2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri... Biz sabahın 6 sından beri ayaktayız Benim cimcime sağolsun 2-3 sert tekme ile beni uyandırdı bir daha da yatmadık artık. Kahvaltımızı yaptık haberlerimizi izledik içimize sıkıntılar bastı haberlerden biz de buraya geldik. he bir de duamızı okuduk. Happymother duanı okudum canım Allah kabul etsin inş. Birazdan dışarı çıkıp yürüyüş yapacağız.

günaydın herkese sabah haberlerde izledim 6 aylık doğum izni bakanlara verilmiş onyadan geçicekmiş en geç 45 gün sonra haberi gelicek hadi bakalım çok sevinçliyimmm inş gelir haberi iyi bi şekilde bir an önce...

ya sen onlara bi kaç doğum yaptılar diye kendilerini kadın doğum uzmanı sanıyorlar. doktorun bişey demediyse normaldir. :)

bende salı göreceğim özellikle kg sunu merak ediyoum :)

izleme canım şahsen ben izlemiyorum artık haberleri insanın canı sıkılıyor.

Canım çok saol... Tekme atan fındık buruş buruş ayaklarını yerim ben onun ...

Gunaydin kizlar simdik hastanedeyiz seker yuklememiz yapiliyo ictim sekerli suyu sandigim kadar tasi kotu degilmis umarim sonuclar iyi cikar

hadi bakalım inş iyi çıkar haberlerini ver adaşım :))) bende haftaya umartesi gidicem heyecanlıyımmm:)

Demeeeeee demeeeee.. Ay fıstık gibi bi şey olur ay ay.. Kızım bile tepik attı bu habereee

kadınlara bakma sen.bana da kaç kişi dedi hiç takmıyorum.doktorum herşey normal diyor,göbeğim de aşağıda falan değil bence.
Eki Görüntüle 675041 -kızlar komple bu sekilde almayı düşünüyorum nasıl sizce??
ben çok renkli şeyleri pek beğenmiyorum bu hoşuma gitti güle güle kullan alırsan

çocuğunu ne zaman dışarı çıkarmaya başlayacaksan bebek arabası da lazım oluyor canım.dışarda sürekli kucağında taşıyamıyorsun.hem bazen uyuyakalıyor arabasında uyuyor.alışveriş merkezine falan gittiğinde çok gerekli oluyor.hele dışarda gezeceksen şart zaten.

Gunaydin kizlar simdik hastanedeyiz seker yuklememiz yapiliyo ictim sekerli suyu sandigim kadar tasi kotu degilmis umarim sonuclar iyi cikar
inşallah iyi çıkar haber verirsin sana kolay gelsin canım.

kızlar ben de sabaha karşı çok güzel bir rüya gördüm bebeğimi emziriyordum ama benim erkek olacak rüyamda kızdı.bir de doğalı 5-6 saat olmuş ben daha yeni emziriyorum diyorumki tüh geç kaldım niye bu saate kadar emzirmedim.ben de buna taktım heralde.daha önce de birkaç kez böyle geç emzirdiğimi gördüm

günaydın güzel annecikler ve yavrucukları :))
hepimize huzur,sağlık mutluluk dolu bir gün diliyorum :)
Happymother duanı okudum kuşum Allah kabul etsin inşallah...
sevgilerimle,

Kızlar
İyi kötü herşeyimizi paylaşıyoruz. Bi şey anlatcam size. Cok sevindim dün..
biz dün arabamızı sattık sıfır model yeni araba aldık.. Çünkü iki bebekle artık jip tarzı bi arabaya gecmek zorundaydık.

kaynanam yeni arabamız için tuttu çıkarttı bin lira verdi.. İçinden gelmiş.. Tamam cok küçük bi miktar bi milyar ama kim yapıyo ki.. Zaten benzinlerimizi onun kredi kartı ile alıyoruz.. Ne bileyim cok mutlu oldum.. Benim de bi erkek evladım var. Ve bana nasıl örnek oluyo bu kadın.. Allah tuttuğunu altın etsin onun ...

gerçekten düşünceliymiş,çok güzel.bu arada arabanızı da güle güle kullanın.

Allah ailenle kazasız belasız kullanmak nasip etsin canım.. Kayınvaliden çok güzel jest yapmış ne mutlu sana ve eşine.

gerçekten düşünceliymiş,çok güzel.bu arada arabanızı da güle güle kullanın.

Allah ailenle kazasız belasız kullanmak nasip etsin canım.. Kayınvaliden çok güzel jest yapmış ne mutlu sana ve eşine.
Çift sayılı günlere düşmüşsünüz.. Gözümden kaçmadı.. Maşallah.. Darısı bizlere.. Yengeç bebekleri... Ben de kocamda kaynanamda yengeç.. En yakın dostum da...

ah bu rüyalar :) ya sorma bende çok şaçma şeyler görüyorum doğuruyorum ikiz oluyor benim tekti diyorum vs :)

ohh maşallah güle güle kullanın. Allahım milletin kv ne bak ya kredi kartı veriyor :) Allah bozmasın boşver az bile olsa bebiş için alırsın bişeyler :)

ben listeye giremeden doğum yapıcam heralde kızlar,kaç kere yazdım bilmiyorum ama birkez daha yazıcam:
sat:4 ekim beklenen doğum 11 temmuz. konyadayım.2.doğumum olacak.oğlum olacak.konya medline hastanesine gidiyorum.garfcım burdan okuyamazsan yine özeline yazayım bir de bu mes.i de listeye gireyim canım artık.

Avatarındaki hürrem yüzünden senden ürküyor olabilir mi

Çift sayılı günlere düşmüşsünüz.. Gözümden kaçmadı.. Maşallah.. Darısı bizlere.. Yengeç bebekleri... Ben de kocamda kaynanamda yengeç.. En yakın dostum da...
doğru ya yengeç olacak sen demesen hiç düşünmemiştim.ben de akrebim yengeçlerle iyi anlaşırım.oğlumla iyi mi anlaşcaz bakalım

kızlar ya benim aklıma takıldı şimdi bu emzik biberon mevzusu. almadım ama baktım emin olamadım alsam mı almasam mı. genelde şöyle bi kanı var çocuk biberon emerse anne sütünden emmiyormuş akış az geliyormuş. o yüzden sağsan bile sütü kaşıkla ver diyor herkes biberona alışmasın diyor. sonra emzik de verme diyorlar kimisi ver diyor vs kafam çok karıştı annem diyor ki ben hep kaşıkla verdim size off bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…