2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
off bende korkuyorum yaa :18:
cnm benim arkidişim doğumda bağsur sıkıntısı yaşamıştı doğumdan sonra bolbol dereotu yedi hiç bir ilaçtan görmediğim faydayı gördüm iyileşti demişti

cnm bak bunu bilmiyordum sağolasın

bizim kv kp yapmış kafasına göre plan bi cmrt gider herşeyi alırız
içimden dedim siz şu gözlere baksanıza hoppp vın vınnn herşeyi gittim aldım geldim

hehehhe iyi olmuş iyi yapmışsın tamam onlarında torunu heyecanlı onlarda ama. ben pek istemiyorum bişeye karışsınlar etsinler. kv vişeyler örüyor annemde öyle. yeter diyorum bende. kimseye yük olmadım şu yaşıma kadar olmam da bu yaştan sonra inşallah..

aynen bizde de durum sizinkinden farksız...

off bende korkuyorum yaa :18:
cnm benim arkidişim doğumda bağsur sıkıntısı yaşamıştı doğumdan sonra bolbol dereotu yedi hiç bir ilaçtan görmediğim faydayı gördüm iyileşti demişti

hımm dereotu demekk aklımızda bulunsun ben severimde dereotunu bişey olursa yeriz bol bol :)

benim kv çok bilmiş ama gelin sinsi napsın kadınceğiz
sonra kalkçaklar çocuğumu sahiplenmeye yermiyim ben bu nomreleri

benim kv çok bilmiş ama gelin sinsi napsın kadınceğiz
sonra kalkçaklar çocuğumu sahiplenmeye yermiyim ben bu nomreleri

benim kv iyidir bir sıkıntımız yok çok şükür. Ama ben yinede istemiyorum kimsenin bişeye karışmasını. eşimde öyle. zaten kv bana söylese şunu alıcam böyle yapıcam diye oğluna söyleyemez. bilir duyacağı lafı o da karışmaz haliyle

çooooook sağol ya sabahtan beri nete garip garip şşeyler yazıyorum bişi çıkarmı die viyonka falan filan çıkmamıştı
bende ismi nasıl yapmış ona bakacaktım :)) cibinlik de orda görünce almaya karar verdim tavandan sarkınca ayrı bi hava vermiş

herkese merhaba :) geçmişi okumadan yazıyorum, doktora gidip tahlil sonuçlarımı göstericem kızlar dua edin. gelince burdayım :)))

bilmiyorum ki rapor mu alsam acaba? offf

eğer zaten sonrasında dönmeyeceksen ve maaşını almaya da devam edeceksen hakettiğin zamandan itibaren rapor, doğum izni, yıllık izin hepsini kullan, hatta şimdiden çıksan bile olur bu durumda sanki :)) ama tabi ik ile de görüş haklarını yakmasınlar gerçi çok izin aldın diye bir de işten çıkarırlarsa tazminat ödemeleri de gerekir

kızlar kadın dogumcununda dedıgı gıbı ben kulak burun bogaz a gıdıyorum muayene olmaya ınsll tabii bır aksılık olmaz ıseeecunkum faranjıtım gecmedı yaa bır hafta olduu :26::2::2::2::2:

canım nasıl oldun?

canım güzel yazmışsın ama bazıalrı da aa şunu almadın mı bunu almadın mı falan diyor, bir de her çocuğun ihtiyacı farklı aslında kimine yarayan kimine yaramıyor doğmadan nasıl bileceğiz ben de bilmiyorum en iyisi dediğin gibi minimumda almak

ya ben de öyleyim bir huzursuz bir gergin aslında pek görünen birşey yok ama yine de tatsızım ve dediğin gibi korkuyorum m,nnoşum da etkilenecek mi diye,

canım benim de öyle çıktı iki ay üst üste dr bana da birşey demedi usg çıktısına bakılnca normal sınırlar içinde gözüküyor ama insan yine de endişeleniyor bu ay da öyle olursa dr ye soracağım.. bu arada tacını meak ettim paylaşır mısın

bizde de yemezsen açgözlü olru dediler, aman her gördüğümü nasıl yiyebilirim ki? ya marketteki herşeyi satın alacağız ya da her yemekyiyenin önünden alacağız ama mümkün mü ki? günde kaç insan görüyoruz elinde birşey yer içerken tanıdığa yüzsüzlük yapılır ama tanımadığından nasıl alacaksın... bunlara inanmayıp sağlıklı beslenmek en doğrusu- hoş ben de sağlıklı beslenen biri değilim ama neyse

bence korkma birşey olmaz, ha olacağı varsa da elinden birşey gelmez, annemin deidğine göre ne zaman tatile gitsek kardeşim de ben de hasta olurmuşuz- evden uzaklaşmanın verdiği birşey galiba, ama bir haftalıkken tatile gidenleri duydum çokuzun uçak ya da otobüs yolculuğu olmadığı sürece yavaş yavaş dinlene dinlene gidersiniz inşaallah sağlıcakla, bir de çocuklular için özel tatil köyleri varmış ben bilmiyorum ama görümcemler gitmişlerdi geçen sene herşey çocuklar için, plajda blender falan varmış o derece e biraz maliyetliymiş ama rahatmış da :))

canım korkma, benim de tansiyonum çıkıyordu 10 gün boyunca sabah akşam günde 3-4 kez ölçüldü sonra dr önemlib rieşy yok korkma dedi bıraktık, önlem olarak yapıyorlar

Kizlar sezeryan ne kadar erken yapiliyor.normalinden kac hafta once aliyorlar...

bilmiyorum ama sanıım ort. 7-15 gün öncedir

şu isim olayı üstümde öyle büyük bi yük ki anlatamam..

ay biz ilk ismini eşimin rüyaları sayesinde bulduk ama ikinci isme bir türlü karar veremiyoruz bir rüya daha mı beklesek ne

canım çok geçmiş olsun

lena kulağa güzel geliyor ama kul derken nasıl bir kul? iyi mi kötü mü? şanslı mı şanssız mı

ohh tam bir prenses odası olacak..cnm beşiğinde cibinlik olsun mutlaka..acaba cibinlik onlar tarafından verilirmi?bakalım ben isticem.buarada internettenmi alıcaksın yoksa mağazayamı gidicen?

ben de ikeadan alırım hem de hesaplı olur diye düşündüm

ne güzel ya benim eşim burada kalsa ne kv ne görümce kıllarını kıpırdatmazlar hem evi .ok götürür hem de kendi pis işlerini kocamayaptırırlar hayvan gibi çalıştırırlar zavallımı

akıllı seni :))

çok güzel güle güle giyinsinnn

kızlar ben mozart dinliyorum bu aralar.farkettimki bebek mozart dinlerken çok hareketleniyo.demek ki klasikmüzik seviyor bebekler sizde dinleyin.dinlerken birde çikolata yersem off taklalar atıyo:)

benim bugün hareketlenmedi mozart bach, bisküvi tatlı hiçbiri fayda etmedi ((

çok güzeller güle güle gyinsin minnoş

iyi günlerde kullansın

hava biraz düzelse bende 1-2 gün ekstra izin alıp gezmek istiyorum çok sıkıldım ya işten güçten. kafamı dağıtmaya ihtiyacım var çookk

ay benim de çok dinlenesim var haftasonu da yoğundu önceki haftasonu da öyleydi gelecek haftasonu da öyle olacak off ne zaman dinleneceğim, iş de çok yoğun hafta boyu (

ooohh iyi yapmışsın canım, ben de hafatsonları paso eğitim kurslar.. çocuğun göbek adını psikodrama koyacağım zaten bu gidişle

amin.....artık doğum iznine çıktığımzda belkiii .)))

off ya keşke şu 6 aya çıksa biran önce ne olur ne olurrr

bizim yeğen 2 yaşında ve evet o yatağın korkuluğunu üzerinden aşmak için kullanıyor zaten yatağına daha da yatmadı annesinin babasının yanında yatıyor

çok geçmiş olsun canım

kızlar yaa iyi akşamlar bişey sorucam karnımın içinde sağ göğsümün biraz altında acı var sanki içten yara varmışta acıyo gibi yada yırtılıyor gibi acaba neden olabilir

canım bende de var sanırım bebiş büyüyor

ya o yasa çıkmazsa doğum izninizi erken kulalnın hiç değil yaz tatilinde boşa gitmesin diyeceğim ama, ama inş çıkar yasa

bana da 1 temmuz ama 7 haziranla 7 temmuz arası olabilir dedi, ya benim kv de hayran kaldı murat hocaya

canım geçmiş olsun ama büyütme gözünde dinlen

canım hayırlı olsun allah kucağına aldığın günü de göstsersin, bilmiyorum o ilacı

amin amin canım günaydın

o sinir bende de çok var herkese beddua ediyorum falan başedemeyince

Gunaydin tospiklerrrr.Eki Görüntüle 660466
Ayy yasasinn yukledimmmm.cok mu agir olur bebek odasina kizlar nasil guzel mi

bence çok cici kokoş :)))

:)))

bebeğini görünce kendine gelirsin bunalım filan kalmaz annesi :)

canım ben dün baktım hacı şakirin olanda granüllü yazıyordu o iyimiymiş acaba :26:

ben de roxy aldım kendimiz için, bir ark. da arap sabunu kulalnıyorum demişti makinede

Herkese gunaydinn
Evasude canim bugun details ultrason vardiiii selin
Gelismelerden haberdar et emi:)))

Kuzuuuummmm biz geldik
Herşey çok ama çok güzeldi Grafım...
Doktora bayıldım sürekli vızır vızır
konuşup duruyor,Ne ayrıntılıydı ama...İlk başta
bakabileceği herşeye baktı sonra azıcık çık odada
otur dedi sonra tekrar çağırdı 2.kez baktı.Allah'ıma şükürler
olsun %99 sağlıklı bir kız dedi.Çok rahatlamıştım.Akşam stresten
uyuyamamıştım ama şimdi büyük bir yük kalktı.Cd verdi şimdi bakıp bakıp
duruyorum resimlerine aşık oluyorum yinekucağımıza almayı günü
iple çekiyorum halatla da çekerimÇok heyecanlıydım çooookkk
ayaklarım hep titredi.Böyleydi işte kuzularımmmmmm

kızlar ya benim kocam dun akşam bu bebek mobişyası ne olacak ben çok endişeleniyorum gözümde büyüyor dedi, hastanesi mobilyası vs endişelenmeye başlamış of ya onu nasıl hazırlayacağım allah bilir

Yavas yavas mibenimki son gaz geldi vallaa.seeryana kesinlikle olmaz diyen ben malum yerime baktikca yok yaa nasil cikacak diyorum allahim sen yardim et hepimize.

bu ara o tarz bunalımları ben yaşıyorum canım eşimde beni rahatlatmaya çalışıyor. normalde tam tersi olurdu ama bu ara ben çok takıyorum kafaya. inşallah olur hepsi bir şekilde

Geçmiş olsun kuzum ben de rahatladım okuyup sonunu getirince
Sıpa keyfine düşkün yayıla yayıla yatıyor desene

bu ara o tarz bunalımları ben yaşıyorum canım eşimde beni rahatlatmaya çalışıyor. normalde tam tersi olurdu ama bu ara ben çok takıyorum kafaya. inşallah olur hepsi bir şekilde

ya daha önce dese beklerdim de şimdi son zamanlar şaşırdım öyle demesine, tamam haklı tabi ki şusuydu busuydu bir sürü tantana ama severek isteyerek yaptık biz bu minnoşu, yapabildiğimiz kadar yapalım işte, doğru kolay da değil ama onu ikna edene kadar zaman geçeecek diye korkuyorum :))) bir de onun kafasına taktığını biliyorum üzülüyorum uykusuz kalamsın endişelenmesin diye

Dinlet annem dinlet her telden dinlet

dinletiyorum da bizimkinde hiç tık yok bugün... ibrahim tatlısesten bile söyledim mozartın üzerine, şimdi de adele dinliyor amaaaaaa hiç tık yok, bjk marşına geçeceğim birazdan :)))

Hahahahah senin ki de her telden olmuş annem bizimki gibi
Ben de açayım azıcık,sonra da dua okuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…