2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
öncelikle herkese bol tekmeli güzel moralli neşeli bi gün diliyoruummm bugün hava çok güzel istanbulda sanki yaz gelmiş dayanamadık çıktık kuduruk kızımla dışarı, marketimizi yaptık yeni geldik :21:

merhaba seker anneler ve kuzucuklari,kizlar bende 2 gundur acaip mide yanmasi var bogazima kadar boyle problemi olan varmi ne iyi gelir ki buna :26:
dr.lar rennie duo fln veriyorlar canım bi danış konuş istersen ama bendede vardı ben nedenini tespit ettim onu ortadan kaldırınca kesildi mide sorunum benimki çaydanmış artık hiç çay içmiyorum zaten asitlileride kesmiştim çok önceden şimdi sorunum kalmadı. düzenli yediğin bazı şeyleri kesip bi kendini dinle istersen belki sende neden olduğunu bulabilirsin :KK54:

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off :KK1:
ahhaaaa işte zurnanın zırt dediği yerrr :KK9: bana eşim ilk evlendiğimiz yıllarda izletmişti kesiklisi sezeryanı hepsini gördüm çok etkilenmişim demekki bilinçaltıma yerleşmiş 8 sene çocuk düşünemedim :KK60: :KK60: :KK60:
:KK60: :KK60: artık kaçışımız yok şekerim hepimizin sonu aynı, bi şekilde çıkarcaz artık :KK9:
ya ter dökerek ya horlayarak :KK60: :KK60:

nasılsınız bakalım ben hıcc ıyı degılımm dun gece dahada kotu oldumm faranjıtın dısında aksam yemegınde hapşuruk ve burun akıntısıd bsladııı cok kotuyumm yaaaaaaaa hemen dus alıp yataga gırdım ıyıce bır teredım ama cok az fayda ettı ılac da yok zatenn bol c vıtamını alıcam ancakk:2::2::2::2::2:aynen smıle dakı gıbıyım hapur hapsur dur gece korktuk esımle bebegımız e bırsey olurmu dıye ama bebegımın her an hareketı ıle benı desteklemesı korkumuzu hafıfılettı du a okudum durdum ogluusm ıcınn sukur sbh alktıgımda bogaz agrım azalmıstı ama gerı basladı sımdık mısafırlerım dun aksam gıttı bgnde evı temızledımm mıss olduu namazı kılıp marjete gıdeceımm meyve stogum azaldı daaaa:KK5::KK5:ama bu hastalık bu durumda ıken ıc bırınıze gelmesın cunku kendımı hıc dusunmuyorum ama askımın askı oglumuzz rabbım e emanett ınslll:KK55::KK54:işte böyle bizdee genede cok sukur her halımızeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:
canım çok geçmiş olsun bende 3,5 aylıkken ağır grip olmuştum ateşli ateşli,çok şükür kızıma bişi olmadı antibiyotik vermişti dr. öle atlattık ateşim düşmemişti bitürlü. öksürük hapşuruk hepsi zorluyor insanı, kendini yorma fazlada istirahat et kuzum başka türlü toparlanılmıyor :KK54:

Son düzenleme:
Kizlar tuplerinde sorun olan bir arkadasimiz tup bebek tedavisine basladi.onun icin dua edebilirmisiniz.hamilelerin duasi kabul olurmus.duaya cok ihtiyaci var.bircogumuz ayni seyleri yasadik.onu cok iyi anliyorum.dua okuyabilecek arkadaslar begen e basabilirler mi.Elif gurci arkadasin ismi.hepinizden allah razi olsun...

bende okurum ama hangi dua okunuyor söylermisin

bekarken bende izlemiştim... ama şimdi cesaret edemem... hele suda doğum videolarını izlerken çok gaza gelmiştim evlendiğim gibi hamile kalıcam diye diye kaldım :KK9: tabi burda suda doğum yaptıran bi hastane duymadım henüz o ayrı :KK1:

Ataşehir Memorial (İstanbul'daysanız tabi) Suda doğum yapılıyor.FYI

bizde merak ediyoruz bu ayın 30 da yaptıracaz randevu aldık.
nasıl olduğunu üctretinin ne kadar olduğunu filan nasıl yapıldığını filan hiç bilmiyorum merak ediyorum.
biz özel üniversite hastanesine gidiyoruz 15 tl fiyatı... yarın yaptırıcaz kısmetse...
Ataşehir Memorial (İstanbul'daysanız tabi) Suda doğum yapılıyor.FYI
peki fiyat konusunda bilginiz varmı?

romaroma nihayet yaptırmışsın aşını kurtuldun ama okulda yapıldığı için yeterli denmesine bende şaşırdım ablam normalde her sene vurduruyor bulunduğu yerde kadın sağlığı diye biryere gidiyor hersene kemik ölçümü ve diğer konturollerini oluyor orada bu aşıyı her kadının düzenli bir şekilde vurulması gerektiğini söylüyorlarmış oda vurduruyor hamileliğinde de bir doz yeter demişler ben okul dışında hiçvurdurmadım bakalım bana ne diyecekler

romaroma nihayet yaptırmışsın aşını kurtuldun ama okulda yapıldığı için yeterli denmesine bende şaşırdım ablam normalde her sene vurduruyor bulunduğu yerde kadın sağlığı diye biryere gidiyor hersene kemik ölçümü ve diğer konturollerini oluyor orada bu aşıyı her kadının düzenli bir şekilde vurulması gerektiğini söylüyorlarmış oda vurduruyor hamileliğinde de bir doz yeter demişler ben okul dışında hiçvurdurmadım bakalım bana ne diyecekler

evet canım nihayet kurtuldum darısı senin başına artık..ordakilere söyledim herkes 1 ay sonra yineliyor diye ama gerek yok dediler bende bilmiyorum artık bakalım..

sende vurdurunca paylaş canım bakalım ne diyecekler

ya kızlar gece bi sürü normal dogum videosu izledim böyle alttan görünenlerden. düşündükçe içim bi tuhaf oluyor off :KK1:

Ben normal doğum videolarını izleyemiyorum yaaa :KK53:
suda doğumları izledim bende onlarda çok etkileyiciydi.

Canim ayetel kursi ve meryem suresini okursan cok sevinirim.ya da hamilelik icin bildigin baska dua varsa o da olur

tatlım meryem suresi için söz vermiyeyim biraz uzun benimde hatmim var söz verip yapamazsam ayıp olur ama ayetel kürsi okurum 10 tane diğerinide okuyabilirsem burdan yazarım sana bide mesajda okuyan beğensin yazmıştın ben geri dönüp beğenmedim haberin olsun haberin olsun:KK43:

Konu kaynana olunca atladım hemen kızlar:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ayy hepside çok tatlıymış sağlıcakla giyer inşallah..benimde annem resmen çeyiz hazırlıyo ve vermiyorda bana hepsini toparlıyım sonra pohça şeklinde getirecekmiş :)))kayınvalideciğimden daha hiçbir faliyet yok.....gıcık şey almasın zaten ondan gelecek hayır allahtan gelsin...bende aldıklarımı buraya yüklemek istiyorum ama nasıl yapıcamı bilmiyorum söylersen çok sevinirim tatlım :)

Aynen canım benim annemde öyle bugünde almış sayıyor bana şunu aldım bunu aldım diye annecim sağolsun daha bana diyor sen bişi alma ben alırım hepsini gösteriyor banada ama vermiyor seninki gibi bohça yapıp getirecekmiş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Ah bu annelerimiz olmasa napardık bilemem valla şimdiki bebekler ne şanslı ya:KK42::KK42::KK42:
Kayınvaledemi desem oda ördüklerini diyor bir hava atıyor görmeniz lazım kızlar birde bunu benim anneme karşı yapıyor bakalım annmein yaptıklarını görünce surat ifadesini çok merak ediyorum zaten:KK53::KK53::KK53:

hiç utanmıyolarmı acaba?... benim kv daha kaç aylık hamile olduğumu bile bilmiyo... tek bişey sorduğunu hatırlamıyorum... ne benimle ne bebeğimizle ilgili... nefret ediyorum ondan....:KK47:

Valla utanma yok canım benimkide öyle hayatta sormaz sormadıda hamileliğimi öğrendiğimde tehlikeydeydi düşük tehlikem vardı 10gün evde raporlu yattım 3kez aradı başkada aramadı ve gelmedi de bahaneside ev taşıyormuş halbuki raporumun ilk günü o ev taşıyordu ve 2 günde yerlerti gene gelmedi ve 3 ay devam etti düşük tehlikem bir kere sormadı nasıldın bebek nasıl diye sorarsada eşime soruyordu hep sinirden ölürdüm bende.......ve düşük tehlikemi bile bile annesini kardşini yeyenlerini toplayıp yılbaşından 3 gün önce çıka geldiler ellerini sürmediler birşeye ahhh ahhh öyle işte canım şimdi ne yapsa yaranamaz bana :KK53::KK53::KK53::KK53:

komik oluyolar... başka bişey değil... bi çöplerini bile istemiyorum... başkalarının yanında çok mükemmel görünmeye çalışırlar ama... gelinleriyle aralarından su sızmaz... ben hiç lafımı esirgemiyorum valla kusura bakmasın kimse...

bu arada cinsiyetiniz kesinleştimi kuzum... nedir bakalım minik meleğiniz?... prensmi prensesmi geliyo acaba?

Valla bende esirgemedim lafımı bu zamana kadar hala esirgemem ondan diyeceklerini bana değil eşime söylerler :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Başkasının gözünde mükemmel olabilir ama benim gözümde zerre kadar deyerleri yokk maleseffff:KK53::KK53::KK53:

Lyre ; Canım duanı okudumm....

Artık takmıyorum valla çok da tın beni takmayanı ben ne takacam dimi kızlar sizde öyle olun bebişleri düşünün öyle daha güzelll

Son düzenleme:
öncelikle herkese bol tekmeli güzel moralli neşeli bi gün diliyoruummm bugün hava çok güzel istanbulda sanki yaz gelmiş dayanamadık çıktık kuduruk kızımla dışarı, marketimizi yaptık yeni geldik :21:

dr.lar rennie duo fln veriyorlar canım bi danış konuş istersen ama bendede vardı ben nedenini tespit ettim onu ortadan kaldırınca kesildi mide sorunum benimki çaydanmış artık hiç çay içmiyorum zaten asitlileride kesmiştim çok önceden şimdi sorunum kalmadı. düzenli yediğin bazı şeyleri kesip bi kendini dinle istersen belki sende neden olduğunu bulabilirsin :KK54:

tamam canim birde oyle deneyim bakayim

Ben normal doğum videolarını izleyemiyorum yaaa :KK53:
suda doğumları izledim bende onlarda çok etkileyiciydi.

Ben de sezeryan izleyemiyorum yaa.vahset gibi geliyor cocugu annesinden kopartiyorlar sanki.ikisine de hazir olmamiz gerekiyor oysaki.ilk dogumda suda dogum yapmiyorlarmis kesik atmalari gerektigi icin.ikinci hatta ucuncu normal dogumda yapiyorlarmis.bende arastirdim da olmadi...:KK50:

tatlım meryem suresi için söz vermiyeyim biraz uzun benimde hatmim var söz verip yapamazsam ayıp olur ama ayetel kürsi okurum 10 tane diğerinide okuyabilirsem burdan yazarım sana bide mesajda okuyan beğensin yazmıştın ben geri dönüp beğenmedim haberin olsun haberin olsun:KK43:

Tmm canim allah okuyan okumayan herkesten razi olsun.insallah dualarmiz kabul olur da bir arkadasimizin daha evlat hasreti biter...

kızlar ben yaptırdım ve bütün izlenimlerimi paylaşmıştım sonrasında merak eden ark.lar için
bknz. sf.434 :KK9: :KK9:
öpüldünüz :KK54: :KK54:

X