünüyorum ben benim şahsi fikrim o yöndeayrıca bi çanta almayacağım yani :)

Dün ne çok konuşmuşsunuz siz öyle şaşı oldum resmen:KK53::KK53::KK53::KK35::KK35:
kına gecesi var bir yakınımızın ve ben de gitmek istiyorum.Evde hiç güzel babetim
çok kaygılıymışım.Evde gebelik testi sonrası yaşadıklarım,kesesini gördüğüm anı,
kesenin içinde noktayı gördüğümüz anı,minicik halini,ellerini,parmaklarını,kalp atışını,
cinsiyetini,ikili testi,renkli ultrasonu hepsi hepsi detaylı detaylı yazılmış tarafımca:KK31::KK31::KK31:
Her ay göbüşümüzü çekip kenara koyduk,ultrason resimlerini scannerdan geçirip fotoğraf
ebatlarında tab ettirilip deftere yapıştırılacak...Bir kızım bir ben,bir kızım ben şeklinde
sayfalanıp altlarına haftalarını,tarihlerini yazacağım...Kızım için harika bir geçmişi olacak...
Kendisinin gelişimini,annesinin ve babasının heyecanını yaşaması için yapacağım bunları:KK52::KK52::KK52::KK52:
bendeeee gıymek ıstıorummmmmmmmm ama malesffffffff bzmde yakınmzn hazıranda olucak bnde ftgrf cekınırken topuklu gıyıcem snra cıkartıcammm :)

bende cok yapıorum yesıl mercımek cık ta severm :) abur cuburdaan nasıl uzak durucaz kı cnm ıslak kek ıstıooo yapıcam bayadır ıstıo cunku :)) oğlum ıstooo napımm amaaaaaaaaa

al bitane browni ye canım napalım :) benimde acayip kızartma istyor biber patlıcan kabak vs ama yapmıyorum :)

al bitane browni ye canım napalım :) benimde acayip kızartma istyor biber patlıcan kabak vs ama yapmıyorum :)

Ben de çok severim kızartma ama yapamıyorum. Kabağı ve patlıcanı kızartma yaparmış gibi önce boydan ikiye bölüp sonra ince dilimliyorum. derin bir kap içinde üzerlerne tuz sızma zeytinyağı, tatlı toz kırmızıbiber ve sarımsak tozu serpip iyice elimle karıştırıyorum. Sonra onları yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizip fırına veriyorum. Üzerine domatesli sos pişiriyorum ve sarımsaklı yoğurt koyuyorum. inanın kızartmayı hiç aratmıyor hem de derin yağda kızarmadığı için sağlığa zararı yok. Çok tavsiye ederim. Misafirlerime de yaptım kızartma zannetti hepsi.

parmak emme olayı benim en ciddi korkulu rüyalarımdan biri esasında... utanarak söylüyorum ki; üniversiteye başlayana kadar sağ elimin işaret parmağı ve orta parmağımı birlikte emdim... ve tonlarca doktora götürüldüm o zamana kadar bırakmam için... annemler milyonlarca şey denemiş ama yok faydalı olmamış... bebekliğimde kundaklamışlar açtıkları anda sokmuşum ağzıma... çok utanıyodum kocaman kız olup, bide parmaklarımı emiyo olmak çok sinir bozucuydu ama bırakamıyodumda... ne zaman ki üniversiteye başladım, yurtta arkadaşlarım görürse çok utanıcağımdan hep elimi belimin altına koyup sırt üstü yattım... ama delirdim emmediğim için... ilk hafta çok zor oldu ama başardım... hatta o iki parmağımda diş izleri yıllarca gitmedi, tırnaklarım bile yamulmuştu... liseden beri süregelen rutin diş ağrılarım vardı... üst damaktaki ön iki dişim... ertele ertele... üniversitedeyken bi dişçiye gittim, film çekildi... üst damakta 1 cm çapında kist oluşmuş... sebebi de yıllarca uygulanan baskı!!!... hemde öyle bi yerde ki; diş kökünde, ve burnumdan soluk almamı engelleyecek kadar büyük bir kist... tabi o dönemde antibiyotik ağrı kesici geçiştirdik bi şekilde... okul bitti çalışmaya başladım... o sık ağrılar tekrar başladı... ve ben soluğu bi dişçide aldım... ön dişlerimden biri çekildi... çünkü o iki dişin de kökleri erimişti kist sebebiyle... tam 3 ay boyunca iltihap aktı ordaki çekilen yerden... kist iltihap olarak o kökten aktı ve kurtuldum... ama deli gibi ağrılar çektim... 3 ay daha geçti kemik oluştu ve implant yapıldı... ve inanılmaz rahatladım... tabi ikinci ön dişime de implant yapılması gerekiyor, aramızda hatırlayanlarımız vardır belki... hamileliğimin 2. ayında 2-3 hafta kadar antibiyotik kullandım... yine diş ağrım başlamıştı çünkü... şimdilerde küçük sızlamalarla hatırlatıyo kendini... hayırlısıyla doğum sonrası onu da hallettirmeyi düşünüyorum... demem o ki; şimdilerde bebeklerin parmak emmesi pek önemli bir sorun değilmiş gibi görünse de ilerde ciddi sıkıntı yaşamalarına sebep olabiliyor... aman diyim kızlar...

günaydın canım:KK16:
sabah sabah korkularım depreşti:18:
ben ilkokula başlayana kadar emzik emdim biliyomusun:KK53:
annem saklardı hatırlıyorumda, yemek yemez uyumazdım ve parmağımı emmeye başlardım. oda parmağımı emmeyeyim diye emziği geri verirdi. okula başladığım dönemde bıraktım. ve şimdi oğlum tipiylede karakteriylede aynı bana benzediği için bu durumu korkutuyo beni. yani seninde dikkat etmen lazım
Allah korusun çocuklar bu konuda bize çekerse... düşünmek bile istemiyorum:KK50:

"çocuğun adı yok bak diyorum ooo daha çok var diyor" yaa bu cümle bana çok tanıdık geliyor sanırım tüm erkekler aynı erkek olacağı için isim ben koyacağım dedi hala bekliyoruz bense artık karnımda bile ismiyle sevmek istiyorum.. Eymen Utku veya Yiğit Enes gibi isimler söylüyorum yok.. Bir ara çok gezdiğimiz için evliya çelebi olduk ama bir isim bulamadık :))

aynı sözleri bizde yaşadık cinsiyetini 18 haftada öğrendim kesin olarak konu o zaman basladı acelesi ne demişti dün akşamda ''ya biz bu isim konusunu napıcaz hiç düşündün mü'' dediğinde bende oooo acelesi ne daha 3,5 ay var dediğimde öyle bir bakışı vardı ki.. demekki eşimde çaktırmadan bu işlerle ilgileniyo hatta dün koltukta uyumuş kalmışım 12 gibi eşim kaldırdı yatağa geçtim ''dün bi kaç bebek arabası gördüm çok güzel renkleri var bi baksak mı '' dedi bn rüya gördüm sandım sabah tekrar soruyorum :KK1::KK1::KK1:

kraftın bu park yatağı genel olarak tutuluyor kızlar memlekete gidice bende buna bakacağım.ama kız ya pembe mi alsam ara renk mi bikemiyorum.
2 .çocuk erkek olursa diye

bnde genellikle ara renklere bakıyorum sonrasını düşünerekten.. :44:

olmaz ılla kendım yapıcam aklıma koydum yha sımdı hındstan cevzlı faln. valla ben yapıorum tatlm arada kızarma aldım zatn kılo amannn bda hamıle olucakmıyım acaba ne yapsam kar obur turlu zatn yemyorum :)

ben de sabah sağlık ocağında çok fena olay çıkarttım. Sinirlerimiz çok ama çok hassas.
Ya acaba bendemi sorundiyorum ama baskasina hic kizmadim ki.sadece o uyuz bebe delirtti beni.sonea da uzuluyorum.hakli olmama ragmen.neyse artik.sinirlerime hakim olmaliyim.bebegim korkmasin diye
henuz almadık almayı dusunduklerım bunlar bı tanesı elektırklı sallanan besık su kucuk olan her kullanan cok memnunmus sızde bılen varmıEki Görüntüle 676177 Eki Görüntüle 676178 Eki Görüntüle 676179
Canim kraft dondy ekstra aldim 400 e.gayet buyuk ici ve rahat.dumduz pozisyona geliyor ve mama sandalyesi olarak da kullanabiliyorsun.kumandali zaman ayarli muzikli ve sessiz calisiyor.ben tavsiye ederim.gazi da kolay cokiyormus sallaninca bebeklerin.gece gaz yuzunden aglamaz:KK52:

Vallaa beni buluyor yaa muhattap olmayim diyom bebe kasiniyor zorla...

Yok ay.altayspor mu ne.bebe resmen kin kusuyor.nefretle konusuyor buyuk takimlardan.sanki ben ucuncu lige dusurdum altayi:KK9::KK9:

Ayy canim oyle sinirluydum ki senin mesajini gorunce moralim duzeldi vallaa.sana da gunaydiinnn:KK54:

Günaydın kuzum:)))) sakin relaks güzel birgün seni bekliyor sinrlenmeye yer yok hayatımızda:KK16::KK54:

merhabalr nasılsınız bız ıyıyız az bel agrısı ve kasık agrımız var da alttakı takvımde yazdııg gibii normal gozukuorr

bugun oglum la gezmeye gıdecegızz hemde yuruyuz yapıcazz arkadasımıza davetlıyızdee aksam uzerı donerız babamız da erken gelıcek bakalım aksama belkım gorusuruzz optuk sızlerı ve ccuklerınızıııııııııııııı

Siz evdesiniz sanırım çalışmıyorsunuz. Ben de sizin yerinizde olsam yavaş yavaş başlardım. Çalıştığım için doğum iznineçıkınca ancak vaktim olacak. O zaman da çok ağırlaşacağım. Evdeki yardımcım yapacak heralde mobilyalar geldikten sonra yaptırayım diyorum cunku hemen içlerine yerleştirirm.
ancak hazırlarım dıe dusunuyorum bel agrılarm basladı cnm yaa evdeyım ama utu ısı zorlucak gıbım duruyorr gercı her hafta yapıyorumm ama bebegıınkıler dah bır kıymetlıı heheh bır an once hazırlamak ısıtyorumm:KK16:

dalan roxy diye bi deterjan var ondan aldım. kullandım çok güzel .ben hazırladım bile yıkadım ütüledim. hazır olsun erken dogum diye bişey de var. hazırlıklı olalım :)
evet ark.demıstı sanırım bundan alıcam ama makıneye kıymadan su ıle cozdurup deterjan gozune koyman daha ımıs makınede hepsı cozulmeyınce tıkıyormus cıkısını bozuluyormus makınen o na goree muckk
ilk bebek anneleri

günlük tutun
her nefesinizi doya doya yaşayın..
özel anlar geçirin yalnız bebeğinizle..
2. ve 3. hamilelikler de ilk heyecan ister istemez olmuyo...
ilk farklı...herşeyin ilk i cok farklı.....çünkü o ilk..

şimdi kızım tepikliyo..öyle enteresan gelmiyo bana...
ilk hamileliğimde twpik beklerdim bütün gün..
allah senıı ben de kı sukur kotu ruyalar gıttı :KK31: ıyıyız suandaa ve bende her hast.gıttıgımız de ve her duygu doldugumdaa yazıyorum ılk gunden berıı oglusumaaa :KK55::KK55:.

kızlar hepımız 6 ayımızı oldurduk gıbı hastane cantlarını hazırayanlar var bakıyorumda bende hazırmak ıstıyorum ama erkenmı acaba dıye dusunmeden edemıyorum gercı burda kımsemde yok esım ve ben hazırlamak daha mantıklı sanırım degılmı bırde gercekten bebegın camasırlarını neyle yıkıcaz bıde 3 ay onceden yıkanırsa onlar doguma kadar bıdaha yıkanmak ıstemıcekmı bılemedım ben
bence ıstemess ya gardolapdakı seyler ıstıyormukı utuluce uruyor dımı ama a:KK76:.
- Nihayet kendi anne-babanızı anlamaya başlarsınız.
- Sürekli irtibat halinde olduğunuz pek çok insanı uzun zamandır aramadığınızı fark edersiniz.
- Çocuklarla ilgili problemler dışındaki her problem sıradanlaşır.
- Bebeğinizin ağrısının sizin ağrınızdan daha şiddetli olduğunu hissedersiniz.
- Kalbiniz daha kolay kırılır.
- Her gün bir sürprize dönüşür.
- Kendinizi kaka gördüğünüz için sevinirken bulabilirsiniz.
- Aynada kendinize değil bebeğinize bakmaya başlarsınız.
- Aslında çok güzel taklit yapabildiğinizi fark edersiniz.
- Bir diş için söylenecek ne çok söz bulduğunuza şaşarsınız.
- Nihayet, gerçek mutluluğun maddi şeylerden gelmediğini anlarsınız.
- Şeker ve çikolatanın -yapışkan ve kalorili olsa dahi- süper güçleri olduğunu öğrenirsiniz.
- Cumartesi akşamı 22:00’de yatağa girmek lütuf olur.
- Avaz avaz ağlayan bir çocuk gördüğünüzde “çocuğunu kontrol edemiyor musun” bakışı yerine “ne hissettiğini biliyorum” bakışı atarsınız.
- Ne kadar aceleniz olursa olsun onu öpmek ve sarılmak için mutlaka zaman yaratırsınız.
- Uzun bir duş almanın lüks olduğunu öğrenirsiniz.
- Dünyayı daha yaşanır bir yer yapmanın ve çevreciliğin önemli olduğunu düşünmeye başlarsınız.
- Daha önce ilk görüşte aşka inanmıyorsanız bile bebeğinizi görünce inanırsınız.
- Haberleri izlemek ızdırap haline gelir çünkü her şeyi anne-baba perspektifiyle izlemeye başlarsınız.
- Nihayet, göğüslerin aslında ne için olduğunu anlarsınız.
- Elinize işendiği için kahkaha atarsınız.
- Hiçbir şey sadece sizin olmaz, her şeyi paylaşmayı öğrenirsiniz.
- Hayatta ne başarırsanız başarın hiçbir şey çocuğunuza baktığınız andaki mutluluğa yaklaşamaz.
- Daha önce fark etmediğiniz tüm çukurlar, delikler ve sivri köşeler dikkatinizi çekmeye başlar.
- Çocuklu arkadaşlarınızla daha çok görüşmeye başladığınızı fark edersiniz.
- Cep telefonunuzun nereden kapatıldığını unutursunuz(acil aramalar için cep telefonunuz hep açık kalır).
- Japon turistler gibi sürekli fotoğraf çekmeye başlarsınız.
- Aslında “çok yetenekli bir yazar” olduğunuzu düşünmeye başlarsınız.
- Gürültüde ve ışıkta da uyuyabildiğinizi öğrenirsiniz.
- Tanımadığınız insanlar sizi daha fazla korkutmaya başlar.
- Bir oyuncağın üzerine çıplak ayak basınca ne kadar canınızın yanabildiğine şaşarsınız.
- Omzunuza kusulması komik gelir.
- Dünyanın sizin etrafınızda dönmediğini öğrenirsiniz.
- Gerekirse dünyayı yerinden oynatabileceğinize inanırsınız.
- Ne kadar sık vicdan azabı çekebildiğinize hayret edersiniz.
- Zamanla bütün çizgi film kahramanlarının adını öğrenirsiniz.
hepside ne kadar dogru aynı şeyleri hepimiz yaşayacagız inş :)
ayy ne gusel yaa hayılrısı ıle kucgaımıza alsadıkkkk

evet ya o süt sağma mak. konusunda ben de kararsızım ne yapsak ki? diğer ciiclerinizi de güle güle kullann annesi

oo benim aylar oldu ama tık yok

bence makinede tek yıkama ya da hasssas ayarda iki yıkama yeter gibi ama sen bilrisin bir de sıvı deterjanların durulanması daha kolay diye biliyorum ama sabun da en doğalı diyorlar belki doğal sabunla yıkamalı sıvısından hem de :pp

canım benim aldıkalrımdan daha çok şey almışsın ama yeterli mi ben de bilmyorum

dalan roxs ıle yıkıcam anlasıldı ınsll kısmetse tabımmm sagol cnm benımmm
ayy benım foto mu koymak aklıma gelmemıstı dur bundan oncekı ve sonrakılerı fotocuda cıkarttırıp yapıstırıyımm ıı fıkır ama oglan bebeler fazla ayrıntıya takılmıyor kızlar takıyordaaaaaaaaaaaaaa:KK30::KK30::44::KK9::KK9:

Ay kızlar siz hep kabus görürdünüz de inanamazdım..
Felaket bi gece geçirdim ya....
ilk rüyamda gece bi uyanıyorum.iç çamaşırım kanlar içinde bacaklarıma kadar.. Eşimi uyandırıp bebeğimizi kaybettik diye ağlıyorum.. Tabi o korkuyla nasıl uyandım tahmin edebilirsiniz.
2. Rüyamda da bana iş yerinde artık ilk muayeneden hamile oldugum için az hasta veriyorlardı.. Rüyamda yeni bi başhekim gelmiş.. Bana takmış adam.. Sizi tespit ettim cok az hasta bakıyorsunuz hakkınızda soruşturma açıcam .. Günde en az 40 hasta verin buna artık falan diyodu.. Ay inanılmaz korkunçtu..anlatamam yaaaa

:KK43: bende bu geceyi cok kotu gecirdim cok kotu bir kabus gordum..dogum yapiyorum ama ortada bebek yok sanki sakliyorlar .. neyse kundakta birseyi eve getiriyoruz ama hem normal dogum olmusum hem anestezi yapmislar hatirlamiyorum nasil oldu dogum kendime geliyorum bir sanci bir sanci aynaya bakiyorum bacaklarimin arkasi deri yok kan revan icinde delik desigim ve agrim var ben geri hastaneye gidicem bu ne derken annem bebegimi getiriyor bir tuhaf bebek kafasi kocaman ensesi yok gibi sapsari sevimsiz icim bir yaniyor agliyorum bumu benim bebegim diye hemde sancim var cok fena...bi uyandim hala icim yaniyor 1-2 saat etkisinden kurtulamadim .. hayir olsun actim suyu anlattim ki aklimdan icimden akip gitsin unutayim diye .. :KK43:

merlyn sakın ol cnm benım deymez ınan bebegımızı uzme tmm muckkk

günaydın canım:KK16:
sabah sabah korkularım depreşti:18:
ben ilkokula başlayana kadar emzik emdim biliyomusun:KK53:
annem saklardı hatırlıyorumda, yemek yemez uyumazdım ve parmağımı emmeye başlardım. oda parmağımı emmeyeyim diye emziği geri verirdi. okula başladığım dönemde bıraktım. ve şimdi oğlum tipiylede karakteriylede aynı bana benzediği için bu durumu korkutuyo beni. yani seninde dikkat etmen lazım
Allah korusun çocuklar bu konuda bize çekerse... düşünmek bile istemiyorum:KK50:

çok doğru söylüyosun, benim en ciddi endişelerimden biri de bu...
çünkü daha bebeğimiz cinsiyetini bile göstermemişti, doktorumuz erkek büyük ihtimalle diyodu ama, bi ara bacak bacak üstüne bi görüntüsünü aldık... ve o an dedim ki; bu bebek kesinlikle kız ve bana benziycek... çünkü ben de yaklaşık 10 yaşıma kadar uyurken hep bacak bacak üstüne atardım... kendini göstermeyişinden belli çok nazlı olduğu... bende öyleyim, çok mızmızımdır... keyfim bozuldumu kimseye yüz vermem... aynen kızım da öyle... anne karnındaki anlayabildiğimiz huyları annesine benziyo, inşallah bu parmak emme olayı benzemez... çok üzülürüm...

dalan roxy diye bi deterjan var ondan aldım. kullandım çok güzel .ben hazırladım bile yıkadım ütüledim. hazır olsun erken dogum diye bişey de var. hazırlıklı olalım :)

kizlar ben sanki simdi yikarsak erkenmis doguma kadar geri kirlanir tozlanirmis son 1 hafta yikiyip hazirlayalim diye dusunuyroum :))) komik ama gebelik boyle birsey demekmis heralde sacma sapan dusunceler ve evhamli olmak :p

maşallah baya tamamlamışın alışverişini güzel günlerde kullanın inşallah aldıklarını nerden ve kaça aldığını yazabilirmisin zahmet olmazsa haftaya bende nasipse alışverişe çıkıcamda birde park yatağa nasıl bir yatak alıcaksın ben yün yatak yaptıracaktım ama araştırdığım kadarıyla yatakın yumuşak değil sert olması gerekiyormuş şimdi nasıl birşey bakayım bilmiyorum

çok saol canım darısı başına:):) eksikleri tamamladıkça rahatlıo insan.
park yatağa yarı ortopedik yaylı yatak alıcam araştırdım tavsiye edilen bu.idaşa yataşa falan bakıcam. kayınvalidem üzerine pamuk annem de yün yatak yapılcak dio.sanırım ince bişe olcak .birinden birini yaptırcas.sonuçta bebeğin içine gömülmemesi önemli herhalde.fiyatını hatırladıklarımı söyliim.ateş ölçeri 50ye aldık hızlıal comdan. phılıps aventi eminönünden 170e aldık.bübchen şampuanını 15e aldık english home sepetini 25e aldık.ayy fiyatların hepsini hatırlayamadım.özellikle merak ettiğin varsa sor canım. park yatağını alpay bebeden aldık.

:KK43: bende bu geceyi cok kotu gecirdim cok kotu bir kabus gordum..dogum yapiyorum ama ortada bebek yok sanki sakliyorlar .. neyse kundakta birseyi eve getiriyoruz ama hem normal dogum olmusum hem anestezi yapmislar hatirlamiyorum nasil oldu dogum kendime geliyorum bir sanci bir sanci aynaya bakiyorum bacaklarimin arkasi deri yok kan revan icinde delik desigim ve agrim var ben geri hastaneye gidicem bu ne derken annem bebegimi getiriyor bir tuhaf bebek kafasi kocaman ensesi yok gibi sapsari sevimsiz icim bir yaniyor agliyorum bumu benim bebegim diye hemde sancim var cok fena...bi uyandim hala icim yaniyor 1-2 saat etkisinden kurtulamadim .. hayir olsun actim suyu anlattim ki aklimdan icimden akip gitsin unutayim diye .. :KK43:
Ay o nasıl bi rüya ayol.. Korku filmi gibi.. Neyse ki rüya tatlımmmm

konyada nerde yapılıyor acaba her hasaten yapıyor mu bilmiyorum bende Konya da yapacağım çünkü doğumu
işte benim de hiç bilgim yok o yüzden sordum arkadaş yazmış ücretliymiş de sanırım bir yerden bilgi alabilsek .sen nerde yapacaksın doğumu konyada?

canım bildiğim kadarıyla aylığı ya da günlüğü 10 dolar gibi bir fiyat bunu uzun yıllara vurduğunda epey maliyet yapıyor, yapan hastaneler var özel dolaplarında saklıoyorlar diye biliyorum ve bir hastalık olduğunda kordon kanı sahibi ya da başkası için iyileştirici özelliği olabiliyormuş[/QUOTE]

gerçekten mi ayda olsa bilmem de günlük pahalıymış,bir de konyada doğum yapcam ben böyle bir imkan olabilir mi acaba

Hastane çantamı tabi ki henüz hazırlamadım. Güzel kaliteli bir hastane çantası arıyorum. Çok büyük olmasın.Çekçekvaliz gibi olmasına da gerek yok. Victorias Secret'ın seyahat çantaları güzel aslında. Başkabir şey gelmedi aklımamarka olarak. Bilenler yardımcı olabilriler mi acaba? Çok merci.
bugün butikbebedekiler fena değil bir bak istersen

Son düzenleme:
X