2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

valla kisiden kisiye degisiyo sanırım. annem abimin cocuguna da bakmıstı..benim kaynana da oyle kızına asla kıyamaz, laf ettirmez..kızı hamileyken masadaki tabagı bile kaldırmasına izin vermemisti..kızı ogretmen yaz tatili baslar baslamaz kızını ve torunlarını arabalarıyla alırlar memleketlerine goturur 3 ay bakarlar orada. sonra arabalarıyla tekrar evine bırakırlar

Furkan benim kardeşimin ismi, furkanlar genelde biraz yaramaz oluyor söyleyim:))) Anneme de böyle demişler ya isimle mi olur yaramazlık demiştim diyo, ama tuttu:)

:) Olsun yarabbim sağlıklı evlatlar versin de, yaramaz olsun :) Anaokulu öğretmeniyim ben zaten. Bşa çıkarım onunla :))

canım tabloda kaydın yok ılk sayfada tabloya bakıp bilgilerını yazarsan

ekleyeyeım canım :)

tatlım yaa özelden msj atmak istedim ama yapamadım daha 95 iletim varmış 100 olması gerekiomuş falan.eğer burdan görürsen eklersin cnm beni..Yaş: 25, Kilo:63,
Doğum tarihi: 28 ocaK, ilk bebiş,cinsiyet:erkek,il :balıkesir
ismi Kuzey olucak oğluşumun buarada.şimdiden teşekürler

nettekiler orjinalmidir acaba
dışardakilerin yarı fiyatı
tedirgin ediyor

ben devlet memuruyum nasıl işi bırakayım
sorma eve geliyorum hemen yatasım geliyor
ben bu bakma konusunda kimseye güvenmiyorum valla
kimseden de medet ummuyorum
bi de benim ikiz
ama inş. RABBİM sabrını verir bir çıkar yol gösterir
şimdiden planlayınca daha kötü oluyor
ona adapte oluyorsun sinir oluyorsun
en iisi akışına bırakmak olayı
hayatımda bu zamana kadar zerre kadar kimseye muhtaç olmadım
inş. olmam RABBİM yardım eder de bi şekilde hallederim diyorum

valla ne varsa gene kendi annelerimizde var benim kayınvalidem de sen çalış ben bakarım kızım diyor ama gel de inan hiç oralı bile olmuyorum doğuralım göreceğiz

ay kızlar biz kocişimle isim konusunda bir türlü anlaşamıyoruz önceleri TUNA istiyordu tamam dedim alıştırdım kendimi şimdi vazgeçti nerde eski isimler var onu beğeniyor ben de biraz modern isim olsun diyorum ama bilmem nolucak şimdi de KUTAY ismine taktı bende iki isimli olsun diyorum ya KAAN ya da EMİR koyayım diyorum...

bende senin gibi düşünüyorum..bir şekilde çocuklarımıza bakmak zorundayız ve kimse bizimle ilgilenmek mecburiyetinde değil..bende kendimi hep herşeyi tek yapacakmış gibi hazırlıyorum.destek gelirse ne mutlu..

isim konusunda bizde anlaşamıyoruz..erkek olursa tamam Yusuf Kenan olacak eşimin dedesinin ismi çok istiyor bende ok dedim sonunda..kız olursa o başka bişey diyor ben başka..doktor tam olarak açıklamada yapmadı..bana kalırsa kız dedi..bakalım çarşamba kesin cevap alırsak, anlaşırız belki...

biz eşimle baitan beri öyleyiz
evlenirken tek kuruş eşya aldırmadım kimseye
bi gıdım eşya alıp da sonradan ben aldım demesinler diye
eşimle beraber aldık tüm eşyalarımızı
2 sene eşya borcu ödedik
birimizin maaşı borçlara gidiyordu
zorlandık ama çok şükür atlattık
ama şimdi biri çıkıp da senin için şunu yaptım diyemez
en güzeli kimseye muhtaç olmamak
kimsenin ağzını çekemem
ALLAH sağlık verdikçe bi çaresine bakacağım inş.
RABBİM hepimizin yardımcısı olsun

amin canım Allah yardımcımız olsun..

canım bende annemle aynı şehirdeyim.ama çok uzak mesafedeyiz.babam rahatsız tamamen çıkıp gelemez.ablamla yakın oturuyoruz onun 27 aylık bir kızı var.o bakacak tabi biraz zor olacak ama mecburum ben öğretmenim.annemizde olsa herkesin kendi hayatı var.bende çok düşünüyorum içim daralıoyr.ablamın kızını ya çok etkilerse benim bebeğim psikolojiis bozulursa ya çok kıskanırsa d,ye.sonuçta kendi kardeşi olmadan bunları yaşayacak.napalım bir şeyler bulacağız birseyler yapacağız.

şahsi kanaatim ve iki isim koyup da pişman olan, iki ismi olup da sorun yaşayan insanların sıkıntılarını dinlediğimden biliyorum iki isim gerçekten zor.. ilerleyen dönemlerde her alanda zorluk yaşıyorlar.. okulda, bankada sosyal hayatta vs.vs... tabi tercih sizin ama bunları düşünmekte fayda var.

aynen canım bizde evleneli 13 ay oldu.istanbulda ve bafrada olmak üzere iki düğün yaptık.bütün evimizin eşyasını kendimiz aldık.kredi çekmiştik.3 yıllık onu ödüyoruz.şimdide ev aldık elimize düştü alallım dedik.kimsedende beş kuruş yardım görmedik.hayat çok zor.şimdi her zaman dua ediyorum.ev kredimi ve bebeğimn masraflarını rahatça karşılayacak kadar durumum olsun yeter diye :)

kesinlikle katılıyorum benimde 2 ismim var ve çocuğuma asla 2 isim koymam çok zor....1 kişi 1 isim bana göre tabiii

o lekeler cok can sıkıcı olmalı.gecmiş olsun.kullandıgın kremin markası ne acaba? seba-med degildir umarım

l

hemde ne can sıkıyo teekkür ederim canım
ben hamile olduğumu öğrenince eczaneden dermoskinin 50 faktörlü face protection nu kullanyrum memnunumda iyi yani,,canım sebamedi çok övüyolar ama hiç kullanmadım

ay sanki benim kayınvalidemi anlatttın,
geçen bizdelerdi kayınvaldemler iftara görümcemde tabi hep beraberlerde damat
iç güveysi geldi yani çocuğa bakıyo ya bizim binaya taşındılar,
kalkıp yardım etmek falan yok tek başıma sofra kur çay demle meyve getr eşim allah razı olsun sofrayı bile kurmama yardımcı oldu canım kocacım,oda yetmezmiş gibi görümcemin tabağı bitince hemen sevgininyemerği bitti die uyarı alyrum bide amaaan neyse ama bu ara iyi sayılırız ben bunları görmezden gelirsem

doğru canım sen nasıl iş bırakıcaksın ,ben 6 yıldır çalıştığım yerden çıkmıştım daha önce sonra başka işe girdim 3 aydr çalşydum hamile kalınca eşim çıkmamı istedi valla benimde işime geldi
eee napmayı düşünüyosun hiçbi fikrin yokmu çalışıcaksan mutlaka yardım şart yada kreş falan
senin daha zor olur canım ya ikiz ya ama allah sabrını vericek millet nası bakıyo çocuklarına
allah hiçbirimizi kimseye muhtaç etmesin

ben fikrimi söliyim mesela kaan çok güzel bi isim ben çok beyeniyorum ama eşim istemiyo

bizde kaan koyacagız bizde çok anlaşmazlık yaaşdık deli etti beni günlerce.ama kadının fendi erkeği yendi heheh

merhaba iyi haftalar herkese.
hamileliğide 3 aydan sonra benim gibi kusan yoktur heralde.
hergece illaki kusuyorum ama bulantıdan değil reflüden.bişey yiyemiyorum zaten.hastaneye gidip serum takılıyorum.
bebeğim için endişeleniyorum beslenemiyo diye
neyapmamı önerirsiniz:44:

Canım sen çarşamba mı gitceksin Dr.a sonuçlar için? Randevu aldın mı peki.Ben 11:20 gidiyorum.Karşılaşırız belki...

aa bunu bilmiyodum bizde 2 isim düşünyoduk sölediğin iyi oldu dikkate alıcam

allah yardımcınız olsun allahın izniyle buraya kadar herşeyin üstesinden gelmişsiniz bundan sonrada gelirsiniz inşallah,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…