2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ayyy süpper yaaaa valla en güzeliii en temizii hatta :))) ama kayınvalidemler şuanda şarköyde annemlerde karşıda oturuyo değermi şimdi okadar yola bilemedim çünkğ floryaya 15 dk gidiyoruz :))

2 yıllık evliyim daha bir kere balık pişirmedim evde.. kayınvalidem saolsun kışın haftada iki üç kez yapıo çağırıo walla canın çektikten sonra yola değer ama gözün almıosa yap bi makarna üstüne de ton balığı ohhh mis gibi yesin minik yaramazın

ohh ne güzel balık gibi hissediomuşsun bende arada bir kelebek kıpırtısı gibi hissediorum ama ilk hamileliğim olduğu için emin olamıom acaba bebiş mi die
inşallah test sonucun iyi gelir canım..

canım ya geçenlerde sen eşinle aranın kötü olduğunu yazmıştın, dua edin bana demiştin.. şimdi nasılsınız? inşallah düzelmişsinizdir... stres yüzünden de adet sancısı gibi olabilir sancın..

Annemin evindeyim.
Düzelmedik...
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. Kaldıramayacağımız yük vermesin.
Kötü günler göstermesin...

Annemin evindeyim.
Düzelmedik...
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin. Kaldıramayacağımız yük vermesin.
Kötü günler göstermesin...

amin canım... inşallah düzelirsiniz... ama annenin evine gittiğine göre durum ciddi.. stres yapma üzme kendini dicem ama yaşayan bilir... sen yine de önce bebişini düşünmeye çalış... inşallah bebeğin ve senin için hayırlısı neyse o olur...

ohh ne güzel balık gibi hissediomuşsun bende arada bir kelebek kıpırtısı gibi hissediorum ama ilk hamileliğim olduğu için emin olamıom acaba bebiş mi die
inşallah test sonucun iyi gelir canım..

günde 2 kez falan oluyo.bide dümdüz yattığım zaman.
benim bide kasılmalarım oluyo.bugün özellikle karnım ağrıdı bide elleriyorumki semsert.
dr normal dedi ama ne bileyim aranızda yaşayan varmı?
saol canım iyi gelicek inş.ben inanıyorum

cnm ben evde yapıyorum çipura alıyorum 2 tane içine soğan patates ve baharat ekleyip fırınlıyorum harika oluyo :))

inşallah canım bir sorun yoktur genelde böyle parlamalar görülebiliyormuş amailerleyen gebelik haftalarında kayboluyormuş diye bilyorum..

kızlar hayrdır sultana noldu

akıntısı vardı su şeklinde cuma öğlen gitti sanırım çalışıyorsa gelememiştir diye tahmin ediyorum hafta sonu evinde int yoksa inşallah bebişin sıvısı değildir benimde geliyordu ve bakteri çoğalması çıkmıştı antibiyotik kullandım inşallah onunda okadarcık bişeydir

biz buakşam hazır bişeyler yedik çok az yedim ama negüzel balık ve makarnadan bahsetmiştiniz yapmıştım sebzemle sağlıklı sağlıklı yiyecektim kocaya kandım çok zorladı ya :) az yedim ama kötüyüm kuaföre onlarınki daha bi süslüyo berberler kalmadı gitti gelip alcak bizi yürüyüp çay içelim dedi çatlıcam yoksa

bugün kayınvalidemle bana lcv den tşört almışlar ben bunu giymem dedim şu demir çapa mı neydi bide yazlık ya yaz bitene ben anca 6aylık olcam görmemiş gibi diyorum oda herkez giyiyo giy diyor ay bayramda giyeriz bigün gönülleri olur ama ben dolaşamam onunla hele daha 3aylıkken :)gerçi biz 6 7 aylık kadarız ama

yaprak
3de ziyaretçi
iyi akşamlar hazırlanayım ben gelir kociş çıkarız ay picamalarla :) duruyoruz ama herşey sıkıyo bunlarda pek rahat göbüşü sıkmıyo

Demetcim valla aynı durumdayız. Benim de yeni doğumgünümdü, iki arkadaşım lcw'den iki tişört almışlar, biri şu coming soon yazan ve yumurtanın içinden çocuk çıkan, diğeri de 9 aylık hamilelik gelişimini gösteren. İyi güzel, sevindim tabi de. Giydim komik durdu. E Ankara'da ağustosta yaz çıkar zaten. E benim de karın bir ayda büyümiceğine göre o kadar, gideyim değiştireyim diyorum. Mantıklı değil mi?Sonra da belki sonraki hamileliklerimde giyerim falan dedim ama bilemedim napsam? Bi fikir????:44:

aa tamam tamam hatrladım canım umarım bişey yoktur . düşünüyrumda bebişime bişey olsa o an dünyam yıkılır ona okadar alıştımki daha şimdiden allah korusun herkesin yavrusunu

bende hemen hemen hergün patates kızartması yiyrum ya.kocişde seviyo itraz etmez hiç ona öle işte
balık yapamam ama yemeye cesaret edemyrum.

canım sen 6-7 aylık gibi göbiş varsa giy sırıtmazki .........yada kötü durursa değin gib gönülleri olsun çıkart giyme dışarda

ben de hamile elbisesi ve tişört aldım ama..bir türlü giyemedim..ayıptır söylemesi çok utanıyorum nedense...kendimi rahatlatamadım bu konuda birtürlü,,

halbuki hamile kalmadan önce hamile tişörtlerine çok özeniyordum...ben de alıcam kendime diyordum ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…