2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Acaba Hamilelik depresyonuna falan mı girdim diyorum. İnanılmaz mutsuz hissediyorum. Böyle davrandığım içinde bebişimi üzüyorum farkındayım offf. Ben yapçak bişeyler bulayım en iyisi kendime. Geçmiycek yoksa benim içimin sıkıntısı

bizim de seçenek ikiye indi gibi ışıl ve nil
ama aklımda cemre,ceren,selen de var :)çok zormuş ya....

gercekten cok zor anlamli bir isim olsun istiyorum ismin anlami cocugun karakterini etkiliyor diyorlar ya bu gidisle kizcazim kendisi koyacak ismini :)

Merhaba canlar! Haftanızın bebişlerinizle huzurlu,mutlu ve sağlıklı geçmesi dileklerimle! ebetmi canım duanı okudum allah kabul etsin inş.

Canım çok kafanıza takmayın. Biz stres oldukça bizimkiler de etkileniyormuş. sen 1 hafta sonra gör onu hiç durmayacak sabahları kıpırtısıyla uyanacaksın o zaman değme keyfine :)

merhaba arkadaşlar ilk kez yazıyorum buraya herkese hayırlısı olsun diyorum minik kızımda şu anda tekmeleriyle selam veriyo sanırım size .. kızımıza isim olarak nil koymaya karar verdik..

ayni sey bendede vardi durduk yerde aglamalar sinirlenmeler kocacim iyi dayandi valla birde ben yurtdisindayim kimsemde yok bi kocam var neyseki 2 haftadir rahatim biraz okadar kalmadi

merhaba arkadaşlar ilk kez yazıyorum buraya herkese hayırlısı olsun diyorum minik kızımda şu anda tekmeleriyle selam veriyo sanırım size .. kızımıza isim olarak nil koymaya karar verdik..

kızın hayırlı olsun,aynı isim üzerindeyiz seninle :):)
benim de nil ve ışıl aklımdan geçen :)

ayni sey bendede vardi durduk yerde aglamalar sinirlenmeler kocacim iyi dayandi valla birde ben yurtdisindayim kimsemde yok bi kocam var neyseki 2 haftadir rahatim biraz okadar kalmadi

Heralde bende öyle bir dönem geçiriyorum. Yarın izinliyim. Bugün bitsede biraz kafamı dinlesem bari.

herkese günaydınnn... daha erken ama bişi sorcam bu süt sağma makineleri varya, hiç araştrdınızmı ne almayı düşünüosunuz?? neye dikkat etmemiz gerekio acaba

canim ben daha yeni bi sut sagma makinasi aldim. eltim 2 ay once dogum yapti, o philips avent almis memnun oldugunu soyledi ovdu. ben de ona dayanarak aynisindan bi tane aldim, bakalim insallah ben de memnun kalirim. inteernette de baktim biraz almadan once genelde iyi yorumlari vardi.

canim hic sik,a kendini ben de arada karnimda biseyler hissediyorum ama gaz gibi oldugundan tam secemiyorum. fakat onu bile her gun gphissedemiyorum. sen icini ferah tut Allah in izniyle saglikla dogacak bebislerimiz:) mid yanmasi icin de muz iyi gelir diye duymustum ama ben denemedim bi arastir istersen

çalışıyomusunuz hanımlar?
bu sebeple mi süt sağma makinesi almak istiyorsunuz?.

Ben sadece ikisini biliyorum etkilemek istemem ama Eray sanki daha iyi gibi...
Bu arada ilk ayrıntılıya kendi dr.un bakıyormuş eğer gerek görürse yönlendiriyormuş...4 lü yapıldımı sana cnm...

yok tatlım ya ben erkan beye randevu alabilseydim yaptıracaktım oda kabul etmedi ne zaman ranv alabilirse o zaman gelsin dedi e o zamanada zaten testin zamanı geçiyor şu anki doktorum gökham beyde amniosentez istemediğimi söyleyince testi yapalım demedi ama ayrıntılı ultrason istedi ve yine semihe gönderdi bende ona gitmek istemiyorum ama şu durumda çaresizim maddi açıdan battım dr lara 250 300 vermekten çocuğumun mutluluğunu bile yaşatmadılar acaba kazım bey ayrıntılı bakıyormuydu diye düşündüm ama ne bileyim bu saatten sonra doktordeğişsem olmuyor onunda beni sürekli böyle külfetli işlere yönlendirmeside sıktı çok kararsızım kafam karıştı anlıyacağın ben şimdi 16+2 oldum 4 testin zamanı ne zaman acaba

Son düzenleme:
çalışıyomusunuz hanımlar?
bu sebeple mi süt sağma makinesi almak istiyorsunuz?.

evet ben calisiyorum ama calismasam da almayi dusunurdum cunku cok duydum ilk gunlerde emzirmekte sikinti cekenleri ya da bebegin kac gun memeyi almadigini o yuzden makina cok kullanisli oabilir bizim icin. benim aldigim markanin. 3 kademesi de var elektirikli, manuel ve pilli olarak calisabiliyo. onun disinda goguse takilan kisim silikonmus ve sagarken masaj da yaptigindan rahat sagim sagliyomus (tabi bunu ben henuz bilemiyorum:) ) bi de once kendin bi kac ker sagiyomussun, makine bu hizi kaydedip hep o hizda sagiyomus yani hizini istediginibi ayarlayabilirsin. cok knustum ama bi sey daha ekliim diger makineler gore daha az ses cikariyomus. umarim yardimci olmusumdur :)

Mrb elif bende 18. haftami bitirdim ama bebegimi hissetmiyorum kontrollerde hersey normal bebegim saglikli cok sukur ama ya ben cok acele ediyorum ya da bebisim cok uyusuk bu arada ilk bebegim,

Nddd sanada gecmis olsun canim

Canim benim karnimin alt kisminda belirgin pit pit vurmalar var ama ultrasonda bir hafta 3 gun onde gorundu benim sipa belki ondandir ama bugun hic ses cikarmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…