2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar bende bebek arabası konusunda kararsızdım ama etrafımdakiler zaten alacaksın lazım olacak ilerde şimdiden al dediler.bizde johnson bebek arabasını aldık.acaba kullanımı nasıl rahat edermiyim bilmiyorum ??
Canim aldiysan gerisini kurcalama.insallah bi sorun cikmaz.biz de aldik iki ay oluyor.herkesin beklentisi farkli olur.gule gule gezdir bebegini icinde:21:
merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:

Doktorum son gittigimde yarim saat bunu anlatti.kisaca anlatiyim ben de.ne kadar cok yersek mide ona gore asit salgiliyormus.midemiz zaten yukariya dogru ciktigi icin de hem sikisiklik hem asit yanma hatta kusma yapiyormus.yiyecekleri az ve iyice cigneyerek yememiz gerekiyormus ki mide az asit kullansin onlari eritmek icin ve yanma olmasin boylelikle:KK42:

oje sürüyorum arada ben doktorum sürebilirsin makyajda yapabilirsin dedi ama saçımıda bir gaflet anıma denk geldi boyattım.tabi diplere değdirmedn gölge attırdım.ama çok pişmanım ya bişey olursa die içim içimi yiyor hala.forumdan arkadaşlar çok rahatlattı içimi gerçi,doktorumuda aradım sordum bişey olmaz dedi ama ben kendime çok kızıyorum hala nasıl bir anne olucaksın sen süsün için kızını riske attın diye:KK43:

yok yok üzülme ben salaklar gibi ışın aldım cildimdeki sivilceler gitsin diye aartık ne yapalım ünlü çin atasözü var onu düşüyüorum

çok çok güzel hele ayakkabılara bayıldımm güle güle gyinsin miniş

ayy hepside çok tatlıymış sağlıcakla giyer inşallah..benimde annem resmen çeyiz hazırlıyo ve vermiyorda bana hepsini toparlıyım sonra pohça şeklinde getirecekmiş :)))kayınvalideciğimden daha hiçbir faliyet yok.....gıcık şey almasın zaten ondan gelecek hayır allahtan gelsin...bende aldıklarımı buraya yüklemek istiyorum ama nasıl yapıcamı bilmiyorum söylersen çok sevinirim tatlım :)

ay boşver yapsalar da zaten sonra dillerinden düşürmezler on sene ben şöyle yaptım böyle yaptım diye

hiç utanmıyolarmı acaba?... benim kv daha kaç aylık hamile olduğumu bile bilmiyo... tek bişey sorduğunu hatırlamıyorum... ne benimle ne bebeğimizle ilgili... nefret ediyorum ondan....:KK47:

biz eniştelerle dernek kurduk... gddd: gelin damat dayanışma derneği

Kizlar tuplerinde sorun olan bir arkadasimiz tup bebek tedavisine basladi.onun icin dua edebilirmisiniz.hamilelerin duasi kabul olurmus.duaya cok ihtiyaci var.bircogumuz ayni seyleri yasadik.onu cok iyi anliyorum.dua okuyabilecek arkadaslar begen e basabilirler mi.Elif gurci arkadasin ismi.hepinizden allah razi olsun...

allah gönlüne göre vermiş

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off :KK1:

ay ben izlemiyorum etkilenmeyeyim diye

kizlar dikkat edin doktor seciminize turkiyedeki bikac arkadasim anlatmisti doktorlar artik cok fazla beklemiyor acilir diye dediler biraz bekliyorlarmis sonrasi bicak dediler

kizlar dikkat edin doktor seciminize turkiyedeki bikac arkadasim anlatmisti doktorlar artik cok fazla beklemiyor acilir diye dediler biraz bekliyorlarmis sonrasi bicak dediler

ay allah korusun
kızlar ben bebeme yatak almaya gidiyorum öptüm sizi :KK55:

nasılsınız bakalım ben hıcc ıyı degılımm dun gece dahada kotu oldumm faranjıtın dısında aksam yemegınde hapşuruk ve burun akıntısıd bsladııı cok kotuyumm yaaaaaaaa hemen dus alıp yataga gırdım ıyıce bır teredım ama cok az fayda ettı ılac da yok zatenn bol c vıtamını alıcam ancakk:2::2::2::2::2:aynen smıle dakı gıbıyım hapur hapsur dur gece korktuk esımle bebegımız e bırsey olurmu dıye ama bebegımın her an hareketı ıle benı desteklemesı korkumuzu hafıfılettı du a okudum durdum ogluusm ıcınn sukur sbh alktıgımda bogaz agrım azalmıstı ama gerı basladı sımdık mısafırlerım dun aksam gıttı bgnde evı temızledımm mıss olduu namazı kılıp marjete gıdeceımm meyve stogum azaldı daaaa:KK5::KK5:ama bu hastalık bu durumda ıken ıc bırınıze gelmesın cunku kendımı hıc dusunmuyorum ama askımın askı oglumuzz rabbım e emanett ınslll:KK55::KK54:işte böyle bizdee genede cok sukur her halımızeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

Canim aldiysan gerisini kurcalama.insallah bi sorun cikmaz.biz de aldik iki ay oluyor.herkesin beklentisi farkli olur.gule gule gezdir bebegini icinde:21:

Doktorum son gittigimde yarim saat bunu anlatti.kisaca anlatiyim ben de.ne kadar cok yersek mide ona gore asit salgiliyormus.midemiz zaten yukariya dogru ciktigi icin de hem sikisiklik hem asit yanma hatta kusma yapiyormus.yiyecekleri az ve iyice cigneyerek yememiz gerekiyormus ki mide az asit kullansin onlari eritmek icin ve yanma olmasin boylelikle:KK42:

sagol canim tum kizlar tesekkurler tavsiyeleriniz icin

izleme canım sen de.şimdiden doğum şeklini düşünüp ne diye strese girceksin.
eskiden ben de gözümü kırpmadan izlerdim ama şimdi yemiyo :KK8:
çok geç canım ama merak ediyor insan ya :KK30:

ahahahhaa...
hay totomun kenarları yaaa :KK8::KK9::KK9::KK9:
ahhh ah :KK4:
çok mu korkunçtu :18:
görüntü korkunçtu canım:KK1::KK1: yoksa genelde kolay çıkıyolarmış öyle görünüyor :26:

tüh ben görmedim öyle ya benim izlediklerim löp diye normal çıkıyolardı
bi de kesi atılanlara mı baksam merak ettim :s

yok canim hic tavsiye etmem gercekten dusundukce tuylerim urperiyor zaten
valla aklıma soktun ya duramam mutlaka bi köşesinden bakayım diyorum :KK30:

eşşeğinn şeyinii dicen tam olucak :KK23:
boşver diyorum kendime valla napim. iyidir hoştur ama arada bişey söylerler öyle gibi kalırsın işte noluyoruz diye :s

sen nerde yaşıyordun canım

görüntü korkunçtu canım:KK1::KK1: yoksa genelde kolay çıkıyolarmış öyle görünüyor :26:

valla aklıma soktun ya duramam mutlaka bi köşesinden bakayım diyorum :KK30:

boşver diyorum kendime valla napim. iyidir hoştur ama arada bişey söylerler öyle gibi kalırsın işte noluyoruz diye :s

sen nerde yaşıyordun canım

ben ozbekistanda yasiyorum canim Allahtan burdaki doktorlar direk kesmiyorlarmis bayagi bir bekliyorlarmis kesecek olurlarsada esine yada ailene haber veriyorlar zaten

merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:
cnm 6.ayda baslarmıs normal bırsey halk arasında bebegınızın sacı cıkıyor derler benımde gecen hatalarda basladı ama suanda faraznjık ve grıb bastırdı o agrılarımı:2::2:

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off :KK1:
kızlar nıye ızlıyorsunuz dogum anında aklınıza gelırse gorurusunuzz ben dırek kendımde yasamk gormek ıztedıgım ıcın hıcc ızlemedımm bır gecenkı suada dogum ızledım ondada cok acık yoktu zatenn:26:ızlemeyın bakk heee :2:

ben ozbekistanda yasiyorum canim Allahtan burdaki doktorlar direk kesmiyorlarmis bayagi bir bekliyorlarmis kesecek olurlarsada esine yada ailene haber veriyorlar zaten

canim ciddiyim izleme bak ben yarisinda kapattim zaten bakamiyor insan normal dogum videolari beni korkutmadi ama kesiden korktum

kızlar bu hastalıgın yanı sıra ıkı gundur oglumu goruyorum ruyamdaa ılkınde dogum yaptım ve dırak emırmeye basldım o kadar gusel bır duygumuskııııııııııııııı:KK16::KK16::KK16:ınsl tatmak nasıp olurrrrrrrrrrrrrrrr

dun de gordum ama yusunu goremedım bu seferr ama gezmedeydık oglumlaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

kızlar bu hastalıgın yanı sıra ıkı gundur oglumu goruyorum ruyamdaa ılkınde dogum yaptım ve dırak emırmeye basldım o kadar gusel bır duygumuskııııııııııııııı:KK16::KK16::KK16:ınsl tatmak nasıp olurrrrrrrrrrrrrrrr

dun de gordum ama yusunu goremedım bu seferr ama gezmedeydık oglumlaaaaaaaa:KK16::KK16::KK16:

ayyy ne güzel...
benim de kocam görmüş kızımızı rüyasında... genelde anneler görür ama bizde durum ters işliyo galiba... heyecanla uyandı.. kızımı gördüm çoook güzeldi misler gibi pamuk gibi tombik tombik yanakları vardı diyo...:KK9:

hayır olsun diyelim cnm iyi düşünelim iyi şeyler olsun..bende 2 kere düşük yaptığımı görmüştüm çok korkmuşturm gerçekten..buarada çok geçmiş olsun cnm umarım bi an önce iyileşirsin..

o gunlerde gelecek insallah canim, benim kizim olucak ama gecen gun ruyamda dogum yaptim oglum olmustu cok guzel bir bebekti ayni bebegi bikac kez gordum ruyamda

bekarken bende izlemiştim... ama şimdi cesaret edemem... hele suda doğum videolarını izlerken çok gaza gelmiştim evlendiğim gibi hamile kalıcam diye diye kaldım :KK9: tabi burda suda doğum yaptıran bi hastane duymadım henüz o ayrı :KK1:

canım kurtköy emsey hastanesinde suda doğum var fiyatı 2.500tl :KK1: :KK1: :KK1:

canım kurtköy emsey hastanesinde suda doğum var fiyatı 2.500tl :KK1: :KK1: :KK1:

ciddimisinnn?..
e bu süper bişey... fiyatı da iyi...
ama normal doğum şartları oluşması lazım ki suda doğum olabilsin... ayrıca bana uzak yahu orası...
bak şimdi şeytan kanıma girdi...:KK9:

ciddimisinnn?..
e bu süper bişey... fiyatı da iyi...
ama normal doğum şartları oluşması lazım ki suda doğum olabilsin... ayrıca bana uzak yahu orası...
bak şimdi şeytan kanıma girdi...:KK9:

geçen gün gittiğimde gördüm ve fiyatınıda sormuştum :KK1: inşallah istediğin gibi bi doğum olur canım :KK1:

X