2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
İyi haberlerini bekliyoruz senindeee Hemen yaz gelinceee...

tamamdır.. bugün de geçti çok şükür güsel güsel tembel tembel geçti:) yarın 1de randevu ama 3te gidices:) akşama yazarım zaten bizim herşeyimiz bellide..:) görmeyi özledim onu o yüzden heyecanlıyım:):) aynı zamanda doğum yapalım senle:) kazım beye sorcaan bişe varsa yarın ben soriim

Selamlarımı iletttt :)) 3 te giderseniz ancak 5 te girersiniz zatennn :)) Acayip kalabalıktı cumartesi...Bol şansss

Selamlarımı iletttt :)) 3 te giderseniz ancak 5 te girersiniz zatennn :)) Acayip kalabalıktı cumartesi...Bol şansss

savaşa gider gibisiniz

Hahhaha benim eşimde kartal olsun demişti. Bende şaka yaptığını düşünerek espiriye vurdum işi
Ali Kaan olucak bizim ki. Kaan yurt dışında rahat kullanılan bir isimmiş burda bir arkadaş öyle demişti bana. Aklında bulunsun

saol canım ya benim kan değerinin yüksek olduğunu söylemişti ama ben allaha sığındım neyse benim dedim doktorda gerçekten hem maddi hem manevi hitap etmeli allah yardımcımız olsun
bebişlerimiz sağlıklı doğsun

hayırlısı tatlım bebişleri iyi besliyoruz galiba maşşallah benimde 4 gün önden gidiyormuş neyse gitsinler önden önden çabuk kavuşalım bebişlerimize:))

Biz geldikkkkk
Geç kaldık ama yine de girebildik dün biraz teyzeleri baş ağrısı ile yatıp
yuvarlandık kızçemleYemek işini babamız yaptı da afiyetle
yedik kocam benim elinden herşeyi yerimBabamızın yanında ağrı filan kalmadı
Doğru ROMANTİK KOMEDİ ye gittik oldukça eğlenceliydi gece yarısı da UNKAPANIN
daki meşhur pilavcıya gittik gece gece Ve bugün de kızçemle bebiş mevlütlerinde
boy gösterdik yeğenimin bebişinin mevlütü vardı Kimse hamile olduğuma inanmadı biraz mutlu
biraz da tuhaf oldum.Ben göbişimin şişmesini çok ama çok istiyorum.Kilo da almadığım için
pek belli değiliz daha ama benim DURUM içerde büyüyüp anasının karnını yaracak
Bu arada ilerleyen aylarda gebeliğin son aylarında baby shower partisi vermeyi düşünüyorum
Onun heyecanıyla yanıp tutuşuyorum o kadar çok şey araştırdım ki netten şu EMİNÖNÜNE gitsem
herşeyi satın alırım diye korkuyorum
Bu arada kızçeler dualarınızı okudum Şimdilik iyi geceler hayallerimi süsleyen prensesimi rüyamda
görmek dileğiyle

yorma kendini bu kadar canım yaa maşallah sana da için rahat etmiyorsa yavaş yavaş yap annesiii
bekliyoruz cicileriii http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...e-basladiniz-bebislerinize-neler-aldiniz.html

Son düzenleme:
kızlarrrrr babası kızımızın ismini Çağla koyalım mı diyor sizce nasıl bir isim???
tatlı rüyalarrr

Son düzenleme:
ikiziz hayırlısıyla sen de bebişini gör mutlu ol bakalımsanada doğum için tarih vericekmi doktorun:)

ikiziz ve can-sın kızlar ya izmitte eray ve semih beyden başka ayrıntılı ultrasona bakan biliyormusunuz?

herkese günaydınn
mutlu huzurlu ağrısız sızısız bir hafta olsun hepimize
hafta sonu yattık dınlendık pazar sabahı bı guzel kahvaltımızı yaptık sonra markete gittik büssürü portakal aldık eve geldık sıktık sıktık ::)
sonra babamız süprdü ben sildim
sonra pi'nin yaşamını izledik
sabaha karsı 5 te uyandım o esnada rüzgar da benımle uyandı hıssettım hareketlerını :)
bıdahada uyuyamadım

herkese günaydın :) cuma günü kanald de yine verdiler bakanlık doğum iznini 6 aya çıkarmak için çalışıyor diye bakan konuşma felan yaptı inşallah bize yetişir ya bu arada resmen deprosypndayım o kadar hızlı kilo alıyorum ki kfayı yemek üzereyim 4 kg geçiyor artık 5 e yaklaşıyor

bu sorunun cevabını bulursan banada söyle bende 4 kg aldım ve bunların hepsi son ayda oldu o kadar hızlı alıyorum ki psikolojim bozuluyor. bi arkadaş geldi geçenlerde 32. haftada 9 kg almış sanki ben çokm alıyorum. kontrolümde soracağım ama iştahım çok aşırı artmıyor ilk aylara göre arttı ama ilk aylarda zaten bulantıdan dolayı yiyemiyorduk bilmiyorum işte ya ne yapcaz

bence hiç depresyona girmeyin ne kadar güzel :) çok yakın bi tanıdığımız 40 yaşında doğum yaptı herkes korkuttu 35 den sonra zor vs diye ama hiçte öyle olmadı acayip zeki bişey :) bence yaşı 35 üsütünde olan anne adaylarıda korkmasın arkadaşlar örneklerini gördüm :)

kesinlikle sana katılıyorum erkeğe isim kabus resmen hiç bişey bulamıyoruz bizde bulduklarımızda da uzlaşamıyoruz :)

herkese günaydınnn... daha erken ama bişi sorcam bu süt sağma makineleri varya, hiç araştrdınızmı ne almayı düşünüosunuz?? neye dikkat etmemiz gerekio acaba

araştırmadım ama araştıran ve kullananlardan aldıım bilgiyi sana aktarayım. kimisi o aleti kullnadıktan sonra kesildi diyor bebeğim sağılan sütü içmedi ve kesildi sütten diyor. kimsii göğüsü acıtıyor kanallara zarar veriyor birde onun tedavisi ile uğraşıyorsun diyor ama ne kadar doğrudur bilmiyorum ben almayı düşünmüyorum tabi fikrim değişirse bilemem süt iznimde gelip emzirmeyi düşünüyorum

Eki Görüntüle 635528

annişler bu maskoda olan bır urun cok begendım
birdahaki ay bunu alıcas kısmetse tabı yerındede beğenirsem
biz cok beyenfık babamızla sızce nasıl?

Canim guzel duruyor.ne kadar fiyati biliyormusun.malum hala piyasa arastiriyoruz.yaptiracagim ama begendigim olursa o modelden de yaptirabilirim yada hazir alabilirim.ben de onumuzdeki ay hazir edecegim kizimin odasini.

Kizlar dun aksam cok tuhaf bisey oldu.dun yoruldum biraz bebisime atki sapka oruyordum bonbon ipinden bacaklarimi uzatarak.sonra bi ciglik patlattim.biri bisey firlatti karnima sandim.canim acimadi ama cok tuhaf bi his oldu.hem elektriklenme hem huylanma arasi biseydi.ablam guldu ilk tekmesini atti diye.sizde oldu mu hic boyle bisey.zaten hareket ediyordu o zaman ama tekmeyi ilk defa hissettim agliyacaktim cok farkli biseydi.hemen odama gittim esimle aldik dinleme cihazini.patir patir bi vuruyor gormeniz lazim.yarim saat dinledim.suyun sesi o kadar guzel geliyor ki donup duruyordu.sabaha kadar dondu hala da vuruyor.ayy icim kalkiyor sanki.cok guseeeellll

can isminide yokum diyorrr
peki alp
Biz biraz umutsuz vakayiz tatlim alp te olmuyor ne yazik ki alp daglarinin memleketinde yasiyoruz cünki ilgin icin sagol canimm yorma kendini üzülüyorum sen sayip ben cik cik diyince :-(
aha benim koca tek tür degilmis iyi sevindim ) degisik kullanilmamis isim olsun dedik diye benim kocis kelime üretmeye basladi isim niyetine söyledigi seyleri duysaniz gülersiniz )

kızlarrrrr babası kızımızın ismini Çağla koyalım mı diyor sizce nasıl bir isim???
tatlı rüyalarrr
Cagla güzel isim ben begendim caglaya benzer damla da olabilir?!

Eki Görüntüle 635528

annişler bu maskoda olan bır urun cok begendım
birdahaki ay bunu alıcas kısmetse tabı yerındede beğenirsem
biz cok beyenfık babamızla sızce nasıl?
Cok güzel tatlim begendim

kızlar kim sormuştu hatırlayamadım ama duvar kağıdı sormuştu bi arkadaş geçmişede bakmaya üşendim :) o firma ile bugün toplantımız var sorunuz varsa duvar kağıtları ile ilgili sorabilirim :)

Sağlıklı
Mutlu
Huzurlu
Güzelliklerle Ve Sürprizlerle Dolu
Bereketli bir hafta olması dileğiyle
Sağlıklı olun, Mutlu olun, Sevgi ile kalın..
Günaydın Herkese....

Kizlar ben trenle ise gidip geliyorum bizim oglan pek sevdi heralde treni trende iken sürekli hareketli :) ilk defa da trende hissetmistim zaten hareketlerini.ben en iyisi ya makinist olayim ya da bilet kontrolcüsü oglan da sevinir ))

Dün gece oturdugum yerden kalkinca her seferinde siddetli bi bas agrisi cektim sakaklarima vuruyordu gözlerim kararacak sekilde
Esim bas agrisi degil ol tansiyon dedi. Bilgisi olan varmi benim tansiyonum hep düsüktür hic yüksek olmadi nasil bisey yüksek tansiyon?

Öpüyorum hamislerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…