2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

kızlar merhaba bir soru sormak istiyorum.hafta sonu doktora gittim.baş ve göbek 16 haftalık genel olarak 15 haftalık boyutlarında dendi.bu ne demek.acaba.bunu yaşayan varmı.birde 15 ocak demişken 17 ocak dedi doğum tarihime bu neden böyle oldu.lütfen yardım.
bana bebek gayet iyi dedi.ama bu fark benim kafamı karıştırdı.
bi cevap verebilirmisiniz lütfen kızlr

BEBişler büyüyor sanırım
bi de göbeğime dokundum sabah bi sertlik vardı sende de varmı
bende bebiş iki tane bi de büyüdükçe geriliyor rahmim galiba

offf canım allah yardımcın olsun ben birtanede şimdiden sanki öne doğru yılıcakmışım ggibi geliyor.o sertlik rahim galiba çok sert değil ama hafif bir gerginlik hissediyorum.

canım drun daha iiyi bilir sıkıntı yok diyorsa yoktur.sonuçta cihazlarla ölçülüyor 1-2 gün ilerler geriler.benim bir arkadaşım 1 hafta geriye düştü örneğin 10 ocaktı 17 ocak demiş.ve vitaminleri arttırdı dru.b12si demiri düşük çıkmış.senin drun şüphelenseydi sendende kan testi isterdi sanırım.rahat ol.yemek yemen çok önemli arkadaşa öyle demiş.ben geçen zorla balık yedim.ağzıma koymam normalde.ceviz ye.b12 vitaminine dikkat et.

Günaydınlar,
Yeni bir haftaya başladık, inş. huzurla devam eder. Bu haftadan sonra tatile cıkıyorum o nedenle geçmesi konusunda sabırsızım

bugün yarın üclü test sonucunu ögrenecegim. İnş. güzel haber alır, tatile rahatca cıkarım. Ankarada hava serin ama sabah trafik berbattı!

canım drun daha iiyi bilir sıkıntı yok diyorsa yoktur.sonuçta cihazlarla ölçülüyor 1-2 gün ilerler geriler.benim bir arkadaşım 1 hafta geriye düştü örneğin 10 ocaktı 17 ocak demiş.ve vitaminleri arttırdı dru.b12si demiri düşük çıkmış.senin drun şüphelenseydi sendende kan testi isterdi sanırım.rahat ol.yemek yemen çok önemli arkadaşa öyle demiş.ben geçen zorla balık yedim.ağzıma koymam normalde.ceviz ye.b12 vitaminine dikkat et.[/QUOTE]

çok teşekkür ederim yorumun için fakat bana doktor düzenli besleniyorsun anladığım kadarıyla vitamini hergün değil haftada 2-3 alsan yeterli gelir sanırım artık dedi. sanırım o bi gariplik görmedi.ama doktrordan iyi ben takip ediyorum.geçen sefer hepsi eşittti.bu sefer baş ve ağırlık hızlı ilerlemiş genel büyüme daha yavaş ben farkettim bunu.o öncesini hatırlamıyor (

çok teşekkür ederim yorumun için fakat bana doktor düzenli besleniyorsun anladığım kadarıyla vitamini hergün değil haftada 2-3 alsan yeterli gelir sanırım artık dedi. sanırım o bi gariplik görmedi.ama doktrordan iyi ben takip ediyorum.geçen sefer hepsi eşittti.bu sefer baş ve ağırlık hızlı ilerlemiş genel büyüme daha yavaş ben farkettim bunu.o öncesini hatırlamıyor ([/QUOTE]

canım madem iyi takip etmiyor doktorunu değiştirmelisin.aklında küçük bir soru işareti bile kalmamalı bu konuda.ama dediğim gibi o arkadaş dra geç döllenme benimki demişbir 2 gün çok önemli değil ama geç döllenmeye göre 1 haftada geriye düştüğünü söylemiş doktoru.bir sürü vitamin vermiş.için rahat değilse yiyip bitirme canım kendini ara ya da uğra kafama takıldı diye sor.insanın 100 tane çocuğu olmuyor sonuçta.ama bence seninki normal.

kizlar benimki icinde 1-2 gun geri dedi ama sorun olmaz olur boyle dedi.magnezyum verdi gunde 2 tane iciyorum

canımm çok sevındım ne güzel bi isim furkan kuran ın diğer adıdır :)

adıyla yaşar inşallah hayırlı olsun hemen eklıyorum :)

benide ekleyn oğluşum oluyooooor

canım tabloda kaydın yok ılk sayfada tabloya bakıp bilgilerını yazarsan

ekleyeyeım canım :)

Günaydın Kızlar :)
iyisinizdir inşallah ay sabah beri yazamaadım stajer geldi de onunla ilgileniyorum :)

günaydınn
benimde akşamları yemek yedikten sonra patlıcakmışı gibi oluyo göbeğim hazmedemyrum çok yemekte yemiyorum ama yürüyüşte bile hemen yoruluyorum ki ben çok yürüyüşü çok seven bi insan olarak ...yani anlıcan göbeğim akşamları bi fırtlıyo görsen 6 aylık gibi ama sabah yok oluyo hç bişi garip ,uykuyla bi problemim yok aman olmasında zaten ben geç yatyrum

günaydın canım :)
bebiş hareketlerini 3 gün önceye kadar göz seyrmesi gibi hisediyodum ama bu ara arada bi vuryo okadar bidaha tık yok ama 3 gün önceye kadar 15-20 kere devam ediyodu ay onu hissettiğm an yüzümde bi tebessüm ya çok güzelll

günaydıııııın,
aminn inşallah,
ohh biz tatilimiz çok erken yaptık hiç tatile çıkmamaış gibiyim ama kocişe söleyemiyum tabi
bayramda bişiler yapcaz artık :))

Günaydın Kızlar :)
iyisinizdir inşallah ay sabah beri yazamaadım stajer geldi de onunla ilgileniyorum :)

günaydın fıstık,
iyi diyelim iyi olalım valla :)
çok çalışyıosun sen ya

aynen yaa o yürüyüşte yorulma bende de çok var
aşırı yürüyen bir insandım önceden ama şimdi 5 dakika yürüsem seriliyorum hemen
bi gün uyusam ancak dinleniyorum
bi de çok uyumaya başladım bu ara
akşamları özellike 9 deyince uykum geliyor

Arkadaslar mrb Allah herkesin bebegini hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin bende Ocak annesi olucam kismetse yalnız ben 2 gündür sag alt karnımda yanma gibi bir aci hissediyorum ağrı girip çıkıyor sizde bu sekilde hiç oldumu yada bebek ilk hareketlendiginde ağrı yaparmi.Bilgisi olan varmi doktorluk birşey varmi sizce..?

canım ya bende hiç hissetmiyorum bebişi dr gidiyoruz dr ulrasonla dürtüyo tenezzül edip bakmıyo bile sipacık

Selam kızlar,

Dün çok kötü bi gün geçirdim. Annem torun haberini alınca Ankara'dan gitmekten vazgeçmişti. Dünse ben bu kararı almakla yanlış yaptım galiba dedi. Ben gidiyim nasıl olsa doğuma 6 ay var, sonraSINDA asen ücretsiz izin alırsın falan, ben ara ara gelirim dedi.
Bi başladım ağlamaya. Ama tutamıyorum kendimi. Çok sinir oldum sormayın. Kaç aydır bu konuyu konuşuyoduk tam hallettik dedim 2 ay sürdü mutluluğumuz. Çok sıkılıyomuş, oyalancak bişey yokmuş. Torun geliyo daha ne olabilir ki oyalancak şey!
Anlayamıyorum bazen derdini. 7.30 da yatağa gittim. 9 gibi sızmışım, sabah kurbağa gözlerle uyandım.
Bebeğime bişey olcak diye de çok korktum gerçekten!
Yarın cinsiyetini öğrencez bebişin, onun heycanı bile kalmadı inanın, başım ağrıyo çok fena!

merhaba kızlar nasılsınıız. ben ayın 15 inde memleketime gidiyorum ancak o zaman doktor kontrolüme gidebileceğim bu arada uçakla bu ayda gitmeme tehlikeli olurmu yaa.

sorun olmaz canım..benim doktorum 28.haftaya kadar uçak yolculuğu yapabilirsin dedi..

ee cennet annelerin ayakları altındadır canım babaların değil..

yürüyüş konusunu ben doktoruma danıştım..eğer yorulmuyorsan sana zararı yoksa yürüyüş yapabilirsin dedi..yoruluyorsam ara verecekmişim..kendine göre ayarlama yap dedi bana..

canım bence cok dert etme anneni cok iyi anlıyorum. Daha doguma bir sürü vakit var, sizin yanınızda kadın ne yapsın? Cok dogal gideyim demesi. Sonrasında gelir bir müddet bakar, sen izin alırsın bakarsın annenin bakması gibi güzel birseymi var. Calısmaya baslarsanda eminim bu kadın gelir baksana daha dogmadan kalayım demiş biri vallahi boşuna dert ediyorsun ya en kötü derdin bu olsun

ben annemle aynı şehirde yaşıyorum.bebişme bakmayacak...ücretsiz izin al kızım bakamam dedi.napıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…