2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

:nazar: hepsi çok güzel canım güzel günlerde giysin kuzucuğun

hepsi birbirinden güzellllllllllllll
huzur içinde sağlıkla kullanınnn annesiiiiiii :-)

cnm dün bende de oldu çikolata yedim fırıl fırıl derdi çikolataymış :KK52:
sende bi dene istersen

ay canım çok güzelmiş bunlar bana da akıl vein önceden yazdım kimse bi şey demedi benimkiler de bunlar
araba pier carden ya 2020 ya da 2080 pişman our muyum değişiyim mi sizce bi de uyku setime yorum istiyorum

Eklentiler

• $untitled.png
    $untitled.png
    20,9 KB · Görüntüleme: 44
  • $V_2030_Force_en_ucuz_pierre_cardin_bebek_arabalar_____pusetler_v_2030_force_3396.jpg
    $V_2030_Force_en_ucuz_pierre_cardin_bebek_arabalar_____pusetler_v_2030_force_3396.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 37
  • $Lesto-Trenli-Bebek-Uyku-Seti-12381.jpg
    $Lesto-Trenli-Bebek-Uyku-Seti-12381.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 30
ay canım çok güzelmiş bunlar bana da akıl vein önceden yazdım kimse bi şey demedi benimkiler de bunlar
araba pier carden ya 2020 ya da 2080 pişman our muyum değişiyim mi sizce bi de uyku setime yorum istiyorum

cnm seninkiler daha havalı güzel :KK31:

oohh hayırlı olsun güle güle giyer inşallah. gaz kaçağına bayıldım :KK1::KK1:

park yatakla arabanın fiyatını öğrenebilir miyim canım. ben de o arabanın siyah beyazına bakmıştım civilde ama aklımda fiyatı kalmadı

araba hakkında bi fikrim yok ama uyku seti gayet güzel canım hayırlı olsun :KK49:

cnm seninkiler daha havalı güzel :KK31:

canım ben seninkilere bayıldım erkek cicleri büyük karizmatik tarzında her şey maşşaal benim uyku setinin turkuaz mavisi vardı ben asıl ona aşık olmuştum da madem kız adetini yapalım dedim

oohh hayırlı olsun güle güle giyer inşallah. gaz kaçağına bayıldım :KK1::KK1:

park yatakla arabanın fiyatını öğrenebilir miyim canım. ben de o arabanın siyah beyazına bakmıştım civilde ama aklımda fiyatı kalmadı

araba hakkında bi fikrim yok ama uyku seti gayet güzel canım hayırlı olsun :KK49:

cnm park yatak 199 tl araba 390 tl peşin oldugundan yüzde 10 indirimide var eminönü de havuzlu handan aldım oraya bi gidebilseniz ne yazılılar var :KK52:
yatak ve araba int 50 tl daha pahalı

canım ben seninkilere bayıldım erkek cicleri büyük karizmatik tarzında her şey maşşaal benim uyku setinin turkuaz mavisi vardı ben asıl ona aşık olmuştum da madem kız adetini yapalım dedim

erkek bebekte pek seçenek yok kızlar öylemi cici biciiii

cnm park yatak 199 tl araba 390 tl peşin oldugundan yüzde 10 indirimide var eminönü de havuzlu handan aldım oraya bi gidebilseniz ne yazılılar var :KK52:
yatak ve araba int 50 tl daha pahalı
hmm anladım canım iyiymiş fiyatları da. oralara gitme gibi bi fırsatım yok burdan idare edicez artık :))

slm kizlar size bir sorum olucak kadin dr um özeldi degistirmek zorunda kaldim baska dr gitim kontrol oldum hic memnun kalmadim normal dogum tarihim 20 sinde 7 ayin bu da bana 7 ayin 3 de dogum tarihi verdi memnun kalmadigim icin hic bir sey sormadim bebegin boyunu soruyorum bu haftalarda ölcüm dogru cikmaz diyor sizce 3 hafta öne atabilme ihtimali varmidir

slm anneler...

sizlere danışayım dedim. kızım bugün çok az hareket etti sadece sabah hissettim sizede oluyor mu normalmi?
ya benimki çok çok hareketli maşallah yarım saat boş durmuyo desem yeridir :21:
ama dr.ların ve başka annişlerin dediğine göre herkeste böyle olmuyormuş daha azda hissedebiliyomuş önemli olan bebişinin norrmal davranışınının bu olup olmadığına kulak vermen. yani hep böyle arada bi vuruyorsa sorun yok demekki senin kuzucuğun çok sakin çok akıllı olucak annesi:KK9:
ama baktın bir gün iki gün hiç sana tekmeliyomuş gibi gelmedi o zaman kalp atışlarını sağlık ocağındaki ebeye bile gitsen hemen dinletiyor rahatlıyosun. hep burdaki hamişlerden duyuyodum ben gittim kalp atışlarını duydumda rahatladım bişeyi yokmuş bebişimin fln diye. evhamlılık hepimizde var yani genelde oluyo böle kuzum :KK54:

Son düzenleme:
canım bazı günler benimki de çok az hareket ediyo tatlı da kar etmiyo içini ferah tut

slm kizlar size bir sorum olucak kadin dr um özeldi degistirmek zorunda kaldim baska dr gitim kontrol oldum hic memnun kalmadim normal dogum tarihim 20 sinde 7 ayin bu da bana 7 ayin 3 de dogum tarihi verdi memnun kalmadigim icin hic bir sey sormadim bebegin boyunu soruyorum bu haftalarda ölcüm dogru cikmaz diyor sizce 3 hafta öne atabilme ihtimali varmidir

doktorlar farklı tarih verebilir, ama sonuçta doğum zamanını bebek belirler :KK53: canı ne zaman gelmek istiyosa o zaman gelir. şayet sezeryan planlanmıyorsa.

benim doktorum da beklenen doğum tarihi 7si gibi demişti ama, son adet tarihine göre dedi. fakat benim son adet tarihiyle bebeği yaptığımız günün arasında uçurum var.
bebeği yaptığımız tarih diyorum çünkü ilkinde tuttu bizimki.

bu durumu anlatınca doktor da haliyle 2 hafta bekleme payı veriyorum dedi.
bi aksilik olmazsa normal doğum istiyorum, doktorum da normalden yana.

boyu için de doğru demiş. benim doktorum da kilo ve boy ölçümünün 7. aydan sonra daha net vereceğini söylemişti.
tabi her doktora göre değişebilir bu düşünce, bunu da atlamamak lazım..

kızlar bende bugün şeker yüklememi yaptırdım sonucumuz iyi çıktı birde daha önceki yazılarımda yazdımmı hatırlamıyorum benim üçlü testim kötü çıkmıştı dawn sendromu riski çıktı buugün doktorum dediki benim testyaptırdığım dönemde bir çok kişinin testi öyle çıkmış makinadan kaynaklandığını söyledi bundan sonra sen ultrasona bak dedi ultrasonumuzda temiz çok şükür bilmiyorum inşallah bebeğim iyidir

sürekli ates olcup duruyorumm az once nane lımon ıctımm gunde 1-2 bardak sorun olmaz yazıyor netteee:26::26::2::2:cok kotuyum esım acıle gıtsekmı dıyıp duruyorr bebegımn harketlerı yerınde ama arada bır rahım ustunden vuruyor normalmı sızce yaaaaaaaaaaa:18::18::18:dıyorum orada yeryok :44:tam rahım ustunde sert sert vuruyorrrr:KK17:yukarda olması gerek olmazmı kı yafffffffffff:26::26:
size bır sorayım dedımm sımdı gerı yataga donuyorumm gorusmek uzereeeeeeeeee
:KK55::KK55:

selam kızlarrr:KK3: ben de katıldım aranıza... bu topiği yeni gördüm çok fazla int girme fırsatım olmuyo calışıyorum onun dısında ev işleri falan fırsat kalmıyo:KK52: b
benim de bi oğluşum olcak inşallah:KK16:
bir de fazla kilo aldım galiba yaa:KK49: canım sıkılmaya basladı 7.5 kilo oldu yaa 51 kilo basladım 58 olmusum

kızlar bende bugün şeker yüklememi yaptırdım sonucumuz iyi çıktı birde daha önceki yazılarımda yazdımmı hatırlamıyorum benim üçlü testim kötü çıkmıştı dawn sendromu riski çıktı buugün doktorum dediki benim testyaptırdığım dönemde bir çok kişinin testi öyle çıkmış makinadan kaynaklandığını söyledi bundan sonra sen ultrasona bak dedi ultrasonumuzda temiz çok şükür bilmiyorum inşallah bebeğim iyidir

iyidir bebişim merak etme için ferah olsun :KK16:

selam kızlarrr:KK3: ben de katıldım aranıza... bu topiği yeni gördüm çok fazla int girme fırsatım olmuyo calışıyorum onun dısında ev işleri falan fırsat kalmıyo:KK52: b
benim de bi oğluşum olcak inşallah:KK16:
bir de fazla kilo aldım galiba yaa:KK49: canım sıkılmaya basladı 7.5 kilo oldu yaa 51 kilo basladım 58 olmusum

hoşgeldin sefa getirdin cnm :KK16: amannn canın sağ olsun bebelerimiz doğunca veririz kilo dediğin nedir ki allah başka dert vermesin :KK31:

X