2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

valla ben sordum benden mi kaynaklanmış yediklerimden falan dedim yok dedi öyle bişey değilmiş, anne karnındayken yapılacak bişey yokmuş geçmezse.. seninki de hayırlı olsun canım totolarını yerim ben onların

insallah bi daha ki kontrolunde iyi haberler alirsin canim ici i ferah tut iyi dusunelim ki iyi olsun
amin amin çok sağolun. pek kötü de düşünmek istemiyorum ama insanın canı sıkılıyor işte ister istemez..

Allah hepimize hayırlı dogumlar hayırlı sağlıklı bebeler versin inşallah

Geçmişi okudum şimdi alışverişe başlamışsınız çoğunuz arkadaşlar. Özendim

Ben henüz içinde; eldiven,bere,zıbın,patikli altlık ve body si olan bir hastane çıkış seti aldım. Bİr de ateş ölçer o kadar

Şimdilik bebişimin hiçbir eşyası yok. Ben Allah nasip ederse 22. haftadan sonra başlamayı planlıyorum. Hem maaş ta yatıyor

Kirada olduğum için bebek odası da almayı düşünmüyorum sadece park yatak ve küçük bir dolap alacağım.

Rabbim bebişlerimize kullanmayı nasip etsin sağ salim gelsinler İnşallah

canım antalyada mısın hangi doktora gidiyorsun birincinini güvenirliği yüzde 90 iken ikinci için yani sonraki test için çok daha düşük diyorlar bence doktorunla iyice konuş

canım bir ay sonra güzel haberlerle geleceğini hissediyorum içini ferah tut

Kizlar minnos kizimin odasina zebra perde diktirecegim.altina fon guneslik gerekirmi.brilant in pembe bi modeli var ayiciklli cok guzell 150 tl diyorlar ama.sizin fikrinizi aliyim dedim.

zebranın altına güneşliğe ihtiyaç olmuyor canım

Olur oluurr bi sürü eşyası olur bebişin. Biranda bi bakmışsııın evin her yeri onun eşyaları
Bize yer kalmıycak onlardan valla

merhaba bebeğiniz erkekmiş belirtileriniz neydi diğer erkek bebek anneleride cevaplarsa sevinirim
Canım benim çok çok aşırı bulantım olmadı. Kusmamda olmadı ilk aylar. Tatlı şeyler yiyemiyorum hiç. Daha çok tuzlu ekşi şeyler seviyorum. Çok küçük bir karnım var. İlk aylar göğüslerim aşırı acıdı. Hatta daha yeni geçti acısı. Yani bunlar belirtiden sayılır mı bilmem ama böyle şeyler yaşadım. merak ettiğin bişey varsa söylerim yine

Canım içini ferah tutmaya çalış. Bir dahaki kontrolde birşey kalmaz inşallah. Dualarımız seninle ve oğlunla. Gitmeden bir daha hep beraber dua edelim senin için emi.

üzme kendini hayırlısıyla inşallah sağlıklı bir şekilde doğar ameliyeta gerek kalmaz oğluşunun keyfşni çıkar:))

Son düzenleme:
ya benim bir kızım var dr bunada %90 kız ama çarşamba günü kontrolum var ozaman kesinleştiricem dedi benim kızımda miğde bulantım olmadı ama kızdı bunda asırı acıktım canım ekşi elma ve ekşi şeyler çekti gören karnın sivri diyo göğüslerim çok buyudu hatta uçalrı karardı bir türlü inanamıyorum kendimi istem dışı erkeğe çok hazırlamısım sen kaçınncı haftada cinsiyeti öğrendin bana 17 haftalığa yakındı kız dedi

oglusumla anne annemısde dık dungece geldık bgnde eltımde toplantı vardı ordaydık derken yemegı pısırdık 2 dk ugradık yanınıza kv ankaraya gıdıyor gorumcmeın yanınaa bır hafa fılan yanlızız kocıslee ve melegımleeeeeeeeeeeeeeeee ee bıs ıyıyıızz sukur!!!artık oglumun tekmelerını ayaktaykende hıssedıyorummm bgn asırı bır kasık agrım vardı oda bebek buyudugu ıcın oluyormuss sanırımmcok sukur artıkkk ıyıce belliiiiiiii ben burayıma anne diyorrrrrsizdede basladımı kasık agrısı kızlarrrrr bu arada cuma ya ne kaldıkı canım dr ablamıza gıdecegızzzzzzz oglumlaaaa

Canım çok sıkkın kızlar ya! Bugün kötü bir haber aldım. 14 aylık erkek yeğenim var doğduktan 1 ay sonra kasık fıtığından ameliyat oldu. Bugün yine farketmiş abimler doktora götürmüşler hemen. Yine ameliyat olacakmış. Öyle üzüldüm ki bir de yanında değilim onların. aramızda 9 saat var. kızım da etkilendi herhalde sabahtan beri hiç hareket etmiyor. o yüzden bugün hiç keyfimiz yok yatıyoruz sürekli.

Ben 16.haftamda öğrendim cinsiyetini. Banada herkes kızın olcak senin popon büyüdü tatlı yemiyosun falan diyordu. Bende öyle olduğuna çok inanmıştım.Hatta çin takvimi rus takvimi hepsinde kız çıkıyordu Bu belirtilere çok inanmamak lazım ben onu anladım. Yaşadığımız şeyler bünyeyle alakalı bence. her hamilelikte farklı oluyor zaten.

canım kafana takma doktor sana açıklar herhalde bu testlerin birinde iyi çıkmıyorsa diğerinde riskli çıkıyor buda bir sorun var demek değil hiç canını sıkma banada dediler iklide diğerlerini yaptırmadım ama çok sıkıntı yaptım kendime dudaklarım hep yara oldu düşünmekten hiç darlanma allaha güven allah büyüktür doktorunda sana bir yol gösterir sanırsam doktoruna güveniyorsan da sorun yok

işin kötüsü dr uma güveniyorum oda kız dedi buyuk ihtimalyanılma olmuycak hayırlsı olsun artık baska çocuk düşünmediğim için ikisinide tatmak istedim

benimde aynı şekilde geçiyor hamileliğim ama kız dedi doktor demek herkeste farklı oluyormuş kız erkek belirtisi eğer öyleyse:))

kızlar allah hasta olanlara şifa bebişlerimize sağlık sıhat ve hepimize sağlıklı bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin

Ah canım yaa çok üzüldüm. geçmiş olsun. inşallah iyileşir minik meleğiniz. Rabbim çözümü olmayan sıkıntı yaşatmasın kimseye. İnşallah bu kez çok çok iyi olur bebişiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…