2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

meyve bende çok yiyorum..hemde ömrümde yemediğim kadar..ilk başlarda kavun çok yedim, sonra elma ve üzüm..şimdide üzüm..bir de bizim bahçede böğürtlen var her gün ondan yiyorum..ama normalde önüme gelse yemezdim hamilelikte ne oldu bana bilmem..biri beni durdursun yawwwww

aynen ben de meyveye takmış durumdayım. bi ara vişneye takmıştım şimdilerde kavun ve dut favorim...

kıslar ben 5 kilo aldım kilo bi yana genişledim ya kalın hissediyorum 38 giyerdim hep dün bi mayo denedim kız tutmuş 44 vermiş elimde bu ne ya kocaman dedim bi giydim cuk sinirim bozuldu yavaşlamam lazım

kıslar ben 5 kilo aldım kilo bi yana genişledim ya kalın hissediyorum 38 giyerdim hep dün bi mayo denedim kız tutmuş 44 vermiş elimde bu ne ya kocaman dedim bi giydim cuk sinirim bozuldu yavaşlamam lazım

boşver canım ya takma kiloları sen..yeterki bebek sağlıklı olsun bütün kilolar verilir canım..

canım benim bedenim de bi garip oldu (( bugün kot alcaktım olmadı, tulum aldım (

hayatım benim babamda ne haller oldu anlamadık 60 yaşına geldi kırmadıüğı kalp kalmadı hiç böyle bi adam değildi. herşeyi ben bilirim siz kimsiniz felan modundaydı. hatta benim düğünümde olmaz sorun yaşattı herkese kan kusturdu millet benim hatrıma gene sustu gene susutu ama babam anlamıyorki millet sustukça sanıyorki ben haklıyım allahım çenesine vurdu hadi çok konuşsa anlarımda bu okadar kinli ve öfkeli konuşuyorki biz onun gözüne şeytan görünüyoruz.babam en çok bizi bağda ev yaptırıken ezdi maddi anlamdada manevi anlamdada .annemin artık gücü kalmadı. evi bitti benim düğün oldu sabreden o annem dediki buraya kadarmış. hoppaa biz balayına b gittik evde kıyamet koptu babam okadra düşüncesizki beni 20nin üstünde aramış eşimide artık bi okadar balayını bişle zehir etti. neyse babam o yaptırdığı kendi evine gitti. zaten emekli maaşıda var onun sorunu yok. annemede ev aldık kardeşimle birikmişimizle ben daha sonra kredi çekip anneme atolye açtım şimdi annem konfeksiyon atolyesinin başında yeniden doğmuş gibi oldu.

Allah yardımcınız olsun canım..erkekler yaşlandıkça huysuzlaşıyor..

mayo konuusnu bende dşünüorum.Evdekine giremem karnım ne kadar çok olmasada büyüdü, netten baktım ya beden yok ya da çok pahalı, bayramdan sonra 5gün tatile gitcez 5gün için çok pahalı bişi almakta istemiyorum(

çok imrendim ya hayırlısı inşallah benim annemde bi nefes alır

Allah yardımcınız olsun canım..erkekler yaşlandıkça huysuzlaşıyor..

vallahi canım iki sene oldu konusu açıldıda bende söyledim şimdi nekadar ayrı olsalar annemle okadar herkesin ruh sağlığı rahat. dediğim gibi bir tek bayramlar zorlaşıyor kardeşlerime ve bana o kadar.

canım benim bedenim de bi garip oldu (( bugün kot alcaktım olmadı, tulum aldım (

canım bak bende gebe giyim varya ondan bi kot aldım beli lastikli ve üst tarafı penye göbek kısmı yani. bide lcw de hamile giyimde iki tane keten pantolon aldım onlarda aynı şekilde beli lastikli ve üst tarafı penye çok rahat oluyor ve fiyatları çok ucuz 40 lira gibi bişi,ydi oraya bi bakın.

ben şu elbise gibi olanlara baktım ama 8 parçalı olanlara değil baktığım iki parçaydı yani eteği çok geniş değil. eteği geniş olanlar suya girince insanın kafasına geçiyo..her yerim bıngıl bıngıl bu halde bikini giyemem hatta sanırım bundan sonra hiç giyemem çünkü eskiden kötü fiziğe bikini giyenleri çok eleştiriyodum halada eleştiriyorum iğrenç

evet canım bir de günde 6 öğün yemek istiyo annemin hayatı mutfak babam asla geçiştirmez sıcak yemek ister saatinde
kimse istemiyo işte herkesin kendince bi bahanesi var

bu erkeklerin geninde var ya bencillik gerçekten bak,babam da bizi çok sinir ediyo derdi başı para para yüzünden bizim kalbimizi çok kırdı ama zora düşünce kıyamayrum baba işte

benim de normalde meyveyle pek aram yoktu ama bende hamile kalınca meyve yemeyeğe başladım kavun dedin de ben normalde de kavun severim hamileyken baya bi kavun yedim :)

vallahi canım iki sene oldu konusu açıldıda bende söyledim şimdi nekadar ayrı olsalar annemle okadar herkesin ruh sağlığı rahat. dediğim gibi bir tek bayramlar zorlaşıyor kardeşlerime ve bana o kadar.

bencede iyi yapmışlar valla helal olsun size annenizin arkasında durmuşunuz allah hepmize böle hayrlı evlat versin ya

evet canım bir de günde 6 öğün yemek istiyo annemin hayatı mutfak babam asla geçiştirmez sıcak yemek ister saatinde
kimse istemiyo işte herkesin kendince bi bahanesi var

bu erkeklerin geninde var ya bencillik gerçekten bak,babam da bizi çok sinir ediyo derdi başı para para yüzünden bizim kalbimizi çok kırdı ama zora düşünce kıyamayrum baba işte

benim de normalde meyveyle pek aram yoktu ama bende hamile kalınca meyve yemeyeğe başladım kavun dedin de ben normalde de kavun severim hamileyken baya bi kavun yedim :)

bencede iyi yapmışlar valla helal olsun size annenizin arkasında durmuşunuz allah hepmize böle hayrlı evlat versin ya

ben kaçar arkadaşa iftara davetliyim kocişte arkadaşlarıyla davette ayrıyız bu akşam :) herkese şimdilik iyi akşamlarr

kızlar ben yaklaşık 2 saattir bebek arabası bakıyorum concord neo yu çok beğendim
heralde bu arabayla 2 3 çocuk büyütürsün
baya içime sindi bakalım önümüzdeki ay başlıcaz alışverişe
aaaay çok heyecanlı hemen bişeler almak istiyorum prensesimee

Concord Neo Tanıtım / Montaj / Demontaj (ebebek) - YouTube

linkten bakabilirsiniz neredeyse hepsine baktım quinny buzz, maxi cosi, jane rider falan en içime sinen bu oldu
sizinde fikirlerinizi almak istedim

ne bileyim tatlım böyle önümde örnek var ben de tık yok korkuyorum nerdeyse 1 aydır da kontrole gitmedim içim pır pır, ama saol desteğin için doğru diyorsun herkesin vicut yapısı farklı

tabiki canım haklısın her bebeğin ihtiyacı farklı ama danışmakta fayda var etrafım yanlış alış veriş yapanlarla dolu, senin yazman da çok iyi olmuş fikir olur böylece yakında alış verişler başlar...

su arıtıcılar filtrelerini periyodik olarak değiştirirseniz gayet faydalı canım

hamidiyenin tesislerini ben de gezdim gayet iyidir ben de gezdim gerçi ben farklı bir marka kullanıyorum ama hamidiye gerçek kaynak suyudur...
yanlız sorun plastik şişenin sağlıksız oluşu yani hepsi plastik bir iki markanın dışında...

bence iyidir canım iyi etmişsiniz almakla güle güle kullanın

ben de kot tulum aldım canım solopet mi ne deniyor şimdi tam oturmazlar zaten ama karnın büyüdükçe daha güzel olacaklar ben çok heves ederdim hemen aldım...

dikkat et bacım çok hızlı gitme...

aynen ben de meyveye takmış durumdayım. bi ara vişneye takmıştım şimdilerde kavun ve dut favorim...

kavun dut ikisi de çok şekerli dikkatli tüket balım

eveeeet ben de ucuz hamiş mayosu arıyorum bulan haber etsin yaa çok pahalılar...

Baby Gizmo Peg Perego Si Stroller Review - YouTube
ben de bu tarz bişi istiyorum evdede yer kaplamaz kapının arkasına koy sakla...
senin beğendiğindeki ana kucağı çıkıyor ya, o ne amaçla kullanılıyor, dışarda elde gezdirmek için mi? ben bu konularda çok acemiyim, sadece bir arkadaşım ağır bişi alma biz aldık 2ay sonra baston pusete tekrar para verdik dedi o da chıco dan almış

tabi senn seçimin ama bana biraz feyk geldi tekerlekleri falan bi de arabada falan çok yer kaplar
benim beğendiğimdeki ana kucağını 18 ay boyunca ister evde ister bebek arabasına takarak istersende arabada yolculuk sırasında kullanabiliyorsun
concord 6.5 kg bence hiç ağır değil genelde iyi bir araba 8 kg dan başlıyo
söylediklerimi yanlış anlama senin seçimin tabi nasıl gönlüne yatıyosa öyle almalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…