2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canımm duanı okudum allah kabul etsın ınsallah
Sagol canim agzina saglik..
Agzina saglik canimm sagol
lorin83 canım okudum dualarını allah kabul etsin
Agzina saglik sagol canim
Gözün aydin olsun canim
canlarım dualarınızı okudum,rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul eylesin inşallah....
Yarim gözün aydin olsun

Kizlar kactir yaziyorum sürekli düsüyorum siliniyor..
Dualariniz icin öncelikle cok tesekkür ederim görmemistim ben gecmiste göz gezdirirken gördüm ve utandim girememistim dogru dürüst kac gündür tesekkür bile edememek utandirdi :-(

deniz koy cnm yurt dışı için kesin çözüm

Graf teyzesi bizide listeye eklermisin
Oglusum olacak ya
Ve dogum tarihini degistirebilirmisin 10 temmuz a ertelendi

Mutlu pazarlar kizlar

Graf teyzesi bizide listeye eklermisin
Oglusum olacak ya
Ve dogum tarihini degistirebilirmisin 10 temmuz a ertelendi

Mutlu pazarlar kizlar

isim belli mi cnm

Kizlar listeye nasil ekliyorusunuz?

cnm buraya yaz son regl tarihin şehir cinsiyet tahmini doğum tarihin graf ekliyor

graf cım bu arada banada prens yazarmısın

kızlar ist da yaşanlarınız eminönünde havuzlu han a giden varmı

tesekkur ederim

son regl 04 ekim 2.bebek.. prens.. sehir Baku Azerbaycan...isim daha dusunmedik..sonradan isim yazarsam olurmu?eklenebilirmi?

çok teşekkür ederim. aynen dediğiniz gibi olacak sanırım.
Allah sağlıklı sıhhatli etsin de öyle böyle büyür gider elbet. benim kızım da 2 yıl sonra üniversiteye girdi mi zaten kopup gidecek hayırlısıyla.

aayy canım çok sevindim ya heyşey gönlünce olsun sabahtan beri seni bekledim sonuç ne oldu diye çok şükür sen kaç haftalıktın

Dün 16+3 tüm ama 2 gün önden gidiyormuşuz...
İlk kontrole gittiğimde 1 Ağustosu unutma demişti Kazım bey...Her gittiğimde geri geliyor doğum tarihi bebişin...
Şimdiden 26 Temmuz oldu...Eğer sezeryan olursa bi 10 günde ordan geri gelir 15 Temmuz gibi doğar gibime geliyor :)

Merhabalar. Öncelikle şimdiden teşekkür ederim. Ben 13ocakta regl oldum çok ağrılı bir şekilde geçti. Bu ay 11şubatta herzamanki gibi ilk gün kahverengi başladı ve diğer günler söküldü ama geçen aykine göre miktarı okadar fazla değildi.(diğer aylar günde 3ped iken bu ay 1.5ped doluyordu). ve 16şubatta bitti yine sonundaki gibi kahverengiye benzer rengiyle ve az miktarıyla.Adet belirtilerim vardı tatlı yeme isteği sivilcelerim bel ağrım.Nişanlımdan sadece zevk suyu geldi onun için gebelik %1den az bir ihtimaldir gibime geliyor.. Benim size sorun bu yerleşme kanaması olabilir mi yada üzerine görme olabilir mi

gebelik yoktur gibi geliyor bana ama ben hamile kaldıktan sonra üzerine regl oldum ve ilk seferde çocuk oldu sana en doğru yanıtı testler vericektir regl belirtilerimde aynı şekildi ki reglde oldumda zaten demiştim neyse cnm ben çok nadir istisnayım korkutmak istemem
ecz den bir test al en iyi

slm guzel anneler beni ve kizimida alirmisiniz araniza acaba :)
hg cnm aramıza şeref duyarız ne demek

kızlar bakın bu sitede şöyle bir kampanya var ama site güvenilirmi bilmiyorum
maxi banyo seti hoşuma gitti
Bebefix.com, Bebeinin Hereyi Burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…