2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
arkadaşlar kimler var burada bilmiyorum ama duydunuz mu chicconun depo günleri varmış biz dün akşam gitme gafletinde bulunduk da faciaydı,

bbu arada br fikir verin çok uyuz oldum, aile sağlığı merkezinde yapılan tahlilleri dr a mailledik-ki mailleyeceğimizden haberi vadı ertesi gün aradım hastaneye not bıraktım ama daha 3 gündür arayıp sormadı dr, daha önce de böyle birşey oldu, arayıp carlayacağım da ölçüyü kaçıırım diye korkuyorum, bir de pbe detaylı usg sonuclarını göndereceğim hiç değil ikisini beraber arayayım diyorum ama yine de boşvermişliklerine uyuz oldum yaa

kızlar 22.haftaya girdim ben ve doktorum ayrıntılı ulturason a girmemi istedi.sizlerinde doktorları istedimi ?herşeyin yolunda olduğunu söyledi aynı zamanda da bu ayrıntılıya sorun olanlar girmez mi sadece

tüm gebelerin girmesi gereken rutın taramalardan birisi bebeklerimizin organlarını uzuvlarını değerlendiriyorlar görünebilir anomalısı varmı yok mu değerlendiriyorlar kalbını akcıgerlerını damarlarını,damar cıkıslarını kac tane olduklarını beyındekı ventrıkullerın genıslıklerını kalp odacıklarını .. vs

ay düşünüyorum düşünüyorum bi türlü akıl edemedim:) bugün niye kimse yok burda acaba diye :) eee tabi evde olan hafta sonu olduğunu geç farkediyo:)) hormonlarım çooook bozuldu sanırsam:)

Bugün bütün temmuz anneleri gezmelerde anlaşılan
Bense çok yoğun yorucu ve stresli bir iş günü geçiriyorum. Daha 2 saat var
Bugün bir arkadaşımın da hamile olduğunu öğrendim. Çok heyecan verici o da kasım annesi olucak inşallah
Hepinizi öpüyorum canlarrr.

ay ben öyleyim şu birkaç gündür, hele dün sabahtan akşama saçlarım diken diken gezdim, bir negatiflik bir uyuzluk bir asabiyet allahım bebişimi koru, kv zaten fiks uyuz annemin gönderdiği bebiş eşyalarına baktı ve hepsine bir bahane buldu uyuzzzz...kendisi daha bir şey almış değil ayrıca[/QUOTE]

ayy almasın daha iyi yaa bizimki alıyoda noluyo alabaş alabaş şeyler bebeğim doğunca üzerinde görmeyince anlar da daha almaz umarım...

ayy almasın daha iyi yaa bizimki alıyoda noluyo alabaş alabaş şeyler bebeğim doğunca üzerinde görmeyince anlar da daha almaz umarım...[/QUOTE]

benim Allaha şükür zevkimiz çok benziyor şimdiden aldıkları ve yaptıkları çok güzel

Biz geldik geç oldu ama geldik kızçemle
Eşim arkadaşlarıyla 2 günlüğüne İstanbul'dan uzaklaşınca
biz de anneannemiz ,dedemiz ve dayımıza sürpriz yaptık.Onlarla
dolu dolu haftasonu geçirmek için babamıza izin verdik.Aslında
biz de izin olmaz babamız çok çalışıyor ve her şeyi hakediyor.
Durumla bize yarıyor.Annemin,babmın ve erkek kardeşimin
kıymetini biliyordum ama evlenince bu 10 kat daha arttı.Şimdi
bir de anne adayı olunca kıymetin katsayısı aldı başını götürdü.
bugün lise arkadaşlarıyla harika bir kahvaltı yaptık sonrasında da Eminönünde
gezdik doyasıya kızlar ben resmen çıldırdım.Kahveci kuru mehmet sokağına bir girin
bir daha çıkamazsınız.Allah'ım orada ne kadar güzel bebişler için sepet,magnet çeşitleri,
bebek şekerleri,çikolatalar,tüller,baby shower için bir sürü ürün,süsler ve daha birçom şey
Ben fikir edindim ama yine de mutfağım için bir sürü şey aldım
Çok güzel bir haftasonu oldu şimdilik daha pazarı varBu arada babamızı da çok ama
çok özledik o da bizi.Bir daha ayrı kalamayız herhalde her dakika telefondayız.Allah'ım başımızdan
eksik etmesin(amin)
Dularınızı okudum kızçeler Allah'ım kabul etsin...
İyi geceler kuşlarımmmmmmm

benimde evimde iki kedim var,her gören şok oluyor,bebek doğunca bunlar nolucak diyorlar,sanki paket yapıp dışarı atabilecekmişiz gibi :)

benimde sat:15.10.2012
doğum tarihi:22.07.2013
birinci bebiş
kız
izmir-bornova
özel doktor( hüseyin ceyberi)
hastane:kent hastanesi
muhtemel isim:lal

benide eklerseniz sevinirim

Kızlar listeye benide eklermisiniz?i
sat:21.10.2012
doğ.tarihi:28.07.2013
bebeğim kız ve ilk bebeğim.
istanbul medipol düşünüyorum doktorum nihal karakaya...

Son düzenleme:
graf benide eklermisin ilk bebeğim yaşım 24 kızım olcak inşallah adı tanem sat:3 ekim doğum:10 temmuz olcak inşallah

Şimdiye kadar hiç koymamıştım oğlumun fotosunu bu geçen ayki görüntüsü bende paylaşayım dedim Bende pipi göremedim ama doktorumuz kesin erkek dedi
Eki Görüntüle 639896

kızlar 22.haftaya girdim ben ve doktorum ayrıntılı ulturason a girmemi istedi.sizlerinde doktorları istedimi ?herşeyin yolunda olduğunu söyledi aynı zamanda da bu ayrıntılıya sorun olanlar girmez mi sadece
tatlim ayrintili ya bildigim kadari ile herkesin girmesi gerekiyor dr söylemez olursa da bence yapilmasi gereken bi kontrol.
bebegin organlari kemikleri damarlari na kadar herseye bakiliyor gelisimi gösteriliyor.. bende gecen hafta girdim normal ultrasondan farkli cok daha fazla dügmeleri var :)
ölcümü daha detayli biz hatta büyük ekranda izledik sunum seklinde..

grafcigim semt ve hastane butonu eklemissin ama benimki kimseye fayda etmez saniyorum :)
isvicredeyim malum :)

Selametli güvenilir, Allah yoluna kendini adayan insan,
Cennette son nur ,
Hazreti Ömerin azatlı bir kölesinin ismi ,
Eslem kendini tümüyle Allaha adamış bayan,teslim olan demektir .
hatta
dursun ali erzincanlının okuduğunda eslemler geliyor derken bayanı anımsatmaktadır

müslümanların ilk sancaktarı ve peygamberimizin medineye hicretinde şehre girerken devesinden tutan sahabenin adıdır.

şeklinde bir takım bilgiler edindim ama bu bilgilerin doğruluğunu da araştıracağım
zaten babasına da ablasına da çok uygun bir isim
ne dersiniz hoş değil mi?

slm ne güzel isim bulmuşsun benede bulmuştum ama emin değilim bende kızıma yağmur diyorum ama çocuğa doğa isimleri koymak iyi değilmiş
bakalım araştırıcam bende

eslem diye küçük bir kıZ tanıyorum adı gibi kendi de farklı çok tatlı bir kız değişik bir havası var. Bence güzel bir isim Koyabilirsin bence canım

slm ne güzel isim bulmuşsun benede bulmuştum ama emin değilim bende kızıma yağmur diyorum ama çocuğa doğa isimleri koymak iyi değilmiş
bakalım araştırıcam bende
Yağmur bana hep hüzünlü romantik geliyor, ama doğa ırmak nehir çok canlı geliyor neden iyi değilmiş acaba koymak

bencede güzel isim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…