2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Gunaydin tospiklerrrr.
Ayy yasasinn yukledimmmm.cok mu agir olur bebek odasina kizlar nasil guzel mi

günaydın... herkese mutlu sağlıklı bir hafta dilerim.. umarım çabuk geçen bir hafta olsun...

temmuz anneleri herkese merhaba :)

aklımız çok karşık yaaaa :) bebek deterjanı ne kullanıyorsunuz kızlar ben dün marketten haci şakire birde dalina baktım sizce hangisi daha iyidir acaba ?

eveeet
yarim_ bunları da not aldım:)))
ayy heycan bastı daha cok var ama :)))

benim ilk aklıma gelenler foto mak. ve kamera zaten ama bide o fotolarda güzel cıkmak için herseyin tam olması lazım:))) o günleri heyecanla bekliyorummm inşallah cok güzel olacak hepimiz içinnn

Kizlar yaaa yazdiklarinizi okudumda ben hep dustan sora johanson baby yag suruyodum bebege gecmismidir yaaa dediginiz alman marka yag nerde bulunur internette satiliyomu buralar kucuk yer bulunmuyo
bübcheni ben hepsiburada dan almıştım canım.sen içini ferah tut,bundan sonra dikkat edersin.

geçmiş olsun canım.bulunduğun mekanın bol oksijenli olmasına dikkat et,bol su iç. benim ablam kuaför.orada sürekli kimyasallara ve sigara dumanına vs maruz kaldığı için plesenta yaşlanması olduğunu öğrendi ve dru bebeği 8 aylıkken sezeryanla aldı.oğluşu şimdi 5 yaşında bir tosuncuk maşallah.ama doğduğunda 2 gün küveze aldılar.inşallah senin bebeğin zamanında gelir..

Salı günü bebişimizi gördükten sonra bizde gidicez bebek arabalarına park yataklara falan bakmaya. Eşim hadi gidelim yoksa içinde kalıcak yakından gör bari dedi Her akşam eve geldiğim gibi netten arabalara yataklara bakıyorum. Yakından görmek iyi olucak hakkaten. çook heyecanlıyım.
Bir de kızlar dün akşamdan beri beni bir korku sardı. Şu son zamanlarda ev işlerine yetişemiyorum ben hiç işten ya 7 de ya 11 de geliyorum. akşam yemeklerini kv de yiyoruz. yani hiç yemek yapmıyorum evde. ama yetişemiyorum yinede. yom çamaşırdı süpürmeydi silmeydi bunaldım bu ara. çook yorgun oluyorum işten gelince içimden bişey yapmak gelmiyor. Dün akşamda düşündüm bebişim gelince napıcam diye hem bebiş hem iş hem ev çok gözüm korktu benim yaa. Böyle yaşayan çok bayan var biliyorum ama benim enerjim çok çabuk bitiyor dayanamıyorum. eşimde yardım ediyor aslında ama nasıl idare edicez hepsini benim aklım almadı

sizin iş genel olarak yıpratıcı zaten de haline şükret bence
ablam bebeğini 2 buçuk aylıkken bıraktı ve işe başladı bugün... kayınvalidesi alt katlarında annemler ise alt sokaklarında oturuyor... ama yemeklerini kendi evlerinde yapıp yiiyiyolar... ayrıca eşi de pek yardımcı olmaz ablama... gündüz bebeğe annem bakıyo akşamları annesi gelince evine naşşş
gözünü korkutma yani... bakma şu an iki canlıyız kendimizi zor taşıyoruz ondan öyle... yoksa bebeklerle birlikte enerjimizde yerine gelicek inşallah...

canım sen şuan hamiş oldugundan ve gün geçtikçe dahada ağırlaştıgımızdan dolayı yorgun oluyorsun..ama bebeğini kucagına daha dinç olucaksın Allah'ın izniyle inşallah ve yeticeksin bebeğine hiç sıkıntı yapma

Gunaydin tospiklerrrr.Eki Görüntüle 660466
Canımm çok güzelmiş. Ama ben o tüylerin olduğu odaya giremem uyuyamam orda. burnum tıkanır hapşurmaya başlarım. bazı bebişlerde hassas oluyor. Aklında bulunsun istedim..

günaydın... herkese mutlu sağlıklı bir hafta dilerim.. umarım çabuk geçen bir hafta olsun...

bana bugün geçsin yeter çünkü yarın görüş günüü

aklımız çok karşık yaaaa :) bebek deterjanı ne kullanıyorsunuz kızlar ben dün marketten haci şakire birde dalina baktım sizce hangisi daha iyidir acaba ?

ben daha o işlere girmedim canım hacı şakir daha yakın duruyor nedense.

evet fotoğraf makinası şart. benimde almam lazım. alıncak çook şey var daha yaa.

Günaydın anneler ve onların tosibikleri.. Biz geldik sonunda kızımla 2-3 gündür aksiyon yaşıyorduk bugün durulduk artık. Cuma gecesi sağ kasığımın üstünde şişlik hissettim ve dışardan bakıldığında baya belli oluyordu. Arada bir de kasılmalar oldu. Kızımdan da hiç ses soluk gelmedi o kadar çikolata yedim tatlı yedim hiç çıt çıkarmadı nasıl korktum anlatamam. Babamız da evde yoktu işi dolayısıyla. Hemen aradım apar topar hastaneye gittik kadın doğumcu olmadığı için bizi direk antalyaya sevk ettiler. o sırada da kendi doktorumla konuştuk yazık o da bizi telkin etmek için uğraştı durdu. sağolsun gecenin bi vakti demedi hemen hastaneye geldi. Hemen baktı ultrasondan inceledi. Bir de ne görelim bizim cimcime biraz aşağıda olduğu için popoyu dayamış oraya, parmağı ağzında mışıl mışıl uyuyor. doktora hemen kalbini dinlemek istiyorum dedim, o kalbinin sesini duyduktan sonra hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım. Nasıl rahatladım var ya anlatamam size. Doktor "rahim yapın farklı olduğu için böyle durumlar yaşayabilirsin arada öyle olursa şişen yeri ovuştur biraz pıt pıt yap uyansın yerini değiştirir." dedi. Çok korktuğum için ve bir de bizim düşük tehlikemiz devam ettiği için hastanede 2 gün yattık. Strese gelemiyoruz bu yüzden her an her şey olabilir müşahede altına almamız iyi olur dedi doktor. Neyse geldik evimize çok şükür şu an her şey yolunda.
Bu arada nddd duanı okudum canım Allah kabul etsin inş. Geçmişi okumadım dünya sayfa olmuş bakalım bi. :)

inşallah yine eski enerjime kavuşurum kızlar yaa. çok canımı sıkıyor bu durum. hiçbişeye yetemiyormuş gibi hissediyorum. Ben yine hamişlik depresyonuna giriyorum galiba hemen kurtulmam lazım bu havadan. inşallah yarın hava güzel olurda gezeriz biraz kendime gelirim

offf hiç sevmiyorum sabah kahvaltısını

iyi günlerde kullan cnm park yatak iyidir ya

cnm dilerim herşey yolunda gider

ihtiyaç listesi yapmak çok iyi oluyor alışverişe giderkende yanınıza almayı unutmayın

gnd cnm güzel haberlerle dönün

Gunaydin tospiklerrrr.Eki Görüntüle 660466

yok yok bayıldım ben

kızlar kimiside granül sabun kullanın diyorlar benimde kafam karışık bu konuda

bende aynı böyle düşünüyorum

Canım yaa çok geçmiş olsun. Benim oğşulumda göbeğimin bi yerinde toplanıp şişlik yapıyor. karnımın sağ tarafı yumuşacık sol tarafı taş gibi sert ve yüksek oluyor. hakkaten doktorunun dediği gibi biraz okşayıp elleyince düzeliyor. sende çoook dikkat et kendine. inşallah en büyük sıkıntın bu olur başka bişey yaşamadan alırsın kızçeni kucağına

Bu arada Allah kabul etsin canım

bebeğini görünce kendine gelirsin bunalım filan kalmaz annesi :)

canım ben dün baktım hacı şakirin olanda granüllü yazıyordu o iyimiymiş acaba :26:

bebeğini görünce kendine gelirsin bunalım filan kalmaz annesi :)

canım ben dün baktım hacı şakirin olanda granüllü yazıyordu o iyimiymiş acaba :26:

öyle diyorlar ama tam bilmiyorum ben bir araştırayım dalinin de varmış sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…