2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

haha doğrudur canım
yok azarlamıyo ama hani bi bakış vardır, görünce korkarsın o tarzda daha çok. çemkirmece diyelim.
diyetisyen olmak isterdi eminim ona. neyse iyi oluyo aslında.
doğumdan sonra kilolarla uğraşmam bi de.

hadi bakalım hayırlı olsun oğluşun canım..

sağol canım...

hayırlı olsun canım oğluşuun..
sağlıkla, mutlulukla, huzurla büyütün inşallah. hayırlı evlat olsun.
darısı başımıza biz de öğrenelim artık az kaldı azz
ayyyyyy amin amin, çok sağlıklı ve hayırlı olsunlar inşallah.

valla ben 4 kilo aldım sanırım. mide bulantım hiiiç olmadı, hep yedim. ama başlarda biraz yiyodum hakkaten heralde ondan.
bu ay sadece bi kilo aldım, artık düzeyene girim yavaştan.

kıslar ben 5 kilo aldım kilo bi yana genişledim ya kalın hissediyorum 38 giyerdim hep dün bi mayo denedim kız tutmuş 44 vermiş elimde bu ne ya kocaman dedim bi giydim cuk sinirim bozuldu yavaşlamam lazım
evet canım biraz yavaşlayalım. her ay bi kilo diyo doktorum. sen de kendi kilonu böyle takip et bence.
sonradan bi de kilo vermekle uğraşmayalım di mi:44:

ayy hakikaten yaa bende iki gündür aynı moddayım ve dayanamıyacağım ayın 15 olsun hemen alış verişe çok hevesim yaa
bu arada bu araba güzelmiş gerçekten ama concord lar pahalı diye biliyorum fiyatı ne kadar?

aynı şeyi ben de çok duydum ağır diye kullanılmayan çok araba var herkes 1-2 ay sonra baston pusete geçiyor...

CHİCCO LİTEWAY BASTON BEBEK ARABASI-PUSET GittiGidiyor'da 60568629
arkadaşınki bundan dı
çok pratık açıp akapdı, katlanınca da baya ince oluyor

Ben araba işini ertelemeye karar verdim, Allah nasip ederse doğumdan sonra almayı düşünüyorum. Çünkü bebiş zaten kış bebişi, daha küçücükken arabada taşımam onu. Ağır ve büyük arabaları da benim gördüğüm kimse birkaç aydan sonra kullanmıyor. O yüzden üç-dört aylıkken filan daha hafif ve rahat taşınan bir şey düşünüyorum.

Ayy kızlar galiba şimdi bebişimi hissettim, göbek deliğinin üç-dört parmak altında bişey pıt pıt ettiiii!

Kızlarr lütfen benim için dua edin...Yarın saat 08:30 da anniyosentez yapılacak hayırlısı....

canım inşallah güzel haberler alırsın bebişin de sen de Allah a emanet olun...

CHİCCO LİTEWAY BASTON BEBEK ARABASI-PUSET GittiGidiyor'da 60568629
arkadaşınki bundan dı
çok pratık açıp akapdı, katlanınca da baya ince oluyor

güzelmiş hafif de..

Ayy kızlar galiba şimdi bebişimi hissettim, göbek deliğinin üç-dört parmak altında bişey pıt pıt ettiiii!

ayy ne güzel darısı bizim başımıza..

Slm kizlar nasilsiniz biz iyiyiz cok sukur annemlere geldim bugun bag evindeyiz babamla esim teravihe gitti bizde annemle balkon sefasi yapiyoruz valla ohh serin serin cok guzel

Bizimkiler de Denizlide, eşimin tarafında yapılan düğünüme gelmediler kimseyi de göndermediler. Eşim çok sabırlıdır. O kadar sinirli gergin olan babamı her türlü tantanaya rağmen 9 sene dinledi, idare etti.. Şimdi benin eşime, kardeşimin eşine, bana, kardeşime küs... Sebep olacak bir şey de yok... Hastane de beyin zarında incelme yani demans teşhisi koyuldu.. Bilmem alakası var mıdır. Yoksa huy mu?
Aslında iki evleri var.. Ama biz ayrılmaya teşvik edersek annemi desteklediğimizi düşünüp bitmişlik psikolojisine girer diye korkuyorum.

fiyat değişiyo canım bi sitede 1.600 civarı hepsi buradada 1.400 falan ama bebek mağazalarında iyi bi pazarlıkla 1.000 lira zorlanır diye düşünüyorumm

Selamm herkese...
bugün çok ilginç 2 şey oldu; biri kötü: böbrek ağrısı gibi bir ağrıyla uğraştım durdum çarpıntımla aynı anda oldu hem de dinlenirken...
nedenini bilen veya aynı şeyi yaşayan varsa bilgi paylaşımını bekliyorum..
diğeri ise çoook ilginç :) eşime bacağımdaki siyatik ağrısını(çok şiddetliydi) anlatmaya çalışırken, sol bacağımın iç kısmını masaj yapar şekilde sıktı ve onu yaptığı anda karnımda bir hareketlilik oldu, bir şey dönmüş gibi oldu içimde, hafif ağrıyla birlikte
yani sanki bacağımda karnıma bağlı bir gizli düğmeye basmış gibi oldu bir daha yaptırdım aynı hareketi, bu kez daha şiddetli ve bel bölgemin içi de karnımın hemen sonrasında sancıdı ve zonklamaya başladı, 5-10 saniye sonra da geçti...ne biçim bir şey ben anlam veremedim ya?

benim de hep çarpıntım vardır.çok doktora gittim ama kalbimde bişi yok.
tabi hamılelıktede oluyor hele geçen haftalarda her sabah uyanıyorum yataktan kalkmadan 10sanıye kalbım delı gıbı atıyo kımraşmadan beklıyorum geçiyo
2gün öncede öğlen saatleri, otururken bırden sağ yanıma bır ağrı girdi,safra kesesinin olduğu yere. o an telefonum çalıyo, ama doğrulup kanepeden kalkamadım. sonra zorlanarak telefona ulaştım ama hala ıkı buklumum. eşim arıyo, sonra arıycam ddim kapadım, yürüsem geçeer diyorum ama kalkmak mümkünmü, 5dakka geçti yok hala aynı yerde ıkıye bukuldum kaldım ağlıyorum düşmesin ne olu Allahım diye... dedim komsuyu arayım taksı çağırsın doktora gıdıyım, zorakı yatak odasına süründüm pijamaları çıkardım ama ızdırap resmen, o anda birden geçti... tam 11 dakka sürmüş...
eşim kızdı doktora gıtmedım dıye ama geçti,bişi yok ne diycekti ki... Allah kimseye yaşatmasın

of kötü olmuş seninki de ya geçmiş olsun, keşke gitseydin doktora benim şu belimdeki ağrı da hep oluyor çarpıntım da..böbrek ağrısı gibi oluyo ve zonklama şeklinde çok ağrıtıyor...çarpıntım da hep oluyo ama nedeni bence belimdeki ağrı çünkü o tetikliyor...

kızlar yani ben daha önce 5 aylık bebeğimi kaybettiğim için söylüyorum öyle ufak tefek şeylere sancılara kramplara korkmayın. bebek düşünce kesinlikle kanamanız oluyor ve öyle üç beş gün sonra değil hemen aynı gün içinde ıkınma hisine benzer bi his dehşetli bi sancı ve geçmeyen bi sancı. eğer bunları yaşarsanız ve yanınızda kimse yoksa
eşiniz uzakta felansa cepten 112 yi arayın ve düşük yapıyorum acil gelin deyin.allah başa vermesin ama akloınızın bi köşesinde kalsın diye diyorum

cnm bizde kanz'dan baktık kanzın doll markalı bebek arabası.hatta burda bi arkadaşa daha önerdim ,ama sanırım o büyük hantal olanlardan sandı aslında resimde görüldüğü gibi kaba ağır bi bebek arabası değil,hem puseti takılıyor hemde büyük olan kısmı,hemde çift yönlü.biz beğendik onu alıcaz hemde indirime girmiş 789 tl .arabamız olduğu içinde zaten anakucağı puseti almak zorundayız.hele küçük pusetini takınca çok gösterişli oluyor..bazı bebek aarabaları hantal ve ağır.tek başına kullanamayabiliriz.bunu test ettim çok hafif resimde göründüğü gibi büyük değil.kibar da duruyor.buna karar verdik
http://www.kidycity.com/?urun-5792-TRAVEL-SiSTEM-COMBi.html

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…