2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
öyle diyorlar ama tam bilmiyorum ben bir araştırayım dalinin de varmış sanırım

ablam dalinin hem sabun tozunu hemde ymuşatıcısını kullanıyor gayet de memnun.... ben normaldede sabun tozu kullandığım için bi tane sabuntozu kabım var... onda biraz hacışakir var... bende dalin alıp karıştırmayı düşünüyorum...

Dalan nın roxy sabun tozunu kullandım, ek besinlere geçince meyve lekelerini çıkarmadı ama kokusu ve üzerindeki %100 bitkisel yağlardan üretilmiştir yazısı sebebi ile hala tercih ediyorum. Kimi arkadaşlarım 6 aydan sonra omo baby e geçti.
temmuz anneleri herkese merhaba :)

aklımız çok karşık yaaaa :) bebek deterjanı ne kullanıyorsunuz kızlar ben dün marketten haci şakire birde dalina baktım sizce hangisi daha iyidir acaba ?

Lyre teşekkürler

hasimed evet kalabalık yerlerde bulunma dedi bana da dr um, bilgi için teşekkürler

Teşekkür ederim canım.. Atlattık çok şükür sıkıntımızı.

Gunaydin tospiklerrrr.Eki Görüntüle 660466
Ayy yasasinn yukledimmmm.cok mu agir olur bebek odasina kizlar nasil guzel mi

Bayıldım ben buna :) ağır olmaz o olmaz

ayyy herşey yolunda gider sonuna kadar inşallahh..
bayanlar bişi soracağım geçende bi bayandan bahsedilmişti hamileyken yaptıklarını falan anlatıyorsu hatta kedisi vardı biriniz benim gibi kedişli annişlerden falan demişti sitenin adını hatırlayamadım kadının adınıda tabi hatırlayanınız varmı bebek odasında bişi dikkatimi çekmişti şimdi bulamıyorum sinir oldum ((

sinir yok sakin
http://www.hesionka.com/2011/11/kzmn-odas-ve-ismi.html

bende bu cibinlikten almayı düşünüyorum ve kızımın kapısına ismini böyle rengarenk yazıcam inşallah... harflerin kalıbını hazırlamaya başladık bile babişkoyla

birisi böyle bir yazı yazmış
Selamlar.
Bence yumuşatıcı ve deterjanlar bebeklere uygun üretildiği iddia edilse de zararlı.
İçeriklerini okuyunca anlıyor insan, bir ton kimyasal var.
Bazı deterjanların çok güzel koktuğunu söyleyenler var, hiç kokmasa daha iyi aslında, koksun diye konulan kimyasallar genellikle zararlı oluyor.
Ne yapalım çamaşır mı yıkamayalım diyeceksiniz.
Yıkayın ama bence içeriğinde en az madde barındıran seçenekleri tercih edin. Yumuşatıcıyı hiç kullanmayın.
Bitkisel Toz sabunlar nispeten doğaldır. Ben Paklar Toz sabun kullanıyorum, ucuz, buram buram da kokmuyor neyse ki.
Makinada yıkarken ek durulama yapmak da iyi olur.
Elde yıkayacak olsam, keşke yapabilsem zeytinyağlı doğal sabunla çitilerdim, en çok da içim o zaman rahat ederdi.
Lekelerin zararı yok da bu kimyasallar hele ilk aylarda kaçınılması gereken şeyler.
Markaların ağına düşürme çabasına kanmamak lazım. Çocuklar annelerin zayıf noktası, onlar da bunu kullanıyorlar.
Lütfen ne olursa olsun alırken içeriğine bakın. İntenet kullanıyoruz, araştırın bu içerikleri nedir ne değildir diye.
Şu siteye de göz atın, her türlü kimyasal maddenin analizi var. İngilizce bilenler faydalanabilir.

cosmaticdatabase.com

ben sanırım ya dalan roxy ile dalin sıvıyı kullanıcam extra durulama da yaparım ilk 6 ay yumşatıcı kullanılmazmış leke çıkartma konusunda en az memnun kalınılan haci şakir

roxy renkleri soldura biliyormuş renklilerde kullanmam

makine için muhakak makine det elde yıkamak için elde yıkama det diye bastıra bastıra söylüyorlar

bebek kıyafetlerinde ek durulama zaten şart (bence) ama napıcaz kimyasalın girmediği bişeey yokki..

ben o cibinliklerden biraz korkuyorum çocuğa allah korusun dolanır falan :18:

ben o cibinliklerden biraz korkuyorum çocuğa allah korusun dolanır falan :18:

beşiğin etrafındaki şeyin bebeğe dolanma ihtimali çok düşük olsagerek... cibinlik bebeği değil beşiği sarıyo Lyre don't panic...

Canım duanı okudum allah kabul etsin inş (amin)

Selam kızçeler ve onların minik pıtırcıkları nasılsınız bakalım biz iyiyiz çok şükür bir yaramazlık yok umarım herkes iyidirPazardan kalmayız pazarımız pek iyi geçmedi dinlenemedik çat kapı gelen misafirlerimizle mahvoldu tahminedersiniz ki gelenler kv ve kp di kızımın oyun parkına benzeyen onların beşik dediği ve arabası geldi oyun parkı yanlış gelmiş rengi beyendikleri gibi değilmiş sinir oldum bana sormadan alırlarsa böyle aksilikler olur işte haftaya doğrusu gelecekmiş renginin sizdede varmı böyle düşüncesiz kv.ve kp. kızlar herşeyi kafalarına göre olsun istiyorlar dayanamıyorum bu duruma

var tabi olmazmı... seninkiler yine biraz düşünüp bişi almışlar... bizimkiler daha don bile almadılar... ayrıca almasınlar da... hem öyle lönk diye çatkapı nasıl geliyolarmış hayret bişey... bize gelmeye biraz cesaret ister... bizim evimize gelmezler ben çağırmadığım sürece... Allah yardımcımız olsun valla...

kızlar bende doğum korkusu yavaş yavaş başladı.aklıma geliyor bazen ne yapacağım diyorum.sezeryan olan ağrıdan öldüm der,normal doğuran oturamaz.herkesinki farklı farklı.kişiye göre değişiyor tabi.

benim asıl merak ettiğim;bende anal fissür var.makatta çatlak yani ve meme var tabi.
normal doğum nasip olursa Allah korusun hemoroidi tetikler mi?tırsıyorummm :18:

canımmm Allah kabul etsin inşallah.
Ben kv yide (kp yok) kendi ailemide hiçbişeye karıştırmıyorum canım. kimse kafasına göre bişey alıp gelemiyor.
çok şükür çalışıyoruz eşimde bende kendimiz yapmak istiyoruz herşeyini. evlenirkende öyleydi şimdi oğluşumuz içinde aynı şey geçerli yani. böylesi herkes için daha hayırlı oluyor

bizim kv kp yapmış kafasına göre plan bi cmrt gider herşeyi alırız
içimden dedim siz şu gözlere baksanıza hoppp vın vınnn herşeyi gittim aldım geldim

off bende korkuyorum yaa :18:
cnm benim arkidişim doğumda bağsur sıkıntısı yaşamıştı doğumdan sonra bolbol dereotu yedi hiç bir ilaçtan görmediğim faydayı gördüm iyileşti demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…