2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ben de böle yapıyorum :)

bi de sırt ustu uznaırken bırden gülersen o zamanda çok pis acıyo ya bacakalrı kendıen doğru cekersen sorun olmuo o zamanda

Kızlar bulantı sebebıyle mutfaga gıremedıgım sürede mutfagı resmen böcek basmışş dun akşamdan berı ugrasıyorum savas yerı gbi mutfak

herseyı attım yaa şimdi gene mutfaga gidiyorum hiçbişe anlamadım haftasoınundan yaa bisürü iş var yemek de yok akşama

Rabbbimmmmm hadi ben kaçtımmm kızımla accuk iş yapalım :)

KiZlar nasilsinz ay valla çok sıcak benim kocis uyuyo ee 3 haftadır pazarları bile çalışıyodu kiyamadim oruç haliyle uyandıki nolcak gerçi ısı gücü bana takılmak bende birazdan mutfağa gitcem güzelce bı toplayım sonrada ütü yapcam Off dag gibi oldu esim vantilatorude yatak odasına götürdü terden ölcem herhalde

ohhhh kızın var tabi yardım eder sana ne güzel ver bezi eline silsin her yeri cim cime

bi de sırt ustu uznaırken bırden gülersen o zamanda çok pis acıyo ya bacakalrı kendıen doğru cekersen sorun olmuo o zamanda

bu öksürük hapşırma olayını ben sodum doktora basınç oluşuyor orada dedi çok normal bir zararı olmaz korkma dedi

canım oluoyor dediğim gibi ben doktorada sordum çok normal dedii.korkma yani.

kızlar markafonide babyjem diye bir marka var bakın oraya.çok güzel havlular var.ben aldım bir tane.bir tane önlük aldım birde bambu battaniye aldım.bakalım ağustosun 9undan sonra gelecekmiş.sizde bir bakın :)

kız güzel duruyor onlar ama bende aldım lcw den önünde nom nom yazıoyr genelde evde giyiyorum ama :)

anladım canım teşekkürler .nettende araştrdım zaten bu konuyu zati kendimi ilk hamile olduğumu öğrendiğimden beri alıştrdım sağ sol yatmaya çünkü ben bu yaşıma kadar yüzüstü yatmadan uyuyamazdım

ay evet ya bazen tv izlerken uzanyrum koltuğa düz yatrum sırtüstü komik bişey oluyo tvde aniden gülünce ay ne pis sancı giryo bişe batyo gibi güldüğüme gülceme pişman oluyrum

of of of sakın ütüy git yerin varsa yatak odasında vantilatörün yanında yap nolurrrr ayyyyyy düşünmesi bile kötü bir sürü ütü bu sıcakta:44:

Slm kızlar nabersiniz
Canım sıkıldı bi gireyim dedim.Ayy ne bu sıcaklar yaaa hafta sonu düşcekti ama sanki daha da artmış gibi......Sıcaktan uyuyamıoruz bile.Oruç tutmadığım halde baygınlık geçiorum.Allah tüm oruç tutanlara yardım etsin oruçlarını kabul etsin.Bizde birazdan pazar yapmaya çıkcaz eşimle az daha serinlemesini bekliorum.Görüşmek üzere arkadaşlar...Herkese iyi pazarlar....

Bende de çok oluyor canım.Özelliklede senin de dediğim gibi sağ tarafta.Hapşurukta öksürdüğümde yada yere eğildiğimde ani harekeletlerde hep oluyor bıcak saplanıyor gibi ama hemende geçiyo..Neyseki normalmiş....

Kolay gelsin canım.2 gün bakmasan bile ne hala geliyor sen uzun zamandır da giremedin olacak o kadar.Allah kolaylık versin canım havalarda sıcak çok yorma kendini....

Sanada kolay gelsin canım.Mutfak toplamak neyse de ütü yapmak işkence olur valla.Ben hiç sevmem normalde de.Allahtan çok ütüm de çıkmaz:) Sıcaklarda daha da kötü olur insan pişer resmen dikkat et kendine kolay gelsn....

Ayy Canim vantilatoru getirdim odadan kocisede cam actım ara kapıyı kapattım tv yide actım ama vantilator olduğu halde bu havada ütü yapmak zor valla hepsini yapadım zaten esimin pantalonlariyla t-shirt lerimi utuledim gerisini sonra ütülerim artık şimdi bebisimle dinlenelim dedik

Teşekkürederim Canim ah aha benim ütüyü görsen esim ısı dolayısıyla genelde dışarıda oluyo gün için de o yüzden hergun bı t-shirt değiştiriyor pantolonda aynı ole o yüzden ütü çok birikiyor bende hiç sevmem ütü yapmayı ama elim mecbur yapiorum

aman aman dinlen şöle serin biyere geç balkona falan offf bu ne sıcak bırak ütüyü

aman aman dinlen şöle serin biyere geç balkona falan offf bu ne sıcak bırak ütüyü

Biraktim canim biraktim ay balkonum simdi gunesin icinde canim ama vantilator oturma odasinda serinletiyo cok sukur off kociste hala uyuyo daha dogrusu yatak keyfi yapio sıkıldım bende aksam iftara disariya gidelil dedim ilk once tamam demisti ama simdi araba yok diyo :26: pazar gunlerini hic sevmiyorum vakit gecmiyo bi turlu kocisin varligi yoklugu bir kizginim ona suan

sorma sanki aynı sorunu yaşar gibiyim ,,
benimkide kalakalı 1 saat oldu ama tv de basket maçı izliyo çoook sıkıcı dışarı çıkalım dedkj biraz ama kızkardşim gelcek eşiyle onları beklyoz nette de bişi yok pöffff

Aynen canim yaa off inanki sıkıntıdan patlicam tamam onlarinda bi pazar gunu vr anlamaya calisiyorum ama bizimde onlarla gecirdigimiz sadece pazar gunu hafta ici zaten calisiyo tamam askim kalkiyorum diyo ama daha uyuyo sicakta iice mayişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…