2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
öncelikle herkese bol tekmeli güzel moralli neşeli bi gün diliyoruummm bugün hava çok güzel istanbulda sanki yaz gelmiş dayanamadık çıktık kuduruk kızımla dışarı, marketimizi yaptık yeni geldik :21:

dr.lar rennie duo fln veriyorlar canım bi danış konuş istersen ama bendede vardı ben nedenini tespit ettim onu ortadan kaldırınca kesildi mide sorunum benimki çaydanmış artık hiç çay içmiyorum zaten asitlileride kesmiştim çok önceden şimdi sorunum kalmadı. düzenli yediğin bazı şeyleri kesip bi kendini dinle istersen belki sende neden olduğunu bulabilirsin :KK54:

tamam canim birde oyle deneyim bakayim

banada oluyo boğazım nasıl yanıyor süt biraz iyi geliyor doktora gittimde bende söylicem inşallah

lorac posay diye arattım da la roche posaymı acaba birde güneş yağı ve güneş sütü olarak geçenler var güneş kremi olanımı alacağız acaba

ben hergün akşam şişiyorum. hamilelikten önce yoktu 1 aydır başladı

nurturia sitesi engellenmiş sistemimizde akşam gidince evden bakayım yüzümde lekelr olunca kullanmaya başlayayım dedim.

onada bakayım

ilgilenen herkese teşekkür ediyoruz...

benımde var şişlikler tuzu cok azalttım bol su bıraz daha rahatım :KK43: hergun işten gelınce ayaklarını yukarı olacak sekılde yatıyorum

nasılsınız bakalım ben hıcc ıyı degılımm dun gece dahada kotu oldumm faranjıtın dısında aksam yemegınde hapşuruk ve burun akıntısıd bsladııı cok kotuyumm yaaaaaaaa hemen dus alıp yataga gırdım ıyıce bır teredım ama cok az fayda ettı ılac da yok zatenn bol c vıtamını alıcam ancakk:2::2::2::2::2:aynen smıle dakı gıbıyım hapur hapsur dur gece korktuk esımle bebegımız e bırsey olurmu dıye ama bebegımın her an hareketı ıle benı desteklemesı korkumuzu hafıfılettı du a okudum durdum ogluusm ıcınn sukur sbh alktıgımda bogaz agrım azalmıstı ama gerı basladı sımdık mısafırlerım dun aksam gıttı bgnde evı temızledımm mıss olduu namazı kılıp marjete gıdeceımm meyve stogum azaldı daaaa:KK5::KK5:ama bu hastalık bu durumda ıken ıc bırınıze gelmesın cunku kendımı hıc dusunmuyorum ama askımın askı oglumuzz rabbım e emanett ınslll:KK55::KK54:işte böyle bizdee genede cok sukur her halımızeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

canımmm çok çok geçmiş olsunn allah sağlık versin

ayyy ne güzel...
benim de kocam görmüş kızımızı rüyasında... genelde anneler görür ama bizde durum ters işliyo galiba... heyecanla uyandı.. kızımı gördüm çoook güzeldi misler gibi pamuk gibi tombik tombik yanakları vardı diyo...:KK9:

ay benim de kocam ve annem görmüşler minnoşumuzu rüyalarında :))

o gunlerde gelecek insallah canim, benim kizim olucak ama gecen gun ruyamda dogum yaptim oglum olmustu cok guzel bir bebekti ayni bebegi bikac kez gordum ruyamda

ay maaşallah yaa ben rüyamda görmesem de sürprz mi olsa acaba

Ataşehir Memorial (İstanbul'daysanız tabi) Suda doğum yapılıyor.FYI

acıbademde var mıdır sence? gerçi ben fiyat sorduğumda normal, epidural, sezeryan ve epidural sezeryn fiyatlarını sıralamışlardı

benimde çok oluyor 1 haftadır..şekerli bişeyler yediğim zaman sanki daha çok yanıyor gibii.bol su içiyorum ozaman biraz iyi geliyor birde sakızda iyi geliyor bana..

ben gaviscon advance lıquıt kullanıyorum gebelere a sınıfı yanı kullanılabılır birde porsıyonları kuculttum daha sık yıyorum ama daha rahat edıyorum

benımde var şişlikler tuzu cok azalttım bol su bıraz daha rahatım :KK43: hergun işten gelınce ayaklarını yukarı olacak sekılde yatıyorum

tuzu eskisi gibi koyuyorum su 2 litreyi buluyo akşam eve gidince bende uzatıyorum sabah şiş olmuyırum ama akşama kadar tekrar şişiyorum pöff ayakkabı sıkıyo artık.

merhaba kızlar benim doktorum kadın ve zayıf baya arkadaşlar erkek doktora geç o normal yaptıramaz diyo sizin fikriniz nedir

arkadaşlar ben biraz geriden takip ediyorum, muglaasıgı okudum duanı casnım allah kabul etsin, diğer ark.lar en kısa zamanda okuyorum optum çok iyi akşamlar herkese

tuzu eskisi gibi koyuyorum su 2 litreyi buluyo akşam eve gidince bende uzatıyorum sabah şiş olmuyırum ama akşama kadar tekrar şişiyorum pöff ayakkabı sıkıyo artık.

tuzu azalt cok rahat edersın bende su onusunda zorluyorum ıçtikçe midem yanıyor ama akşma kadar işte en az 2 lıtre ıcecem kendıme soz verdım

istanbul avrupa yakasında oturan anneler acaba bebek odalarına nerlerden bakıyorsunuz
bıde kıyafet alışverıslerı avm dısıda guzel seyler satan yerler var mı

slm anneler...

sizlere danışayım dedim. kızım bugün çok az hareket etti sadece sabah hissettim sizede oluyor mu normalmi?

hayır olsun diyelim cnm iyi düşünelim iyi şeyler olsun..bende 2 kere düşük yaptığımı görmüştüm çok korkmuşturm gerçekten..buarada çok geçmiş olsun cnm umarım bi an önce iyileşirsin..
AMINNN SAGOL CNM :KK16:

ayyy ne güzel...
benim de kocam görmüş kızımızı rüyasında... genelde anneler görür ama bizde durum ters işliyo galiba... heyecanla uyandı.. kızımı gördüm çoook güzeldi misler gibi pamuk gibi tombik tombik yanakları vardı diyo...:KK9:
allah senı senn esıne vurmus ama benım esımde görmüş nıye uyandım dıye aglaması kaldı dı bırr:KK9::KK9::KK9:cok guseldı dıyorr ınsl gormekde nasıp olur cnm:KK16::KK16::KK16:

o gunlerde gelecek insallah canim, benim kizim olucak ama gecen gun ruyamda dogum yaptim oglum olmustu cok guzel bir bebekti ayni bebegi bikac kez gordum ruyamda
bende 3 farklı bebek gordum yaaaaaaa ıkısınde emzırmıstımm hehe:KK8::KK8::KK8:cok sukurrr
öncelikle herkese bol tekmeli güzel moralli neşeli bi gün diliyoruummm bugün hava çok güzel istanbulda sanki yaz gelmiş dayanamadık çıktık kuduruk kızımla dışarı, marketimizi yaptık yeni geldik :21:

dr.lar rennie duo fln veriyorlar canım bi danış konuş istersen ama bendede vardı ben nedenini tespit ettim onu ortadan kaldırınca kesildi mide sorunum benimki çaydanmış artık hiç çay içmiyorum zaten asitlileride kesmiştim çok önceden şimdi sorunum kalmadı. düzenli yediğin bazı şeyleri kesip bi kendini dinle istersen belki sende neden olduğunu bulabilirsin :KK54:

ahhaaaa işte zurnanın zırt dediği yerrr :KK9: bana eşim ilk evlendiğimiz yıllarda izletmişti kesiklisi sezeryanı hepsini gördüm çok etkilenmişim demekki bilinçaltıma yerleşmiş 8 sene çocuk düşünemedim :KK60: :KK60: :KK60:
:KK60: :KK60: artık kaçışımız yok şekerim hepimizin sonu aynı, bi şekilde çıkarcaz artık :KK9:
ya ter dökerek ya horlayarak :KK60: :KK60:

canım çok geçmiş olsun bende 3,5 aylıkken ağır grip olmuştum ateşli ateşli,çok şükür kızıma bişi olmadı antibiyotik vermişti dr. öle atlattık ateşim düşmemişti bitürlü. öksürük hapşuruk hepsi zorluyor insanı, kendini yorma fazlada istirahat et kuzum başka türlü toparlanılmıyor :KK54:
ayy atesım yok cok sukur bol meyve yıyorum ılac almadım aıle hekımı verırdıdee ıcemıyorum nasılsa terlıyor ust degıstırıyorum kulaklarım cıt cıt sesler gelıyor hehehe cok sukurbunadaaa:2::2::2:
canımmm çok çok geçmiş olsunn allah sağlık versin

ay benim de kocam ve annem görmüşler minnoşumuzu rüyalarında :))

ay maaşallah yaa ben rüyamda görmesem de sürprz mi olsa acaba

acıbademde var mıdır sence? gerçi ben fiyat sorduğumda normal, epidural, sezeryan ve epidural sezeryn fiyatlarını sıralamışlardı
sagolasın cnm benımm ınsl gecer yaa:2::2:

merhaba kızlar benim doktorum kadın ve zayıf baya arkadaşlar erkek doktora geç o normal yaptıramaz diyo sizin fikriniz nedir
ne alaka zayıf lıkmı belırlıyor o zamn dr olamazmıs :KK47:ne alaka zayıf lar dogum yaptıramıyormu dogumda el becerısı ve tecrube onemlı sen ark.bakma ıcın ıındıysaa takma cnm:KK25:

AMINNN SAGOL CNM :KK16:

allah senı senn esıne vurmus ama benım esımde görmüş nıye uyandım dıye aglaması kaldı dı bırr:KK9::KK9::KK9:cok guseldı dıyorr ınsl gormekde nasıp olur cnm:KK16::KK16::KK16:

bende 3 farklı bebek gordum yaaaaaaa ıkısınde emzırmıstımm hehe:KK8::KK8::KK8:cok sukurrr

ayy atesım yok cok sukur bol meyve yıyorum ılac almadım aıle hekımı verırdıdee ıcemıyorum nasılsa terlıyor ust degıstırıyorum kulaklarım cıt cıt sesler gelıyor hehehe cok sukurbunadaaa:2::2::2:
sagolasın cnm benımm ınsl gecer yaa:2::2:

ne alaka zayıf lıkmı belırlıyor o zamn dr olamazmıs :KK47:ne alaka zayıf lar dogum yaptıramıyormu dogumda el becerısı ve tecrube onemlı sen ark.bakma ıcın ıındıysaa takma cnm:KK25:

sağol canım zaten doktordan da önemlisi rahimin 9 cm olması önce bunu başarmm gerek :) rabbim sana da şifalar versin

slm anneler...

sizlere danışayım dedim. kızım bugün çok az hareket etti sadece sabah hissettim sizede oluyor mu normalmi?

canım biraz tatlı bişiler ye bi otur bak hareketlerine eğer yine azsa hareketleri doktoruna başvur bence ama korkma bazen daha az olabiliyo hareketleri

Kizlar bisey sorucam benim bebegin esi asagida dedi dr ama yukari cikar beklicez dedi fakat asagi basiyo gibi geliyo sizede oluyomu bole seyler

kızlar gittik geldik biz
yeni ciciler park yatak içine pamuk yatak uyku seti bebek arabası hastane için valiz emzik kabı-ipi tırnak makası doğal sünger aldım
işte resimler :KK42:
$Fotoğraf0088.jpg $Fotoğraf0089.jpg $Fotoğraf0090.jpg $Fotoğraf0091.jpg $Fotoğraf0092.jpg $Fotoğraf0093.jpg $Fotoğraf0094.jpg $Fotoğraf0095.jpg $Fotoğraf0096.jpg $Fotoğraf0097.jpg $Fotoğraf0098.jpg $Fotoğraf0099.jpg
$beyaz.jpg

canım biraz tatlı bişiler ye bi otur bak hareketlerine eğer yine azsa hareketleri doktoruna başvur bence ama korkma bazen daha az olabiliyo hareketleri

cnm dün bende de oldu çikolata yedim fırıl fırıl derdi çikolataymış :KK52:
sende bi dene istersen

X