2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar aranıda oda nemlendiricisi ve ateş ölçer alan oldumu tavsiyeye ihtiyacım varda :26:

iyidir bebişim merak etme için ferah olsun :KK16:

hoşgeldin sefa getirdin cnm :KK16: amannn canın sağ olsun bebelerimiz doğunca veririz kilo dediğin nedir ki allah başka dert vermesin :KK31:

evet canım doğru söylüyosun hoşbuldummm:KK8::KK8::KK8:

kızlar aranıda oda nemlendiricisi ve ateş ölçer alan oldumu tavsiyeye ihtiyacım varda :26:

cnm benim arkadaşımın 1 yaşında bebeği var oda nemlendiricisi kadar gereksiz birşey yok ben bile hasta oldum dedi.
ateş ölçerde en iyisi alından ölçermiş.o medisan almış.çok çok memnunum dedi özellikle tavsiye etti
ama wee ve arzumunda var.

ürün bu

Medisana 76120 Infrared Uzaktan Ölçer Termometre - Sağlık / Kişisel Bakım - Hepsiburada.com

hepsi harika canim gule gule kullansin bebisin, ozellikle bebek arabani cok begendim markasi ne?

hepsi çok güzel ama bebek arabana bayıldım çok güzel yaw :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

Herkese iyi haftalar :)

Kızlar pazar günü Modako ya gittik. Bir sürü bebe mobilya firması var ama benim gözüm sadece 2 sini tuttu. Genel durum şu :
ortalama takımlar 4000 tl den başlıyor 6000 tl kadar seçenekler var. Ama öyle muhteşen şeyler beklemeyin hepsi birbirinin aynı.

Ortalama 8 hafta teslim zamanı 30 günde boya kokusu çıkar diyorlar. Anlayacağınız 3 ay önce siparişleri vermek lazım. Bu takımların içinde yatak ve yatak takım aksesuarları dahil. Ayrıca şimdiden bakmayın önce mobilyaları görün derim.

Modako dışında önerisi olan var mı?

Herkese sevgiler.

Merhaba cnm .biz masko ya gıttık ortalama fiyatlar 2500/4000 arası pazarlık payı da var.4000 dediklerinde fiyatı 3500 e kadar da cekiyorlar . Biz 3000 tl lk bır takım begendık 2750 ye bırakız dediler biraz daha pazarlkla 2500 alırız gibi görünüyor:))mobilyası da gayet kalıteli kursunsuz boya kullanılmıs içimize cok sindi yani :))

ay canım çok güzelmiş bunlar bana da akıl vein önceden yazdım kimse bi şey demedi benimkiler de bunlar
araba pier carden ya 2020 ya da 2080 pişman our muyum değişiyim mi sizce bi de uyku setime yorum istiyorum

pierre cardin 2080 çok öneriyorlar hafifmiş o yüzden tavsiye ediyorlar uyku setide bende aldım çapalı bende çocuk için iyi olur yanlara çarpmaması için

kızlar ben gebeliğin başından beri 9 kilo almışım bu gün tartıldım şok oldum norma doğum yapamıcakmıyım böyle giderse?sizler kaç kilo aldınız 24 haftalık oldum ama 9 kilo çok dimi??

kızlar ben gebeliğin başından beri 9 kilo almışım bu gün tartıldım şok oldum norma doğum yapamıcakmıyım böyle giderse?sizler kaç kilo aldınız 24 haftalık oldum ama 9 kilo çok dimi??

canım ben de az önce aynı seyi söyledim 7.5 kilo aldım ben de 23 haftayım. su an kaç kilosun????

hepsi harika canim gule gule kullansin bebisin, ozellikle bebek arabani cok begendim markasi ne?

hepsi çok güzel ama bebek arabana bayıldım çok güzel yaw :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

baby 2 go proton 2013 modeli cnm öyle hafif tek elle kapanıyor çok ama çok az yer kaplıyor çift yönlü pazar çantası gibi sürkleyerek taşıyabiliyorsunuz :KK42:

$Baby2Go-PROTON-KIRMIZI-GRI__55478853_1.jpg

cnm benim arkadaşımın 1 yaşında bebeği var oda nemlendiricisi kadar gereksiz birşey yok ben bile hasta oldum dedi.
ateş ölçerde en iyisi alından ölçermiş.o medisan almış.çok çok memnunum dedi özellikle tavsiye etti
ama wee ve arzumunda var.

ürün bu

Medisana 76120 Infrared Uzaktan Ölçer Termometre - Sağlık / Kişisel Bakım - Hepsiburada.com

çok sağol cnm :KK16:

bizim alt kat yatak odalarımız ve gece yatar yatma burnumuz tıkanıyor onun için oda nemlendirici almak istiyordum faydası olmazmı acaba ya :26:

şu an 65 kiloyum cnm

canım normal dogum bunyen musaitse neden olmasın benim arkadasım 81 kilo ile normal dogum yaptı ama beslenmenden kısamazsın sadece sağlıksız seyler yememeye çalışmalısın ama ben de pek beceremiyorum sağlıksız ne varsa canım cekiyo ve sonuçta fazla gereksiz kilo oluyo

canım normal dogum bunyen musaitse neden olmasın benim arkadasım 81 kilo ile normal dogum yaptı ama beslenmenden kısamazsın sadece sağlıksız seyler yememeye çalışmalısın ama ben de pek beceremiyorum sağlıksız ne varsa canım cekiyo ve sonuçta fazla gereksiz kilo oluyo

bende senin gibiyim saglikli degilde sagliksiz ne varsa canim cekyior yiyorumda ama en cok cikolata yiyiorum

Doktorum son gittigimde yarim saat bunu anlatti.kisaca anlatiyim ben de.ne kadar cok yersek mide ona gore asit salgiliyormus.midemiz zaten yukariya dogru ciktigi icin de hem sikisiklik hem asit yanma hatta kusma yapiyormus.yiyecekleri az ve iyice cigneyerek yememiz gerekiyormus ki mide az asit kullansin onlari eritmek icin ve yanma olmasin boylelikle:KK42:

Sağol şekerim doktorun çok güzel açıklamış sende çookk güzel aktardın :KK16::KK16:

kizlar dikkat edin doktor seciminize turkiyedeki bikac arkadasim anlatmisti doktorlar artik cok fazla beklemiyor acilir diye dediler biraz bekliyorlarmis sonrasi bicak dediler

inşallah hepimizin karşısına iyi doktorlar çıkarr :18:

nasılsınız bakalım ben hıcc ıyı degılımm dun gece dahada kotu oldumm faranjıtın dısında aksam yemegınde hapşuruk ve burun akıntısıd bsladııı cok kotuyumm yaaaaaaaa hemen dus alıp yataga gırdım ıyıce bır teredım ama cok az fayda ettı ılac da yok zatenn bol c vıtamını alıcam ancakk:2::2::2::2::2:aynen smıle dakı gıbıyım hapur hapsur dur gece korktuk esımle bebegımız e bırsey olurmu dıye ama bebegımın her an hareketı ıle benı desteklemesı korkumuzu hafıfılettı du a okudum durdum ogluusm ıcınn sukur sbh alktıgımda bogaz agrım azalmıstı ama gerı basladı sımdık mısafırlerım dun aksam gıttı bgnde evı temızledımm mıss olduu namazı kılıp marjete gıdeceımm meyve stogum azaldı daaaa:KK5::KK5:ama bu hastalık bu durumda ıken ıc bırınıze gelmesın cunku kendımı hıc dusunmuyorum ama askımın askı oglumuzz rabbım e emanett ınslll:KK55::KK54:işte böyle bizdee genede cok sukur her halımızeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

ah kuzuumm çok geçmiş olsunn. :26:
aman dikkat et kendine. yat dinlen bolca. bir atlatamadık şu hastalıkları yaa :KK50:
merhaba kızlar benim doktorum kadın ve zayıf baya arkadaşlar erkek doktora geç o normal yaptıramaz diyo sizin fikriniz nedir

canım doğumda ebe hemşire falanda oluyor bir tek doktor olmuyor diye biliyorum. doktorunun bayan ve zayıf olması çok önemli değil gibi geldi bana :44:

X