2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

maşallah prensesime

cnm böyle panikleyen babalar için kitaplar var onlardan alsan okumaz mı bizi anlat 2 günde halletmişler falan diye

Allah yardımcımız olsun canım. çok zor hakkaten. benim doğumla ilgili tek rahatlığım maddi açıdan güne girmiş olmam birde rica ettim arkadaşlardan benim sıram temmuzda geliyor. doğum paramda çıkıyor yani onu hiç düşünmüyorum o yüzden. ama diğer eşyaları nasıl olcak diye içim içimi yiyor özeniyorumda güzel olsunda istiyorum. inşallah gönlümüze göre bişeyler yapabiliriz..

Eki Görüntüle 660656

Teyzeleri biz geldik Minik DURU'M benim

ayyy kuzuummm bu ne güzelllik maşallah
bir de gülmüş mü o öyle.yerim ben annesi onun minnak burnunuu

Gunaydin tospiklerrrr.Eki Görüntüle 660466
Ayy yasasinn yukledimmmm.cok mu agir olur bebek odasina kizlar nasil guzel mi

hayır çok kokoş bayıldım :)

biliyorum o korkuyu canım bende cumartesi çok ağladım hastaneye gidince. ama kalp atışını duyunca çözüldüm resmen birde orda doğum yapan bayan vardı psikolojimi bozdu çıktım hemen ordan çok geçmiş olsun.

ben o cibinliklerden biraz korkuyorum çocuğa allah korusun dolanır falan :18:
bendensin sende bu uyku setinin ipine dolanan bebek olayından sonra bende korkuyorum bi 6 aylık olduğunda felan tutar çekerse vs diyorum endşeleniyorum

vejeteryan_33 , Lyre, ssvvnn, kkarabiberim ve nddd

kızlar dualarınızı okudum allah kabul etsin, sağlıklı size ve hepimize hayırlı kolay doğum nasip etsin ve bebişlerimize de sağlık versin,

akşamalrı yorgunluktan giremiyorum haftaiçi de odam çok dolu oluyor sürekli ya müzik ya da kalabalık ve sesten dua okuyamıyordum o yüzden geciktim, helal edin hakkınızı kusura bakmayın...öpüyorum çok

Eki Görüntüle 660656

Maşallah çok tatlı allah sağsalim kavuşmayı nasip etsin darısı başıma artık

cnm böyle panikleyen babalar için kitaplar var onlardan alsan okumaz mı bizi anlat 2 günde halletmişler falan diye

evet doğru söylüyorsun hem öyle hikayeelr bulup okutayım hem de dediğin gibi sizlerden bahsdeyim :))) güzel fikirrrr

o süpper olmuss..ya bizim de az biraz birikimimiz var ama annemden geçen sene borç almıştık şimdi o buradan ev almayı düşünüyor ve o parayı istiyor ev için, hatta elinden gelse bize kredi çektirecek kendine ev alsın diye, bir de akıl veriyor yok fazla açılmayın lüksüne kaçmayın diye, bizim zaten lükse kaçacağımız yok akıl verene kadar yavrum kendinizi kısıtlamayın ben başka çaresine bakarım diyeceğine baskı yapıyor, bir de daha önce mecburen babamdan kalan mirastan dolayı verdiği bir para vardı içinde kardeşimin de payı vardı dedi ki bunu ileride ödeşirsiniz şimdi tutmuş onu bile istiyor ki halimizi bilmesine rağmen, ben bunları eşime söylemesem de o anlıyor sanırım, bir de çok kafasına takar ölçüp tartar onun endişesi var sanırım ama allahın gücüne gider bu kadar endişelenmesi bence...

Hahahahah senin ki de her telden olmuş annem bizimki gibi
Ben de açayım azıcık,sonra da dua okuruz

ben duaları içimden okuyorum olur mu kii :)))

Eki Görüntüle 660656

oy maaşallah anensi çokgüzel bir kız olacak durucuk allah esirgesinn

Geçmiş olsun kuzum ben de rahatladım okuyup sonunu getirince
Sıpa keyfine düşkün yayıla yayıla yatıyor desene

Eki Görüntüle 660656

Teşekkür ederim canımcım.. Doktor ilk ultrasonda gördüğünde söylemişti zati çok keyfine düşkün diye Sana da geçmiş olsun senin cimcime de sağlıklıymış Allah nazarlardan korusun sizi.. :) Ve çok sevimli bir yüzü var annesi bunun

Çok teşekkür ederim canım..

Merhabalar... Uterin arter sorunu ile karşılaşan var mı acaba aramızda?

bende hemoroidden 2 defa ameliyat olmuştum acaba normal doğum olurmu ben normal doğum istiyorum:)

slm anneler

kızımın odası tamamiyle bitti artık. son halini sizlerle paylaşayım birtek avizemiz eksik

Canim arkadasimin daha once varmiydi bilmiyorum ama hamileyken cok kotu hemoroid olmustu.ve normal dogumda kesi atarken hemoroidine gelmisti cok aci cekmisti.uzun sure cekti cilesini.herkeste ayni olurmu bilmem ama.korkutmayayim da

maşallah suphanallah ya çokt atlı peki bakınca ilk kime benzettin ama gerçektende benziyolar bi işekilde :)

çok güzel olmuş halıya da bayıldım güle güle kullanın :) bu arada duvarda da mı perde var yoksa yanlış mı anladım?

odamızda iki cam var. kornişte bütün olarak dönüyor. ipli perde olduğu için iki ayrı perde yapmadık bütün kullandık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…