2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
aaa aynı saatlerde ben de acıktım yaaaaaaaa :)))))) ayrıca kız olursa biz de zeynep koymayı düşünüyoruz :)))

biz seninle adaşız üstelik oooooooo bu ne ortak özellik yaaaa :)))

bı an kendımle konusuyomus gibi hıssettımm :KK53: :KK1:

ayşe şu ifadeleri nasıl yapıyosun :))

şöyle :) alıntı ile cevapla deyıp mesaj yazıyoruz ya mesaj ekranının altında bu ifadeeler cıkıo sende cıkmıyo mu ???

veya mesaj yazraken kalın yap yazı rengını dğeiştir ksımı varya orda gülen surat var ordan da secebılırsın

sdfghjkl%25C5%259F.jpg

günaydın kızlar herkes iyidir inş bu sabah uyuyakalmışım bir uyandım ki saat 9 hemen kahvaltımı yaptım işe giriştim süpür, sil derken çok yoruldum ara verdim ama daha işim bitmedi eskiden bütün işleri bir çırpıda yapardım yorulmak ne bilmezdim şimdi hemen yoruluyorum sizlerde de oluyor mu ?

canım benim bende aynen öyleyim hemen yoruluyorum..

şöyle :) alıntı ile cevapla deyıp mesaj yazıyoruz ya mesaj ekranının altında bu ifadeeler cıkıo sende cıkmıyo mu ???

veya mesaj yazraken kalın yap yazı rengını dğeiştir ksımı varya orda gülen surat var ordan da secebılırsın

sdfghjkl%25C5%259F.jpg

Ayşecim bende çıkmıyor ifade falan..

sdfghjkl%25C5%259F.jpg

çıkmıyor canım bende öyle şeyler :KK43:(((((( iki nokta paranteze devam yani ...

Kızlar Ay-she'nin ki gibi bir mesaj yazma editörü kullanmak istiyorsanız,
Kullanıcı Kontrol Panelinizden Basit editör seçeneğini standart editör haline getirip kaydedin.

$Sayfa.jpg

Günaydın kızlar

Naber nasılsınız..Ay ne güzel yağmur yağdı 1-2 saat önce ya ohh serin serin olduk biraz.Ama öyle bir şimşek çaktıki kesin yıldırım düşmüştür biyerlere dedim.Ben yattgım yerden sıçradım resmen pamukta da(kuşum) kafesinde sıçrayıp tavanına vurdu galiba:KK1: Ama yavaş yavaş güneş açıo yine offff :KK14: Şimdi temizliğe başlıcam bende bi girip bakayım dedim.Temizliğim bitince burdayım yine .Görüşürüz kızlarr:21:

Günaydın kızlar

Naber nasılsınız..Ay ne güzel yağmur yağdı 1-2 saat önce ya ohh serin serin olduk biraz.Ama öyle bir şimşek çaktıki kesin yıldırım düşmüştür biyerlere dedim.Ben yattgım yerden sıçradım resmen pamukta da(kuşum) kafesinde sıçrayıp tavanına vurdu galiba:KK1: Ama yavaş yavaş güneş açıo yine offff :KK14: Şimdi temizliğe başlıcam bende bi girip bakayım dedim.Temizliğim bitince burdayım yine .Görüşürüz kızlarr:21:

slm canım iyiyiz şükür..sen nasılsın? aynen öyle hava serinledi derken yine sıcak bastı..umarım kuş iyidir, birşey olmamıştır..hadi bakalım sana kolay gelsin.. görüşürüz:KK34:

selam kızlar...bugün hamılelık pilatesıne başlıyorum inş bı işe yarar bakalım.24.haftaya kadar yapmak lazımmıs.dün iftara davetlıydk ben bebek alısverııne basladım dedım erkenmıs yok bebek daha canlanmamı yuh dedım ne cahıllık benım oglum akrobatık gösterıler yapıyodu gördum:)):2:

Merhaba kızlar benim gibi sürekli bel ağrısı çeken varmı yaa. bide okadaar yatışıma -dikkat ediyorum sabah uyanıyorumki gene karnımın üstüne yatmışım.ben nasıl karnımın üstüne dönmeden uyuyabilecem ya kafayı yedim bebişko büyüdükçe yamyassı olacak bee peeff

canım bende senin gibiyim hep yüz üstü uyurum normalde.. bi iki haftadır bacağımın arasında ince bir yastık alıp yatıorum ona sarılırken yüz üstü dönmüorum.. bi dene sende istersen...

merhaba bende ocak annesi olacağım inşallah , kızım olacak ksımetse, ara ara yazdıklarınızı okuyorum fakat birde oğlum olduğu için sağolsun yazmaya pek vakit kalmıyor

Son düzenleme:
Selam şekerler nasılsınız? Pazar günü 2li testin sonucunu almaya gittik çok şükür herşey yolunda 3lü teste gerek yok dedi doktor. Gitmişken, geçen hafta cinsiyetini göstermediği için tekrar baktırmak istedim kızlar yemin ediyorum resmen dalga geçti eşşek bizimle :KK1: doktor amcamız okadar uğraştı ki bu sefer, bacaklarını yapıştırıyor birbirine bir de bi sıkışı varki görseniz gebertirsiniz onu :KK9: bacaklarını açsa bu sefer de elleriyle kapatıyor. Yaa böyle pipi gördüm gibi geldi ama doktor diyor ki göbek kordonu da olabilir önemli olan arkadan görmek dedi. Keyfine çok düşkün birşey olacak bu hanginiz öylesiniz diye sordu dedim ben öyleyim inatçı da dedi ozaman keyfine düşkünlüğünü anneden inatçılığı da babadan almış diyor yok dedim inatçı olan da benim :KK9: Yani sonuç olarak yine göstermedi yaramaz kuzum. Babamızla birlikte yine de alışveriş yaptık zuzumuza kahve tonları aldık bu sefer.. hastane çıkışı, kuveti, zıbınları, önlükleri, battaniyesi, bir de yatak örtüsünü aldık içinde bir sürü parçası var hepsi çoookkk güzelleeerrr bi ara eklerim diğer topice. Onu her görüşümde duygularım daha yoğunlaşıyor daha çok hissetmeye başlıyorum ne kadar güzel bir duyguymuş içinde minicik bir canın olması :KK16::KK16::KK16:

selam kızlar nasılsınız? bende iyiyim çok şükür. bende yeni yeni yatış pozisyonumu yerine oturtuyorum. şöyle bişey yapıyorum sola yattığımda sol tarafıma koca bi yastık koyuyorum sağ elimi onun üstüne, o da benim sola iyice yatmamı engelliyor.önceden ufak yastık koyuyodum ister istemez üzerine bi baskı uygulayınca sancıyla uyanıyodum. ufak falan ama yine rahatsız oluyor bebişlerimiz:)
bu arada benim hala kalbim çok hızlı çarpıyor gün içinde özellikle yemeklerden sonra, birde gece uyandığımda elim ayağımın altı yanıyor resmen, koku hassasiyetim hala devam ediyor midem daha iyi ama. gerçi tüm sıkıntılar bunlar olsun şükretmeliyiz ama insanoğlu işte:KK43:
birde bi sorum daha var 4lü tarama yapılacak 2 hafta sonra kan değilde ultrasonda doktor neye bakıyor. detaylı bi ultrason değil dimi?

X