2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
herkese günaydın bu arada ebetmi duanı okudum.Allah Kabul etsin!!
yaaa benim sabha kalktığımdan beri başım ağrıyor..hap içmek de istemiyorum..nasıl geçer acaba işteyim şu an.

Eki Görüntüle 635528

annişler bu maskoda olan bır urun cok begendım
birdahaki ay bunu alıcas kısmetse tabı yerındede beğenirsem
biz cok beyenfık babamızla sızce nasıl?

Merhaba, odayı çok beğendim. Fiyatını biliyor musunuz? Bir de hangi firma yazarsanız sevinirim. Alırsam tam takımı alamam oda küçük çünkü. Beşik, dolap ve duvar rafı olabilir.

Teşekkürler

kızlar kim sormuştu hatırlayamadım ama duvar kağıdı sormuştu bi arkadaş geçmişede bakmaya üşendim :) o firma ile bugün toplantımız var sorunuz varsa duvar kağıtları ile ilgili sorabilirim :)

Ben sormustum canim.hava alip almadigini,bir de sokerken duvara zarar verip vermedigini sorma imkanin olursa yeterli.enistem duvar kagidini soktururken kapa sivaya kadar kavlamis duvar da.malum kiraciyim ben de.:18:
Soramazsan da canin sagolsun tatlim

günaydın güzel anneler ve bebekleri :))
güzel, sağlıklı ve afiyette bir hafta dilerim herkese..
ebetmi canım duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
sevgiler..

Merhaba, odayı çok beğendim. Fiyatını biliyor musunuz? Bir de hangi firma yazarsanız sevinirim. Alırsam tam takımı alamam oda küçük çünkü. Beşik, dolap ve duvar rafı olabilir.

Teşekkürler

merhaba
4400 tl yazıyor sıtesınde
linkini ekliyorum buradan bakabilirsin maskoda yerı
ama daha önce mobılya yaptırdıgımız yerede sorucam modelı verırsem onlar uygun fıyatlı yaparlar diye düşünüyorum
2500 dan sonrası benı aşar çünkü ama dediğin gibi bütün zımpırtaları almaya gerek yok
dolap beşik şifonyer yeter
Style Wood firmasının satışını yaptığı Stylewood - Cana Bebek Odası ürününü inceleme sayfası | MASKO MOBİLYA KENTİ

herkese günaydın bu arada ebetmi duanı okudum.Allah Kabul etsin!!
yaaa benim sabha kalktığımdan beri başım ağrıyor..hap içmek de istemiyorum..nasıl geçer acaba işteyim şu an.

sade bir türk kahvesi beni rahatlatıyor kesiyor baş ağrımı sende dene istersen

evet sordum. 2 çeşit duvar kağıdı var biri hava aldırıyor şöyle ki ortamdaki sigara yemek kokusunu içine çekiyor hapsediyor odaya vermiyor dedi. diğeride normal duvar kağıdı o koku çekmiyor dedi. ikiside silinebiliyor. sökerkende eğer duvar eski ise alçı duvar değilse ve daha önce üst üste boya yapılmışsa yüzeyi bozuksa ona kağıt olmuyor düzgün durmuyor. ama duvar pürüzsüz ise alçı duvar ise gayet düzgün duruyor ve sökülünce zarar vermiyor dedi. zaten o duvar kağıdı sökülünce altında bi kağıt daha kalıyormuş düz beyaz kağıt o kağıdı da ıslak bezle silince çıkıyormuş ben ustanın yalancısıyım cicim :)

Son düzenleme:

Sagol canim cok makbule gecti.onumuzdeki aya kadar karar verip baslariz artik.

günaydın güzel anneler ve tatlı melekleri umarım herkes iyidir. kızlar aranızda benim gibi diş problemi nedeniyle antibiyotik kullanan varmı? diş dr gittim dişeti iltihabı dedi ve antibiyotik verdi ordan kendi dr gittim ilacı gösterdim çok rahat kullanabilirsin dedi. aksine kullanmazsan bebeğe zararı var dedi ama sonuçta antibiyotik. eşim kafamı şişirdi cumadan beri kullanma bebeğe bişiy olacak diye benide arada bıraktı benim gibi antibiyotik kullanan varmı aranızda?

Benim dislerim agriyor canim.dolgularimi yaptirmadim bu gun yarin diye.hamile kalinca da hic yaptiramadim.doktoruma sordum.tedavi yaptirabilirsim dedi.ama ne ilac verirlerse bana sor dedi.

merhaba, istersen provit IgG multitabs kullanayım mı diye bir danış doktoruna ben elevit içememiştim bu daha iyi diye vermişti doktorum ve bir kilo bile almadım

bende kullandım antibiyotik diş için değil fakat bronşit için. önce kendi doktoruna bi sor istersen ben sordum kullan dedi onun üsütüne kullandım. ama bol yoğurt ye bi yerde okumuştum yoğurt ilacın yan etiksini engelliyormuş

günaydın kızlar...

iki gündür bebişimin hareketlerini hissetmiyorum normalmi? önceden hergün hissederdim ama ufak tıktıklarda olsa duyardım. dün bütün gün uzandım belki hissederim diye yok....

nesli sıkıntı yapma sakın...
ben ilk 3 ay içinde (yani en önemli dönemde) antibiyotik kullanmak zorunda kaldım... yaklaşık 1 ay kadar... hamilelikte kullanılabilen antibiyotikler var, bunlar bebeğe ulaşmadan böbreklerden atılıyor... ekstra yapman gereken tek şey biraz daha fazla su içip hızlıca vücudundan atmak olacaktır... eğer antibiyotik kullanmazsan o enfeksiyon vücuduna yayılıp bebeğe ulaşıp, ona mikrop bulaştırma riski var ve emin ol bu çok tehlikeli... hem kadın doğumcun hemde diş doktorunla birlikte en doğru yolu izleyebiliceğinden emin olabilirsin... dişlere müdahale için ikinci 3 aylık periyodu önerirler (yani 3-6 ay arası)... ben doğum sonrasına erteleyenlerdenim...çünkü diş hekimim başka bir şehirde ve benim dişlerimdeki sıkıntı uzun süredir tedavi edilen-epeyce detaylı bir sorun... bu yüzden doktor da değiştiremiyorum...

İnceliyorum, çok teşekkürler

kızlar tünaydın...
bugün pek bi yorgun uyandım... hafta sonu ablamlar bizdeydi minik yeğenim 40 uçurmaya teyzesine gelmişti (şehirdışından) yemekti gezmekti bebek bakmaktı derken hoşafım çıkmış... ama çok eğlenceliydi... bu sabah da kocacım sağolsun beni uyandırmamış kahvaltı hazırlamam için... giderken öptü öyle uyandım (9,30'da) yoksa hiç dinlenemezmişim... kalktık, kızımla kahvaltımızı yaptık, ilacımızı içtik, geçtik tv karşısına... ama aklımıza takılan bişey var iki gündür... kızımızın adı 3 yıldır belli... ZeynepSu olucak Allah izin verirse... ama kocam diyo ki kimse ZeynepSu demez, Zeynep derler... hakkatten de öyle... annem bile cinsiyetini öğrendiğimizden beri Zeynep'in karnını doyurdunmu? diyip duruyo... yani sanırım biz kızımıza yeni bi isim aramak durumunda kalıcaz... iki isim istiyoruz... ikisi birlikte kullanılsın istiyoruz... isminin anlamı da karakterine olumlu etkileri olan bişey olsun istiyoruz... çok mu şey istiyoruz acaba yaa... isim önerileri olan varmı ki?

Benim dislerim agriyor canim.dolgularimi yaptirmadim bu gun yarin diye.hamile kalinca da hic yaptiramadim.doktoruma sordum.tedavi yaptirabilirsim dedi.ama ne ilac verirlerse bana sor dedi.

dr banada istediğini yaptırabilirsin dedi ama insan tereddüt ediyor yinede.

dişçiden çıkar çıkmaz kendi doktoruma gittim kulan sıkıntı olmaz dedi cumadan beri kullanıyorum zaten yoğurduda dediğin gibi bol yemeye çalışayım teşekkürler:)

dr da bana öyle dedi zaten eğer kullanmazsan bebeğe çok fazla zararı var bilmen gerekiyor dedi. bir hafta kullanıp dişçime gideceğim bakalım ne derse artık. sanada çok geçmiş olsun diş konusu gerçekten çok sıkıntılı hamilelikde...

günaydın kızlar...

iki gündür bebişimin hareketlerini hissetmiyorum normalmi? önceden hergün hissederdim ama ufak tıktıklarda olsa duyardım. dün bütün gün uzandım belki hissederim diye yok....

korkma canım hergün hissedeceksin diye bişiy yokki Allah korusun düşme falan yada bebeğe zarar verecek herhangi bir durum olmadıktan sonra bişiy olmaz. geçen hafta ben grip olmuşdum ve oğlumun pıt pıtlarını tam 5 gün hissedemedim ama ben iyileşince yeniden başladı hareket etmeye oğluşum:))

günaydın kızlar...

Gunaydin canim endise etme hissetmemen normal.bir ay sonra felan duzene girer hareketleri.bende iki gun hissetmiyom diger gunu surekli hissediyorum degidiyor.cok endise ediyorsan poliklinige git orada bakarlar.buyuk hastane sart degil.ya da benim gibi angel sound alin.cok isimi goruyor.su sesini bile duyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…