2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canım okudum duana Allah kabul etsin inş
Nasılsınız kızlar anca girebildim işler yoğun malum geçici vergiler son günü yorgunluktan bittim artıkk akşam olsada evime gitsem diye bakıyorum saati

Son düzenleme:
cnm benim mutfk perdelerim zebre altına güneşlik gerekmiyor alıcğın yere sor içeriyi gsterirmi ışık yanınc diye hatta elini altına koyup gün ışığına doğru tut anlarsın gösterip göstermediğini :KK54:

yarın sabah tetanoz iğnesi olucam :18:

ben geçen hafta oldum.. 3 gün kolum çok ağrıdı inş. seni çok etkilemez herkesi etkilemiyomuş..

benim kararsız kaldığım konu beşiği büyüyen mi yoksa daybed tarzı beşikler var ondan mı olsun ikiside çok güzel ikisininde farklı avantajları var uzun ömürlü olması için büyüyenlerden olması lazım ama diğeride çok hoş görünüyo 4 yaşa kadar kullanabilr ve az yer kaplıyo eğer bi kardeşi olursa :) onun yatağı da orda olacak.. gibi gibi bi sürü soru işareti var bilemedim yani..

Ben kesin kararlıyım büyüyenlerden olacak yatağı, dolabı da biraz içi geniş sonra da kullanabileceği şekilde olacak. Kardeşi de olursa zaten mecbur onun eşyaları için farklı bi dolap alınır mutlaka ama kızım buunu uzun ömürlü kullansın istiyorum. Beyaz bakıyorum hep bu arada.. Sade bi takım olmalı..

Maşallah canım yaa.. ne güzel!! bende acaba daha erken mi falan diye dolanıyorum ölee ortalıklarda.. Özendim sana bak şimdi:) biz bebek arabasının siparişini verdik sadece..Concord neo alıcaz inşallah. şöyle bi 350 tl civarıda kıyafet hastane çıkışı vs. aldık o kadar..
E almissin ya tatlim sende.ben kraft twist rlx aldim arabayi.az kalmis annesi alirsin yavas yavas.
cnm benim mutfk perdelerim zebre altına güneşlik gerekmiyor alıcğın yere sor içeriyi gsterirmi ışık yanınc diye hatta elini altına koyup gün ışığına doğru tut anlarsın gösterip göstermediğini :KK54:

yarın sabah tetanoz iğnesi olucam :18:

Ya tereddut ettim bosluk felan kalirsa diye malum gece felan yari ciplak emzirecez aglayinca:KK9:iyica bakayim ona

Merhaba Kızlar Allah nasip ederse bende temuz annesi olucam.. Hazırlıklara başladınız mı hiç; başladıysanız neler aldınız? bebek odası bakanlar var mı??

Başladık başladık canım.:KK1::KK1:
Kıyafet olarak epey bişey aldık.
Büyük eşyalarada önümüzdeki ay başlıyoruz inşallah. Çok heyecanlıyım o yüzden :KK16:

Kizlar minnos kizimin odasina zebra perde diktirecegim.altina fon guneslik gerekirmi.brilant in pembe bi modeli var ayiciklli cok guzell 150 tl diyorlar ama.sizin fikrinizi aliyim dedim.

Canım onların altına güneşlik konmuyor. Sadece zebra perdeyi kullanıyorsun. Benim mutfağımda da var.

bunlar her bebekte farklılık gösterebilir elbette... annesütü çok önemli ama yine söylüyorum ya memeden emmesi herşeyden sağlıklısı... biberonu da anneyi emer gibi emicek emmeden çekemez ki içindeki mama veya sütü... herşeyin hayırlısı olsun... zor iş evlat sahibi olmak... huysuz çocuklarımız olmasın inşallah... bol bol annesütü alabilrsinler ki sağlıklı olsunlar dilerim...

Aminnn inşallahhh :nazar::nazar:
Bende hiç emmemişim anne sütü.İlk çocuk olmamın şanssızlığı herkes karışmış anneme. Sonrada emmez olmuşum zaten.
Kardeşimse bir buçuk yaşına kadar emdi. Annem kendi bildiği gibi baktı ondan diyorum bende :KK1::KK1:

Hayirli olsun canim.benim bebek odasini enistem yapacak mobilyacidir kendisi.arabasi sallanan besigi kiyafetlerinin cogu ates olcer felan hepsini aldim.arabada prenses var yazisi bile aldim kizz:KK9:bi kizim eksik.1 ay sonra odasi da gelince bakim esyalarini da alacagiz.geri kalan 3 ayi usul usul bekliyecez:KK1::emir_bebek::emir_bebek::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Benim eniştemde mobilyacıdır ama hiiiççç beklemem ondan mobilya falan. Kendi evine bile yapamadı bana hiç sıra gelmez heralde :KK1::KK1:

benim evim küçük olduğu için yatak odama bebek yatağı alıcam sadece şimdilik evimiz 2 sene sonra biticek o zaman artık alırım napim :KK43:

Canım bende fena grip oldum doktor bana duocid diye bir antibiyotik verdi. Bebeğe bir zararı yok dedi banada[/QUOTE]

inşallah bir şey olmaz bebişimize :KK70:

benim evim küçük olduğu için yatak odama bebek yatağı alıcam sadece şimdilik evimiz 2 sene sonra biticek o zaman artık alırım napim :KK43:
Olsun ne güzel kendi evine istediğin gibi herşeyi yaparsın. Ben kiradayım o yüzden alacağım şeyleri uzun uzun düşünmeden almak istemiyorum.Taşınırsam kolay taşınsın mobilya ziyan olmasın diye.

Canım bende fena grip oldum doktor bana duocid diye bir antibiyotik verdi. Bebeğe bir zararı yok dedi banada

inşallah bir şey olmaz bebişimize :KK70:[/QUOTE]

Az önce bende kuzenimle konuştum bu konuyla ilgili. Kızını doktora kontrole götürdüğünde doktor ilk önce kuzenimin sağlığını ne yiyip içtiğini soruyormuş. Sonuçta biz sağlıklı iyi olmazsak bebişlerimiz nasıl olsun dimi. Doktorlarda bile bile zararlı şeyi vermezler heralde. Bende çok rahatsız olmuştum içerken ama bugün kuzenimle konuşunca çok rahatladım :KK16::KK16:

Başladık başladık canım.:KK1::KK1:
Kıyafet olarak epey bişey aldık.
Büyük eşyalarada önümüzdeki ay başlıyoruz inşallah. Çok heyecanlıyım o yüzden :KK16:

Canım onların altına güneşlik konmuyor. Sadece zebra perdeyi kullanıyorsun. Benim mutfağımda da var.

Aminnn inşallahhh :nazar::nazar:
Bende hiç emmemişim anne sütü.İlk çocuk olmamın şanssızlığı herkes karışmış anneme. Sonrada emmez olmuşum zaten.
Kardeşimse bir buçuk yaşına kadar emdi. Annem kendi bildiği gibi baktı ondan diyorum bende :KK1::KK1:

Benim eniştemde mobilyacıdır ama hiiiççç beklemem ondan mobilya falan. Kendi evine bile yapamadı bana hiç sıra gelmez heralde :KK1::KK1:
Benim butun mobilyalari enistem yapti.odaya da sadece malzeme parasini alacak.1200 felan tutar en fazla.

Benim butun mobilyalari enistem yapti.odaya da sadece malzeme parasini alacak.1200 felan tutar en fazla.

Ne enişteler var maşallah :KK9::KK9:
Çok iyi olmuş senin için. Güvenilir yerden gelicek mobilyalar. için rahat kullanırsın hiç olmazsa

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucaktı, benim beklenen doğum 26.07,2013 , yapılan 2 li test normal çıktı ama dörtlüde 1.80 değer le risk var dedi doktor napmalıyım sizler de nasılsı acil cevap kafayı yicemmm

Bende temmuzda dogum yapcam insallah!!!!
Cinsiyet belli degil daha. Iki hafta sonra ogrencez.

TAKIPTEYIMMMMMMMMMMMMMMMM :KK51:

E almissin ya tatlim sende.ben kraft twist rlx aldim arabayi.az kalmis annesi alirsin yavas yavas.

Ya tereddut ettim bosluk felan kalirsa diye malum gece felan yari ciplak emzirecez aglayinca:KK9:iyica bakayim ona

cnm tamamen perde kumaşının kalitesi ile alakalı ben bastım parayı aldım perdeyi keten perde gibi töbe göstermez içeriyi eşim takıntılıdır perde konusunda çünkü :KK19:

selam kızlar dua okuyanların ağzına sağlık Allah razı olsun...

bugün ayrıntılı ultrasonum vardı, bebeğimin böbreklerinde 5mm lik su toplanmış, doktor daha fazla çogalırsa dogumdan sonra bebek ameliyat edilir dedi
ama şimdi bişey demek istemiyorum dedi..
takip edicekmiş işte..
dua edin kızlar inşallah bi ay sonraki kontrole kadar bişeyi kalmaz bebişimin. bu arada oğlum oluyor inşallah, pipisini de ben göremedim ama olsun..

bugün ayrıntılı ultrasonum vardı, bebeğimin böbreklerinde 5mm lik su toplanmış, doktor daha fazla çogalırsa dogumdan sonra bebek ameliyat edilir dedi
takip edicekmiş işte..
dua edin kızlar inşallah bi ay sonraki kontrole kadar bişeyi kalmaz bebişimin. bu arada oğlum oluyor inşallah, pipisini de ben göremedim ama olsun..

insallah bi daha ki kontrolunde iyi haberler alirsin canim ici i ferah tut iyi dusunelim ki iyi olsun

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucaktı, benim beklenen doğum 26.07,2013 , yapılan 2 li test normal çıktı ama dörtlüde 1.80 değer le risk var dedi doktor napmalıyım sizler de nasılsı acil cevap kafayı yicemmm
Canim ben ikili test yaptirmadim ucluyu de bu gun verfim sonuclar cikmadi.doktorun bilgi vermedimi sana.baska bi doktora goster bence sonuclarini.hemen amniyosentez felan yaptirma.bazi degerler yuksek de ciksa onemsiz ya da yanlis olabiliyomus.sikma canini insallah bisey cikmaz.

Hayirli olsun canim bi solukta dogur insallah:emir_bebek:
cnm tamamen perde kumaşının kalitesi ile alakalı ben bastım parayı aldım perdeyi keten perde gibi töbe göstermez içeriyi eşim takıntılıdır perde konusunda çünkü :KK19:

Ya bunun aralar acik oldugu icin arasi gorunurmu diye sordum yani.kumasi kalin gibiydi.neyse deniyecez artik:KK51:

Hoşgeldiinn aramıza :KK16:

takip edicekmiş işte..

Canım hiiiçç sıkma sakın canını. Bi dahaki kontrolünde inşallah daha güzel haberler alıcaksın.
Önlem almak amaçlı bişey söyledi mi peki doktorun? Ne yapıp yapmaman gerekiyormuş??
Bu arada hayırlı olsun oğluşun oluyormuş:nazar::nazar: Bende görmedim pipisini doktorun sözüne inandım. Birde ayrıntılıda da erkek derse tam olucak

X