2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Canım senin yüzündeki lekelenme neden oldu? Hamilelikte yeni mi oldu? Ben çok korkuyorum o lekeleknmelerden ya. O yüzden Diadermenin 50 koruma faktörlü, yüz için özel hamilikte de kullanılan gneş kremlerinden aldım. İnşallah işe yarar

bAKkalab bile çıksam sürüyorum.

sağol canım seninde bebeğin hayrlı olsun,amin cümlemiz inşallah alırız sağlıkla kucağımıza,
sorma ya bugün eşime biraz dert yandım off şu bacaklarımın haline bak çatladı heryerim oda diyoki onlar gitmicekmi bidaha ben hamile olsam çatlağı falan sorun yapmam valla diyo ama doğumdan bende korkardım yerinde olmak istemzedim diyo ya ......garibim bişeyden anlamyo sadece dinliyo yok oram çatladı yok yüzümde lekeler isyanlardayız valla
ama bebeşimiz yeterki sağlıklı hayrlı evlat olsun herşey onlar için

paşamızın ismi hayrlı olsun bakalım

Furkan benim kardeşimin ismi, furkanlar genelde biraz yaramaz oluyor söyleyim:))) Anneme de böyle demişler ya isimle mi olur yaramazlık demiştim diyo, ama tuttu:)

Bu gece de bana uyku yok... uyuyamamk ne kötü bir şeymiş... ben ki saat 10dedin mi uyuyan, şimdi 1i geçti hala uyuyamıyorum.. hamilelikten mi acaba,2hafta önce sıcaktan diyordum sıcakta kalmadı gecelri serin ama yok yıne, kaçtı hain uyku(

gayet normal bence canım.ben 14+2 de 116 gr dı bizimkisi.dr beelirtmmişti ordan hatırlıyorıum.şişko olsunlar :)

kızlar yanlış yazmışım 13+6 yazıcaktım yani tam 14 haftalıkkene doktorum iyi dedi zaten.bide nebiliyimfetal bebek ağırlıklarına bakınca fazla gibi geldi ondan canlarım.tombiş olsun zaten yaww.ele avucuna gelsin azıcıktabiii doğurabilceğim ebatlarda olsunhahaah
bebişininin tekmelerini hissedemeyen anne sana sesleniyorum tatlım(ay ben beceremedim bu toplu alıntıyla cevaplamayı ama neyse)bende seninle aynı duyguları yaşıyor gibiyim.ama arada böyle göz seyirmesi gibi yada hafif sancı gibi bişeyler hissediyorum, belkide yavrum tekmeliyo ama daha ilk gebeliği olanlar hissetmezmiş bebişim takılma ,bugünlerin değerini bilelim,tekmelediklerinde uykulardan uyandığımız günlerde olucakmışşşş öle dio anne olan arkadaşlarım ahhh bide 2günde bir kusmasam ne hoş olucak

Son düzenleme:

cnm bende ezelden beri uyku problemi var,hamile kalmadan önce 2den aşağı yatmazdım,hamile kaldıktan sonra negüzel ilkhaftalarda uyku yaptığı haftalarda en geç 12 dedimi gözümden uyku akardı bide öğlenleri 3den 5e kadar falan uyurdum..şimdi oda geçti,yine 2-2,5 larda yatıyorum.iyi bişey değil ama uykum yokk yani şu yaptığım gözleri açık ifade gibiyim aynı sanki yeni uyanmışım gibi ama gündüzleri elimi kaldıracak halim olmuyo,yemek yapmak ölümm gibi geliyo,geceleride vampir gibiyim

Son düzenleme:
bebişlerinin cinsiyetini öğrenen anneler.isimlere karar verdinizmiii merak ettim bakalım prenseslere prenslere ne isimler verilecek.benim oğluşum olucak 2 isimli olsun istiyorum,
Kuzey Çağan koyucaz.ama kuzey diye seslenicez yüzünü görmeyide nasip et yarabbiimm

3haftadır böyleyim geçenlerde 2gün normal saatlerde uyudum, hatta uykum gelıo dedim eşim koş hemen yat diyoodu:) ama yine gitti gelenler... sahuru bekliyorum eşim yesin 3gibi yatarım ama 4ten önce uyumuyorum.Annem yorulmuyosun ondandır diyo(öğretmenim yani tatil günlerim) ama bugün bayada iş yaptım markete yürüdüm... eşimde bebk için bünyen alışkanlık yapıyo nasılsa doğunca uyku haram diyo:))

ya benim cildim hassas güneşe çıkınca oluyo işte ama hamilelikte çoğaldımı bilemyrum hiç zaten bende vardı bu güneş lekesi yazın ortaya çıkıyo kışın yok oluyolar işin ilginci bende 50 faktörlü güneş kremi kullanyrum öylen dışarı çıkmamaya çalışyrum

günaydın anneler..bu sabah sabaha kadar 1 saat arayla tuvalete taşındım,vallahi artık böbreklerim ağrıyo o derece utanmasam yatak atıcam tuvalete uyku da hak getire yani.2de yattım 8de kalktım,devamlı uyanıp tuvalete gitmekten uykumda gitti bir yandan her eğildiğimde topuğumun altı ağrıyo,kaslarım kasılıyo sanırım öle bişey..

Son düzenleme:
günaydın herkese
göbeğimde gerilme ve içi doluluk başladı sanırım
kilo almadım ama geceleri uyuyamıyorum
bi o yana bi bu yana dönüyorum
rahat yatamıyorum bi türlü gecede on kere dönüyorum
rahimde de büyüme ve gerilme oluyor sanırım
sizde de öylemi

günaydın kızllarrrr nasılsınız.bebek hareketlerini nasıl hissediyorsunuz merak ediyorumbenim bebek hareketiyse tabi hiç te kelebek çırpıntısına benzemiyor.böyle tıııık tııkk dürtüyor sanki.gaz değilse taabi :))

evettttt.rahat rahat uyuyamıyorum

cumartesi günü tohtor amcaya gittik
cinsiyetimiz anlaşılamadııııııııııııı
bacaklarını kapatmış minik kedi
baya bir gecikcek bizim iş heralde
hayırlısı bakalım
çoğunluğunuz belli olmuş
Allah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh

kızlar merhaba bir soru sormak istiyorum.hafta sonu doktora gittim.baş ve göbek 16 haftalık genel olarak 15 haftalık boyutlarında dendi.bu ne demek.acaba.bunu yaşayan varmı.birde 15 ocak demişken 17 ocak dedi doğum tarihime bu neden böyle oldu.lütfen yardım.
bana bebek gayet iyi dedi.ama bu fark benim kafamı karıştırdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…