2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Difen. çok geçmiş olsun umarım güzel sonuçlar alırsın.

Demet ablacım sana da geçmiş olsun dikkat et kendine...

Herkese günaydın kızlar. Güzel, huzurlu, sakin, mutlu haberler alacağımız bir gün olur inşallah...

fiyat değişiyo canım bi sitede 1.600 civarı hepsi buradada 1.400 falan ama bebek mağazalarında iyi bi pazarlıkla 1.000 lira zorlanır diye düşünüyorumm

neeeeeeeeee 1600 e bebek arabasımı 4-5 bin daha koyar kendıem araba alırım yahu ıkıncı el fln o ne ölee

ayrıca bı arkadasta gormsutuk çok agır ve kullanıssız....bebek arabasıan tas catlasın 250 tl verırım

fazlasını vermem sonucta 4 tekerleklı araba ucmuyo ya bu :S markaya düşmeye hiç luzum yok

aha da buraya yazıyorum abartmaya gerek yok israf yaaa

ayrıca o puset gibi ıkı tutma yerı ayrı arabalardan almaın cabuk ayrılır şaftı kayar :)

Kızlarr lütfen benim için dua edin...Yarın saat 08:30 da anniyosentez yapılacak hayırlısı....

canım hadı hakkında hayırlısı olsun ınsallah :)

meyve meyve suyu dondurma süt hepsinden gırla gıdıo valla ekmek çok yemıorm canım ıstemıo
öyle çok kılo almadım aslında 1,5 kg fln ama karnım şişti galıba böle kilo alsam göbeğim olurdu ama benım karnım
büyüdü bılmem anlatabıldımmı bi de kalcam durduk yere genısledı sankı et met yok kemık genısledı gibi
ben de şaşırdım izliyorum yanı kendımı etekelrım oluyodu 1 haftaya kadar hala da oluo ama rahatsız oluorm
karnımı sıkıyo canım....

yaa benim randevumda eylulde bakalımm merak edıyoruz canım :) gunde 1-2 bardak koladan gazzdan zarar gelemz canım ya
çok sıkma kendını ama abartmamak da gerekıo yanı şeker vücuttakı vıtamını emıo ve vücutda bi faydası yok
gazoz ve kolada da çok seker var :)

Ben de aynen senin gibi düşünüyorum canım. Ankaranın kar kışında çocuğu ancak arabamızla çıkarabiliriz, bebek arabasına bindirip oraya buraya götürcek halimiz yok. E dışarı çıkarırken de arabaya pusetle falan taşırız heralde. O yüzden ben de almıcam ilk aşamada bebek arabası. 6 aylık olunca falan bastonlardan alayım diyorum..

Ayy kızlar galiba şimdi bebişimi hissettim, göbek deliğinin üç-dört parmak altında bişey pıt pıt ettiiii!
Oooooyyy ne güzel valla! Ben de heyecanla bekliyorum, ilk bebiş olunca tabi hemen hissesemiyomuşsun.
O yüzden 20. haftayı beklicez dedi doktorum. Ama 20. haftaya bişey kalmadı zaten şurda.
Bunun beklemesi bile çok güzel, Allahım her isteyene tattırsın ya!

Valla demetçim dün görmeye gittim ben bebişimi. Ama pipi muhabbeti herşeyin önüne geçti. O yüzden ayrıntılı yazamadım dün.
Normalde cinsiyeti görmek için gerekli pozisyonu hemen almıyomuş çocuğu bebek, bekliyoruz dedi doktor. ama benim karnıma ultrasonu koydu ve oğluşun geliyo dedi. Sıpa pek meraklı göstermeye. 5 foto çekmiş doktor, 2sinde pipi var. Anam dedim ne pipi meraklısı milletiz
Ben yemek yemeden gitmiştim, malum kilodan dolayı fırça yeme korkusuDün anlatmıştım size.
O yüzden mi artık bilmiyorum uyuyodu bizimki. Çok hareket etmedi ama doktorumuzun ultrasonu çok güzel gösteriyo, her şeyini ayrıntılı gösterdi. Bacak kemiklerini ölçtü, kordonundaki kan akışını bile gösterdi. (o arada belki uyanır da acık döner diye vakit geçirdi anlıcağın) Çok sağlıklı maşallah dedi. Ellerini, hatta parmaklarını gösterdi. Ama elleriyle yüzünü kapamıştı benim aşkım o yüzden yüzünü gösteremedi. Yoksa yüzü ayrıntılı bir şekilde görülüyormuş. Nefesimi tuttum bekledim. Çoook güzel bi andı.
Ben bebişim doğunca bol bol ağlıcam anlaşılan
akrobasi yapmadı yani bu sefer.Babannesi vardı yanımızda kesin ondandır diye espri yapcaktım, kadın şimdi alınır falan diye yapmadım.
ama kocama söyledim
ayıp ayıp diyo
Bir sonrakinde 3 boyutlu görceksin dedi doktor. Ne kadar onun ücreti bilen var mı aranızda?

Herkese günaydın kızlar. Güzel, huzurlu, sakin, mutlu haberler alacağımız bir gün olur inşallah...

Günaydın canım. İnşallah...

ya açıkcası bende bebek arabası almayı felan düşünmüyorum. yani normal hayatta öyle çarşı pazar gezen yürüyerek hareket eden bi insan değilimki ben bebek olduktan sonrada sanmıyorum. yani arabaya bebek koltuğundan başka bişi düşünmüyorum onun haricindede kucağımda olmasını tercih ederim. yanlış anlamayın kızlar bu cimrilikten değilde benim için gerekli olmayan bişiyi almak banada garip geliyor.

difenbafya canım insallah amniyosentez sonucun temiz cıkar...

anam esimin tarafında hamile kalan kalana...kuzenleri hep hamile..benle birlikte 6 kisi

millet lc de şu hamile pantolonlarını gördüm fiyatları da gayet uygun
ben öğlen gidip bakacağım

Güzel canım bunlar kullanışlı. Geçende doğumgünümdü benim. Arkadaşlarım şu önünde baby loading falan şeyler yazan tişörtlerden almışlar, yaz geçene kadar karnım büyümüş olmıcak diye gittim onları verdim yerine bu pantolondan aldım ben de, krem olanından. İşe giymek için çok iyi canım. Uzun süre giyeriz onu hem, beli lastikli, ayarı var, karnın büyüdükçe arttırıyosun ölçüsünü.
al bence güzel. ama ütülemen lazım her giymeden önce. lc deki pantolonların çoğu öyle.

[QUOTE=unicavita

Valla demetçim dün görmeye gittim ben bebişimi. Ama pipi muhabbeti herşeyin önüne geçti. O yüzden ayrıntılı yazamadım dün.
Normalde cinsiyeti görmek için gerekli pozisyonu hemen almıyomuş çocuğu bebek, bekliyoruz dedi doktor. ama benim karnıma ultrasonu koydu ve oğluşun geliyo dedi. Sıpa pek meraklı göstermeye. 5 foto çekmiş doktor, 2sinde pipi var. Anam dedim ne pipi meraklısı milletiz
Ben yemek yemeden gitmiştim, malum kilodan dolayı fırça yeme korkusuDün anlatmıştım size.
O yüzden mi artık bilmiyorum uyuyodu bizimki. Çok hareket etmedi ama doktorumuzun ultrasonu çok güzel gösteriyo, her şeyini ayrıntılı gösterdi. Bacak kemiklerini ölçtü, kordonundaki kan akışını bile gösterdi. (o arada belki uyanır da acık döner diye vakit geçirdi anlıcağın) Çok sağlıklı maşallah dedi. Ellerini, hatta parmaklarını gösterdi. Ama elleriyle yüzünü kapamıştı benim aşkım o yüzden yüzünü gösteremedi. Yoksa yüzü ayrıntılı bir şekilde görülüyormuş. Nefesimi tuttum bekledim. Çoook güzel bi andı.
Ben bebişim doğunca bol bol ağlıcam anlaşılan
akrobasi yapmadı yani bu sefer.Babannesi vardı yanımızda kesin ondandır diye espri yapcaktım, kadın şimdi alınır falan diye yapmadım.
ama kocama söyledim
ayıp ayıp diyo
Bir sonrakinde 3 boyutlu görceksin dedi doktor. Ne kadar onun ücreti bilen var mı aranızda?

canım hayırlı olsun pipuş :) utanmıyo bunlar benimkide kafayı gömmüş ama onu açmıştı ay bizde babanneyi 7ci aylarda götürürüz diyoruz bi teyzeyi götürdük oda bidaha 5aylıkken gelecek yurt dışında ama paşa arkasını döndü hiçbiyerini göstermedi kız zannetti doktor sevindi teyzesi ama oğluşmuş ay negüzel böyle ayrıntılı gösteren anlatan doktorları seviyorum seninki acık kiloya tatkık ama bak açıklamalı gösteriyor bizimkide iyi bakalım şimdilik

canım bide 3boyut ultrasonun özelliği sanırım bizde önce normal sonra 3boyutlu gösteriyor çıktıda da ama ben 3boyutluda korkuyorum :18: ne bileyim zaten görüntüler garip geliyor ama onda daha böyle etli gibi kahve rengi öbürü resim gibi normalde 3boyutlu garip 4boyutlu ultrason ayrı bi fiyata dahil diye biliyorum ama tamda bilmiyorum

buarada aman babannelere laf yok gerçi biz 3aydır teldışında görüşmüyoruz zaten 2dk laf sokar kociş kendi gidiyor beni götürmüyor sana stres yasak diyor gerçi uzun görüşmeyince doluyor ay bayrama 2hafta kaldı görüşcez de 2günü birliktede geçircez kurbanda da tatil uzun inşallah ananeye gitcez

ay bu lcn pantalonları ya ütüle çık ya dizi çıkar bide şuara buzi kumaştı sanırım örgü siyah oluyor yıka giy çık hem dökümlü tontişleride zayıf gösteriyor onlardan da alabilirsiniz yazın rahat kışın da kumaş ve kotlara döneriz

bide ayşecim şu araba konusuna katılıyorum 1700 lerde bebek arabaları var bizim evin durumu nedeniyle herkez bebek arabası pazara markete kullanıyor ama bende iyisi olsun 300 350 diyorum bakalım bebek odalarınada 1000 neysede 2000 2500 çok fazla geliyor ve eskimiyor 5 yaştada onu beğenmiyolar tabi zenginin malı züğürtün çenesi olmasın çok iyi durumu vardır içinde hayalidir yaptırsın ona kimse bişey diyemez ama benim odalar hep dolu bi beşik bide özel yaptırma altı şifonyer üstü dolap bişey istiyorum zaten 3yaşa kadar kullanmayı düşünüyorum sonra küçük odadaki köşeyi balkona koyup oda takımı tabi inşallah hayaller bunlar neolur bilemem

Son düzenleme:

yok canım cımrılıkle ne alakası var ıhtıyacın olmıycanı düşünüosan tabıı kı alma zaten bebek doğmadan alma

bebek doğsun ıhtıyac hıssedersen alırsın....şahsen ebnde bebek doğpsun bı kaç aylık olsn o zaman alıym dıorm :)

doğpmadna alıcaksın belkı kullancan belkı kullanmıcan heyecana gerek yok :) en ıısı doğunca duruma göre almak

millet lc de şu hamile pantolonlarını gördüm fiyatları da gayet uygun
ben öğlen gidip bakacağım

canım bende cts gunu cıkıp pantolon alıcam lcv den ınsallahh :)

ben aldım pembe ve açık grisini oldukça rahatlar.vede ucuz
ben de bu renklerden almayı düşünüyorum

evet çok rahat görünüyor

bende hamileleik elbisesi bakacagım bir sürü var ama durmaıyorum işte. Bu pantolonlar güzel, ama erken degil mi? Karnımda cıktı ama düşer diye korkuyorum. Önceki hamileliğimden kalma birtane var ayarlamalı lastigi vardı degil mi Allah neler düşünüyorum düşer müşer hay Allah gecen baktım ama cocuk bir rahat bırakmadıki alayım cıktım magazadan sonraya erteledim

canım kız kardeşime annem bebek arabası almıstı 100 tl mıydı neydı 1,5 sene full fonksıyon kullandı

daha yenı tekerı kırıldı da attık yanı çarşıya pazara heryere gırdı şehirlerarası yolculukta ucak fln heryerdeydı neleer yukleıdk hemde

parası olan alsın ama 1700 gibi fiyatalrda cok yüksek yaa yaızk üzülüyorum valla ben :)

bende oda yapıcam ama oda toplam 650 tl bişi tutuo mobilyası....ıvır zıvırınıda kendım şaparım dıorm bakalım

2000 tl yı bebek odasıan bende asla vermem zaten taş çatlasın 4 yasıan kadar kullanıcak hem de beyaz alıcam olur ya

sonrakı bebegımde de kullanırım :) naısb olursa ınsallahh...ama dediğin gbii parası vardır hayalıdır bende bişi demıom tabıı

kızlar hamile pantolonları gerçekten çok rahatlar ben diktirdim teyzem terzi o dikti eski belden olmayan pantolonlarını getir dedi inanmadım önce rahat güzel olacağına bir tane kilo almadan önce giydiğim pabtolonumu götürdüm ön kısmını kesip aynı bu şekilde yapmış acayip rahat güzel birşey ardından tüm pantolonlarımı götürdüm yaptı hepsini hatta normalde kısa giymem pantolon üstüne hamilelik sonrasıda kullanabilirim her bakımdan rahat bişiy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…