2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ankaradaki kızlar, ben kızımı ankara da bayındır hastanesinde doğurdum .ama söğütözü değil kavaklıderede.ünal eren var.
inanılmaz memnundum.hem de hamileliğim cok zor kanamalı geçmişti ama uğraştı benimle ve sağlıcakla doğdu bebişim.nezih tenha steril bir ortamı var oranın.bayındır söğütözüiçin aynı soyleymiycem.
öyle guzel bir doğumdu ki akşamına duşa girip hastanenin kafesinde arkadaşlarımı agırladım.evde bir kere bile yatmadım.dikişsiz yapıştırıldı estetik karnım aman ne guzel geçmişti herşey..
özellikle özel saglık sigortanız varsa çok tavsiye ederim..

canım ben dr. arıyorum bana akrapol hastanesinden bülent alp aydın dediler annemlerde zekai tahir burak hastanesi diyor ben çalışıyorum sadece cumartesi pazar evdeyim sen hangisini tavsiye edersin teşekkürler :KK34:

Merhaba,
Öncelikle hayırlı olsun. Doktorum Selahattin KÜKNER. Tunus cad. muayenehanesi var. Çayyolunda da kliniği var. A KLİNİK. Çok iyi bir doktor. Tavsiye ederim.

suay demek sen de ankaradasın. ya bi kac sey sorucam sana..
ben ilk dogumumu ztb da yaptım. doktorum orada klinik sefiydi.. ozelinde muayene olurdum tum tetkiklerimi de ztb da yapardım. sıra da beklemezdim doktorumdan dolayı..ama yeni sisteme gore bir cok dr artık devlet hastanesinde calısmıyolar biliyosun.. dolayısıyla benim doktor da ayrıldı.. ama ben memnun oldugum icin onun muayenehanesine devam edicem.. ama tahliller icin ne olacak bilmiyorum. calısıyorum. sen nasıl yapacaksın?

kuzum benım valla benımde kafam allak bullak oldu ya ne yapacağımı bilmiyorum ilk bebeğim benım bende balgatda çalışıyorum şimdi senın bu dr. nerede canım benım için fiyatda önemli ücretleri nasıl :KK25::KK34: sağlıkla büyüt bebeğini yanı birinciyi 2 cide sağlıla gelsin tatlım valla araştıralım beraber gidelim

ankaradaki kızlar, ben kızımı ankara da bayındır hastanesinde doğurdum .ama söğütözü değil kavaklıderede.ünal eren var.
inanılmaz memnundum.hem de hamileliğim cok zor kanamalı geçmişti ama uğraştı benimle ve sağlıcakla doğdu bebişim.nezih tenha steril bir ortamı var oranın.bayındır söğütözüiçin aynı soyleymiycem.
öyle guzel bir doğumdu ki akşamına duşa girip hastanenin kafesinde arkadaşlarımı agırladım.evde bir kere bile yatmadım.dikişsiz yapıştırıldı estetik karnım aman ne guzel geçmişti herşey..
özellikle özel saglık sigortanız varsa çok tavsiye ederim..

tatlım acaba ünal erden ücretleri nedir kaça doğum yaptırıyor bende ztb hastanesinden hiç iyi şeyler okumadım burda yazmışlar okurken resmem korktum bebeğini sağlıkla büyük canım :KK16::KK54:

kuzum benım valla benımde kafam allak bullak oldu ya ne yapacağımı bilmiyorum ilk bebeğim benım bende balgatda çalışıyorum şimdi senın bu dr. nerede canım benım için fiyatda önemli ücretleri nasıl :KK25::KK34: sağlıkla büyüt bebeğini yanı birinciyi 2 cide sağlıla gelsin tatlım valla araştıralım beraber gidelim

tatlım acaba ünal erden ücretleri nedir kaça doğum yaptırıyor bende ztb hastanesinden hiç iyi şeyler okumadım burda yazmışlar okurken resmem korktum bebeğini sağlıkla büyük canım :KK16::KK54:

tatlım fiyatlar biraz pahalıydı.o yüzden dedim acaba sağlı sigortanız var mı diye.4 yıl once 150 liraydı rutin muayene ben %20 si olan 30 lira veriyordum.hamile kalmadan 2 yıl once doğum u da kapsayan sigorta yaptırmıştık.iyi i de yaptırmışız doğum 6 milyar tutmuş meğersem.hala sigortam var ama bu sefer urfada tüm özel hastaneler sgk ya ücretsiz doğum şeklinde calışıyor:)muayene de 12 lira burada.memleketinin kıymetini bil:)

ben dogumumu ztb da yapmıstım.. memnun da kalmıstım bir sıkıntı olmadı.. ama dedigim gibi doktorum orada klinik sefiydi. doktorum serdar oguz. nene hatundaydı sanırım yeri. 250 den asagıya olacagını sanmıyorum muayenesinin. en son gittigimde yalan olmasın ya 200 du ya da 230 du

anam dun butun gun baktım sayfa cok yavas ilerliyordu bugun ise sayfa uçmuş yazılanların hepsini okuyamadım resmen:KK9::KK9::KK9:

kızlar gittim doktora hem de eşimle çok tatlı kadın ya güzel karşıladı bizi alttan muayene etmedi teklif bile etmedi, karından baktı belki görürüz keseyi dedi çok şükür gördük de...
9 mm olmuş kese bebeği henüz göremedik ama her şey normal dedi kan testi yaptırmaya gerek görmedi tam 2 hafta sonra tekrar randevu verdi o zaman kalp atışlarını duyarız bazı kan testleri de yaparız dedi vitamin değerlerini falan görmek için dedi... sadece folik asit iç, başka bir şey alma dedi, hoplama zıplama rahat dur dedi...
ağrılarım normalmiş ama bu haftadan sonra geçmesini bekliyorum devam ederse gel dedi...
ayyy çok mutluyum kızlar inşallah hiçbir aksilik yaşamadan hepimiz yeni yılda bebişlerimizi kucağımıza alırız :KK16:

merhaba Arkadaşlar,

bende listeye kayıt olmak istiyorum ama özel mesaj atamıyorum. bu konu ile kimler ilgileniyor bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

sevgiler

Herkese Merhaba,
Dün Gece Midem Çok Fenaydı..
Neredeyse Ağlayacaktım, Uyumuşum Sinirden.. :KK14:

benim mide bulantılarım bugün bayagı azdı ya
anneciğim bakıyo bana hiçbişey yiyemiyorum

sizler ne durumdasınız

benim mide bulantılarım bugün bayagı azdı ya
anneciğim bakıyo bana hiçbişey yiyemiyorum

sizler ne durumdasınız

Ben Ne Yediğimi Ne de Yiyeceğimi Bilmez Durumdayım..
Bütün Bünyem Sanki Alt Üst Oldu.. :KK14:

Karnım Aç Fakat Canım Hiç Bir Şey İstemiyor..
Ağzımın Tadı Bile Değişti.. :KK14:

bugün doktora gitmiştim bebeğimde bir problem yoktu.yalnız tsh ım yüksek çıktığı için dahiliye doktoru ilaç yazdı.sabah 7 den 16 ya kadar hastaneyle uğraştık baya yoruldum.hastaneden gelince wc ye gittiğimde çok aferdersiniz taharetlendikten sonra tuvalet kağıdıyla kurulanırken baya kan geldi.nasıl desem adet kanı gibi değil de bir yerin kanar açık renk kan çıkar ya öyleydi.çok korktum.ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

slm kızlar bende 4+5 deyim hiç bulantım kokuya hassasiyetim olmadı ama 6 haftada oluyormuş diye duydum.
ilginçtir ki benim gülerken ve öksürürken özellikle,karnımda acayip bir acıma oluyor bunu yaşayan var mı başka
acaba?

X