2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.insan inanamıyor içindeki mucizeye bazen.allah hep böyle güzel şeylere ağlamayı nasip etsin inşallall

benimde 20 li birşeydi canım.doktor bir problem olsaydı söylerdi zaten dimi

Canım ben de senınle aynı enddişeyi yaşadım. Benım değerim yalnız senın aksine, 256 çıkmıştı. Yani çok yüksek. Doktorumla da, 2li testimi yapan proflada konuştum. İkisi de tek başına BHCG nin çnemli olmadığını, genel olarak yorumladığını söyledi ve ben de en alttan düşük bileşik risk grubuna giriyyorum. Yani değerlerim çok iyi. İçin rahat olsun. Tek başına o değerin bir önemi yok. İki doktorda aynı şeyi söyleince benım de içim rahatladı.

iyi geceler hayırlı sahurlar kızlar....ben eşime sahurluk hazırlamak için uyanıyorum bugün geç geldik eve duş felan aldım derken daha uyumiyim dedim bari kaldım bu saate ama çok uykum geldi valla..
şu mesajları alıntı ile yanıtlarken hep tek tek yanıtlıyorum şöyle toplucana herkese ayrı ayrı yanıt veriyorsunuzya onu nasıl yapıyorsunuz yahu çözemedim bir yardım edin...

Merhaba taze anne adayları
bendeşubat 2012 de anne oldum
hepinize allah kolaylık versin ve sağ salim bebeğinizi kucagınıza alın inşallah
yeni bir anne olark düşüncelerimi yaşadıklarımı yeni oluştırdıgum blogda paylaştım
eger sizlerde okur bana güç verirseniz sevinirim
herhangi bir sorunuz olursa hiç çekinmeden blogumdan ulaşanilirsiniz konu hakkında aydınlatmaya çalışırım

bir tutam aptal

Günaydın güzel anneler bugün doktor randevum var ve 3lü test yapılacak ınş güzel haberler ile döneceğim...

günaydınlar
Türkiyenin en sıcak günlerine girdik 15 ağustosa kadar böyle devam eder, sabır versin Allah

günaydın kızlar.çok sıcak uyuyamıyorum...ellerimin ayaklarımın içi yanıyor...geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir.

bende sıcaktan uyuyamıyorum malesef ((
ama aynı zamanda vücdudumda garip bi sıcaklık var ellerim ayaklarım yanıyor

11.haftadaydı.kalp atışı yok demiş doktor,5haftadır lokma yyememişti, 4gün hastanede yattı oncekı hafta açlık yüzünde hali kalmamştı her gun serum takıyorlardı... Çok eziyet çekti ama ... hala arayamadım, ne diyeceimi bilemiyorum ama tek tesellim demekki bu çocuk doğsada problemeli olacaktı çünkü düşüyorsa büyük sebep bebkteki rahatsızlıklar oluyormuş. Allah kimseye yaşatmasın

Günaydınn gü<el anneler biz çokj iyiyiz Allah a şükür..
topikten çıkar çıkmaz hastaneye gittik aradık nöbetçi varmış..bebeği gördük maşallah çok hareketliydi,çok hareketlenmesinden midir çok yorulduğumdan da olabilir cumartesi dışarıda işlerimiz vardı onları hallettik sıcak bir yandan yorulmuş da olabilirim..

doktor baktı kanama gözükmüyor dedi ama her ihtimale karşı tek kullanımlık progesteron iğneverdi ,500 mm lik..ay onu nasıl vuruluyonuz kızlar Allah yardımcınız olsun ,vurulduktan 1 saat sonra herşeyi çift görüyordum bedenim savruluyordu sarhoş gibi :S
yattım hemen uyumuşum kaç saat hatırlamıyorum...

ptesiden beri +2 gün daha büyümüş sat a yaklaşıcaz bu gidişle :) bugün 12+5 deyiz..5,7 mm :)

bir yerde okudum bu dönemde kalça genişlerken bel kemiği ağrı yapıyormuş bak bu da olabilir...bol bol kalsiyum gerekliymiş kızlar ağrıların hafiflemesi için..

saol cnm aynen hep gittiğim özel hastaneyi aradık nöb.doktor varmış..

aynen hastaneye giderken bnmde aşağı doğru indi ağrı afedesin kuyruk sokumu tarafına doğru..
sanada geçmiş olsun cnm ,valla zormuş ben şimdiye rahat geçirdim sayılır ondan korktum heralde birden ağırınca..

saol tatlım

mrb kızlar naber?uzun zamandır uğrayamadım, memleketteyim hala.. oruç tutabileniniz war mı ? ben güwenemiyorum kendime..

oruç tutmak bebekler için çok zararlı olabilir,şeker hastası olabiliyorlarmış anne aç kalınca,Rabbim bebeklerimizi korusun...
eğer olurlarsa bu vicdanla nasıl yaşanır sonra,eğer tutulması gerekseydi Rabbim tutun derdi,seneye kazalarsınız demezdi,bunun fikri bize kalmamalı ...

ayy ınanmıyorum doktora yaaa

hayrılı ramazanalr canım hoışgeldın :) hatırladım

free beta nın öel çıkması enteresan cidden :) ama ben bi sorun oldugunu sanmıyorum canım

doktorun ne dedi ?

maşallah sübhnallahh kocaman olmuş ikilide sorun cıkmaması çok güzel...

ama bence ağlamamalısın annesi her anını hissediyor... :)

günaydınlar
Türkiyenin en sıcak günlerine girdik 15 ağustosa kadar böyle devam eder, sabır versin Allah

günaydın canım

off yaa ben sıcak sevmiyim ha zaten ellerım de şişiyo ıkı gundur

birde ağrı kesici fitil verdi ama 1 kere kullan dedi ,sık kullanımda kesedeki suyu azaltabilirmiş,nöbetçi doktor olması rağmen ilgiliydi adam saolsun...

Ayak yanması konusunda ben ctesi doktora söyledim ,olur dedi
Olur da 1hafta oldu uyuyamıyorum ..
son iki gecdir de once yıne soguk suyla elımı ayagımı yıkıyorum sonra da ince bır havlum vra yıkıyorum soguk suyla sarıyorum ayaklarıma
bu şekilde 1saat sonra uyudum ..bu bile mucize... ben kı saat 10,30olur uyurum,uykuyu severim ama şimdi yok 1saat sahaurdan once, 5saat de sahurdan sonra uyudum bugun, çok iyi oldu

ay gece seni düşündüm he naptı diye :) iyi çok şükür maşallah ufaklığa :)

canım progestan hap kullanıyorum ben ama ınan alışana kadar aynı etkıyı gunde ıkı kez yasıyosun

baya baya yan etkısı gecti bende ama hala uyku yapıyo akşam 9-10 gibi ben nakavt :)

gözler kayyo kafa gidiyo kafa ambale oluyo neysekı tek kullanımlıkmıs senın hadı gecmıs olsun :)

herkese günaydın.ay dün tam saat 11 de evdeydik.yolculuğumuz 15 saat sürdü.aslında 8 de evde olmayı planlıyoduk ama heryerde yol çalışmaları vardı.büyük kızım annemlerde kaldı.diğer ikisini aldık geldik.büyüğü ramazanı ananesinde geçirecek.ee sahura kadar sahilde oturup gendüz geç saatlere kadar oturuyolar.evde ne yapıcam diyo.12 de yatıp 2 de sahura kalktık 4 te yine yattık ama bende sıcaktan uyuyamadım.sabahta okula geldim işte.evde birsürü iş beni bekliyo.valizler yerleşecek.biz yokken eşimin kirlettiği çamaşırları yıkıcam falan.neyseki iftara kayınvalidmlerdeyiz.

hani alıntı ile cevapla nın sağında bir artı işareti varya.oraya tıklıyosun cevap yazmak istediğin kişilerde.sonra toplu olarak cevaplıyosun.inşallah anlatabilmişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…