2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bence hiç takılma ya boşver bırak şarap demek olsun işte yıllandıkça güzelleşir kızın şarap gibi olur. o senin çocuğun kimseyi takma beğendiysen koy bence :)

saol tatlım..keşke herkes senin gibi saygılı olsa..herkese ve fikirlere karşı..

1,68 boyla 27.haftada 14 kilo almış biri olarak örnek olmak istedim malesef ki abartmasanda engel olamadığın durumlar oluyor.. (mesela ben ekmek,pilav,makarna tarzı tüketmiyorum fakat tatlıya asla hayır diyemiyorum yiyeceğim yaa yok çaresi :) )

72 ile hamile kaldım.şu anda 80 kiloyum. yani 8 kilo aldım. ben çok kafama takmıyorum dogumdan sonra veririm inş :)kızımda 30 kilo almıştım. 90 la doguma gittim. kızım 1 yaşına gelmeden 75 olmuştum.

30 kilo mu :) hani derler ya çok kilo alırsan doğum zor olur diye siz normal doğum mu yapmıştınız kızınız da çok merak ettin nasıl bir doğum oldu..

Ben de sabah tartildim.23.haftam ve 7,5 kilo almisim.aksam kontrolum var bakalim doktor ne diyecekk

ye tatlım sefan olsun...hamileyiz biz hasta değiliz...
zaten kendi bedenimize saygı duymayı bilen insanlarız..takibi de bebeğimize de saygı duyuyoruz..
ben deki bu yeme olayı biraz farklı..biraz psikolojik..bos duramıyorum..dedim ya tedavi görücem bu anlamda..seninki normal bi istek yani..canın cekmiş

evet hayırlısı..
ben oğluma hamileyken çok dua ediyordum, Allahım nolur bana benzesin diye
niye bilmiyorumda öyle bi istek oluyodu
eşim bana göre daha sinirli sanırım birazda onun payı var

ben hep hepimizin iyi yanlarını alsın diye dua ediyorum aklıma gelirse ama sırf çocuğu sınırlandırmamak için bu tarz şeyleri pek düşünmüyorum, hani mümkün mertebe etkimde kalmasın kendi doğrularını kendisi oluştursun diye...ya da kendi yolunu..

oh maaşallah sizee bu drlar da ne çabuk korkutuyorlar lak diye söylenir mi bunlar

tombis annelerimize ve kuzucuklarina selamlar, uzun zamandir giremiyordum sayfalar almis basini gitmis maasallah oku oku bitiremedim ruyalardan bahsetmissiniz kizlar bu aralar bende garip ruyalar goruyorm Allah hepimizinkini hayira cikarsin herkes eksiklerini tamamlamis nerdeyse pek bisey kalmamis guzel gunlerde kullansin bebisleriniz bu arada herkes annesiyle konusup beraber biseyler yapiyor ne kadar guzel kiskanmiorum desem yalan olur annemi okadar ozledim ki sesini duyunca bile aglama geliyr

kadar titiz olmak gerekir mi
bilemiyorum ama http://www.bunlarbaska.com/Kategori/Bebek-Bakim-Urunleri-pmk5.html bu sitede organik ürünler satılıyor ürün de baya iddialı bi
alasım geldi.Bi kaç kişi de deterjandan
dolayı alerjik egzama olmuş..Friendly Organic Sıvı Deterjan hipoalerjeniktir. Nötr pH değeri
ile hassas ciltler icin idealdir. Çamaşırları
hassasça temizler ve kolayca durulanır.
Doğal yumuşatıcı içerdiğinden ilave
yumuşatıcı kullanımı gerektirmez,
çamaşırları yumuşacık yapar. Bitkilerden elde edilen aktif bileşenlerden
üretilmiştir.
Doğal yumuşatıcı içerir.
Sertifikalı organik esansiyel yağlar içerir.
Tüm derecelerde etkilidir. Nötr
pH’asahiptir. Ultra konsantredir, yıkama başına çok
hesaplıdır.
Doğada çözünür.
Yenilenebilir ham maddelerden
üretilmiştir, Ekolojiktir.
Petrokimyasal, Sentetik parfüm ve Boya içermez.
Optikağartıcı, Enzim ve Fosfat içermez diyor. Cevresinde bundan kullanan var mı?

Son düzenleme:
hadi ya ben tabletlere devam ama bulaşıkta parlatıcı yerine sirke koyuyorum acaba tabletlerin hepsini salsam mı.. ama bir tik oluştu bende hangi bardağı alsam çalkalıyorum önce suyla

zaten makineden çıkardığında bardaklardaki lekeleri farkedebilirsin dikkatli bakarsan... ben kullanmıyorum artık tablet... sıvı deterjan+çamaşır suyu olarak yıkıyorum genelde..

Ben de sabah tartildim.23.haftam ve 7,5 kilo almisim.aksam kontrolum var bakalim doktor ne diyecekk

bende 27.haftadayım 7,5 hatta dört nala 8 e doğru koşuyor salı kontrolum var kesin oha diyecek bu sefer salıya kadar 8 olurum çünkü çok hızlı alıyorum

ohh çok rahatladım doktorumla konuştum şeker yüklemesi normal çıkmış bir gün geriden geliyo demişti çok üzülmüştüm o konuyu da sordum çok normal bişeymiş 1 hafta geriden de gidebilir 2 hafta öndende dedi herkesin bünyesi farklıdır dedi sonuçta aynı fabrikada üretilmiyomuş

Çok haklısın ;öğretmen bir arkadaşım sınıfında 2 yağız 4 arda 3 ata 3 çınar 4 toprak isimli ilkokul 1 öğrencisi olduğunu söylemişti kızlarda öyle çifter dörder aynı isimli çocuklarmış ...

kendileri gün vermedimi bana kart verdi üzerine yazdı bu tarihte gel dedi... çok tuhaf bu insanlar ya yapsalar ne olacakmış acaba

HAyır bi de kadın yüzümebaka baka sağlık açısındanbugun yapmamın hiçbi sakıncası yok ama prosedür böyle dedi. yapsa yapılır yani. Neyse ya... Sinir bozucu tipler..

Ayşe ismine bi adım daha yaklaştırdın beni tatlım ... Hakikaten cok komik bi hal alacaz 20 yıl sonra

Sadece bizim hastanede kızının ismi öykü olan 5 arkadas var.. Düşünebiliyor musun..
offff koparmıyorum burdan.. Telefondan giriyorum bu seferde yaaaaa

ya ben 56,9 kg idim ilk doktora gittiğimde ... geçengittiğimde 22. haftada 63,5kiloydum biraz fazla almışsın toplamda 12 kilo alman gerek dedi. Bu akşam gidicem doktora korkudan sabah tarıldım 65,5 kiloyum. Boyum da 165 tam bir kare olmuşum... Çok korkuyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…